در شورای امر به معروف استان قم؛ دبیرکل بنیاد عفاف و همچنين حجاب: برخی در صدد از بین بردن قبح بی حجابی در جامعه خواهند بود/

در شورای امر به معروف استان قم؛ دبیرکل بنیاد عفاف و همچنين حجاب: برخی در صدد از بین بردن قبح بی حجابی در جامعه خواهند بود/

|در شورای امر به معروف استان قم؛ دبیرکل بنیاد عفاف و همچنين حجاب: برخی در صدد از بین بردن قبح بی حجابی در جامعه خواهند بود/ از مسیح داراب|

نشست "شورای امر به معروف و همچنين نهی از منکر استان قم" با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدحسن اختری» دبیرکل بنیاد ملی عفاف و همچنين حجاب، حجت‌الاسلام و همچنين المسلمین «سید محمد سعیدی» امام و پيشوا جمعه قم و همچنين مسؤولین استانی در سالن محراب حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.

دبیرکل بنیاد ملی عفاف و همچنين حجاب در این نشست با انتقاد از وضع حجاب در کشور گفت: نابسامانی ها در زمینه حجاب و همچنين عفاف روزافزون است و همچنين این مساله نشان دهنده وجود برنامه جذاب و جالب و خوب خاصی برای ضربه زدن به فرهنگ دینی حاکم بر کشور است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن اختری با اشاره به عوامل بدحجابی در کشور تصریح کرد: عده ای نسبت به حجاب آگاهی خاصی ندارند و همچنين نمی دانند که حجاب از دستورهای الهی است. عده ای دیگر با فرهنگ حجاب بیگانه بوده و همچنين در این زمینه سؤال هایی دارند که به آنها پاسخ داده نشده است.

وی در کنار این دو تيم که نیاز به کار فرهنگی دارند، به تيم های دیگری هم اشاره و همچنين تأکید کرد: عده ای نیز به دنبال هوس بازی خواهند بود و همچنين بر این اساس به بی حجابی کشیده شده اند. عده دیگر نیز بر اساس مسائل برخاسته از جامعه به بی حجابی کشیده شده اند.

اختری ادامه داد: ولي بايد توجه داشت عده ای دیگر هم خواهند بود که در راستای اهداف و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های دشمنان عمل کرده و همچنين می خواهند بی حجابی و همچنين بی عفتی را در جامعه گسترش دهند.

وی با اشاره به تلاش این تيم برای از بین بردن قبح بی توجهی به حجاب و همچنين عفاف افزود: ما در برابر فعالیت این تيم، جمعی از جوانان متدین و همچنين علاقمند به فرهنگ حجاب و همچنين عفاف را سازماندهی کرده و همچنين در قالب بنیاد ملی حجاب و همچنين عفاف مشغول به فعالیت هستیم.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین اختری تصریح کرد: در این زمینه با دانشگاه ها و همچنين مراکز فرهنگی استان های متنوع و گوناگون و مختلف گفتگو کردیم. نزدیک به ۱۰۰ مجموعه مرتبط با خانواده و همچنين حجاب و همچنين عفاف در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف کشور وجود دارد که در حال ارتباط با آنها و همچنين بهره بري و استفاده از ظرفیت‌هایشان هستیم.

وی با قدردانی از حمایت های گرفته شده توسط مسئولان در استان های خراسان شمالی و همچنين قزوین اظهار داشت: امیدواریم که مسئولان سایر استان ها نیز مانند این دو استان باید وارد میدان شده و همچنين از این فعالیت های پشتیبانی کنند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با اشاره به فعالیت های این بنیاد با کمک نیکوکاران گفت: به تا حال هیچ بودجه‌ دولتی به بنیاد ملی حجاب و همچنين عفاف اختصاص نیافته است؛ این در حالی است ‌که امکانات و همچنين فعالیت‌های دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ حجاب و همچنين عفاف بسیار گسترده است و همچنين با فعالیت‌های ما قابل مقایسه نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین اختری "بالا بودن قیمت لباس های مناسب برای بانوان" و همچنين "عدم وجود لباس های دارای پوشش مطلوب در بازار" را از معظلات و مسائل و مشکلات توصیف کرد و همچنين ادامه داد: شورای عالی انقلاب فرهنگی قانون حجاب و همچنين عفاف را تصویب کرده ولي بايد توجه داشت هیچ مجموعه‌ای به دنبال اجرا کردن دقیق این قانون نیست.

وی نسبت به تضعیف وضعیت حجاب و همچنين اخلاق اسلامی در جامعه اسلامی ابراز نگرانی کرد و همچنين خاطرنشان ساخت: در حوزه حجاب و همچنين عفاف حریمی باید برای آستان‌های مقدس و همچنين شهرهای مذهبی ایران درنظر گرفته مي شود تا شأن آستان و همچنين شهرهای مذهبی حفظ مي شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین اختری از وضع حجاب در قم نیز انتقاد کرد و همچنين گفت: وضعیت حجاب در این شهرستان هم با وجود حوزه‌های علمیه و همچنين مراکز امر به معروف مطلوب نیست. امیدواریم کارهای مورد نظر در حوزه حجاب و همچنين عفاف تقویت و همچنين عزمی عمومی برای رسیدن به نتیجه رقم زده مي شود.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به نقش تبلیغ مجازی هم پرداخت و همچنين تأکید کرد: فعالیت ما در شبکه های اجتماعی ضعیف است ولي بايد توجه داشت دشمنان حضور پررنگی در این شبکه ها دارند.

انتهای پیام

در شورای امر به معروف استان قم؛ دبیرکل بنیاد عفاف و همچنين حجاب: برخی در صدد از بین بردن قبح بی حجابی در جامعه خواهند بود/ در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان