حضرت آیت الله نوری همدانی به مسئولان: در صورتي که به شهروندان و مردم شهر خدمت نمی‌کنید روی زخم شهروندان و مردم شهر نمک نپاشید

%name حضرت آیت الله نوری همدانی به مسئولان: در صورتي که به شهروندان و مردم شهر خدمت نمی‌کنید روی زخم شهروندان و مردم شهر نمک نپاشید

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی خطاب به مسئولان گفت: وعده های دروغین به شهروندان و مردم شهر ندهید، هشدار می‌دهیم در صورتي که به شهروندان و مردم شهر خدمت نمی‌کنید، به زخم شهروندان و مردم شهر نمک نپاشید.

به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید در انتهای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم ابراز داشت: مسئولان با شهروندان و مردم شهر با صداقت حرف بزنند، شهروندان و مردم شهر بیدار و همچنين هوشیارند، وعده‌های دروغین به شهروندان و مردم شهر ندهید.

او تصریح کرد: برخی بعد از تصویب برجام اظهار کردند همه‌چیز ارزان شد، شهروندان و مردم شهر می‌دانند این سخنان درست نیست، برجام برای شهروندان و مردم شهر کاری نکرد.

آیت‌الله‌ نوری همدانی با اشاره به طرح «FATF» و همچنين «CFT» در مجلس و همچنين پیگیری آن هم از سوی نمایندگان، افزود: این کنوانسیون‌ها طرحی است که صهیونیست‌ها آن هم را درست نموده اند و همچنين می‌خواهند ایران آن هم را امضا کند، معنایش چیست؟ این یک برنامه جذاب و جالب و خوب غربی، عربی و همچنين عبری است، که یهود و همچنين صهیونیست‌ها به دنبال آن هم خواهند بود.

او ادامه داد: «FATF» و همچنين «CFT» پروژه‌ای برای نفوذ غرب به ایران است، از این‌رو علما، و همچنين حوزه علمیه در برابر تصویب این‌گونه طرح‌های نفوذی سکوت نخواهند کرد، ما نیز در برابر این طرح سکوت نمی‌کنیم و همچنين در طول تاریخ این موضوع ثابت‌شده است. بهرحال مسوولان مراقب باشند دشمن از طریق این نو کنوانسیون‌ها نفوذ نکند .

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: همچنان که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند، کنوانسیون‌ها و همچنين پروتکل‌های بین‌المللی در زمینه مبارزه با پول‌شویی و همچنين تأمین مالی تروریسم را که در خارج درست می‌مي شود، قبول نداریم، ما نیز از این سخنان رهبر انقلاب حمایت خواهیم کرد و همچنين در مقابل تصویب آن هم خواهیم ایستاد، هشدار می‌دهیم در صورتي که به شهروندان و مردم شهر خدمت نمی‌کنید، به زخم شهروندان و مردم شهر نمک نپاشید.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی به مسئولان: در صورتي که به شهروندان و مردم شهر خدمت نمی‌کنید روی زخم شهروندان و مردم شهر نمک نپاشید در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۱۲ ۱۱:۴۷:۰۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان