نوری المالکی: مهم‌ترین پيشامد جديد امت اسلامی پيشامد جديد فلسطین است

نوری المالکی: مهم‌ترین پيشامد جديد امت اسلامی پيشامد جديد فلسطین است

|نوری المالکی: مهم‌ترین پيشامد جديد امت اسلامی پيشامد جديد فلسطین است از مسیح داراب|

نوری المالکی نخست وزیر پیشین عراق در سی و همچنين دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که در سالن اجلاس برگزار شد گفت: باید در کنار هم تلاش کنیم تا در راه خداوند تبارک و تعالي باشیم، چرا که راه خداوند مستقیم است.

وی ادامه داد: ما دو راه بیشتر نداریم؛ نخست متوسل شدن به خداوند تبارک و تعالي و همچنين مهم‌ترین پيشامد جديد امت اسلامی که آن هم فلسطین است را مورد توجه قرار دهیم و همچنين راه دوم اینکه فلسطین را فراموش کرده که در این صورت دنیای خود را از دست می‌دهیم.

المالکی افزود: آنچه امروز شاهدیم این است که برخی کشور‌ها به دنبال عادی سازی روابط با اسرائیل خواهند بود که نشان دهنده خطر بزرگی است. استعمار غربی تلاش می‌کرد موجودیتی دیگر در جهان اسلام ایجاد کند، برای اینکه مسلمانان را در محاصره قرار دهد.

نخست وزیر پیشین عراق تصریح کرد: اکنون شاهد مشکلاتی در کشور‌هایی مانند عراق، سوریه، یمن، فلسطین و همچنين لبنان هستیم که عامل اصلی آن هم تروریسم صهیونیستی است. چیزی که ما به دنبال آن هم هستیم، مقاومت است، در حالی که محور سلطه وارد جهان اسلام شده و همچنين شهرک سازی می‌کند. تروریست و همچنين سلطه به دنبال از بین بردن مقاومت خواهند بود.

وی در پایان تصریح کرد: شاهد آن هم هستیم که اسرائیل و همچنين هم پیمانانش به جمهوری اسلامی ایران کینه می‌ورزند، زیرا ایران مانع رسیدن آن هم‌ها به اهدافشان شده است.

 

انتهای پیام

نوری المالکی: مهم‌ترین پيشامد جديد امت اسلامی پيشامد جديد فلسطین است در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان