حضرت آیت الله نجفی: روحانیون، بازوان مرجعیت و همچنين زبان حال آنها برای ارشاد مومنان به سمت اصلاح خواهند بود

%name حضرت آیت الله نجفی: روحانیون، بازوان مرجعیت و همچنين زبان حال آنها برای ارشاد مومنان به سمت اصلاح خواهند بود
SONY DSC

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی با تاکید بر اهمیت و همچنين نقش روحانیون اعم از نمایندگان و همچنين معتمدین مراجع در زمینه هدایت شهروندان و مردم شهر گفت: آنها چشمان و همچنين بازوان مرجعیت دینی در نجف اشرف و همچنين زبان حال آنها برای هدایت و همچنين ارشاد مومنان به سمت مسیر اصلاح خواهند بود.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا از عراق، آیت الله نجفی که در دیدار هیاتی از مومنان استان ذی قار عراق سخن می گفت، نسبت به اهمیت اینکه انسان هر روز خدا خویشتن را محاسبه کندوببیند که آیا برای جامعه، خانواده و همچنين خودش مفید بوده است، بیان کرد: نفس انسانی نیاز به پرورش و همچنين آموزش دارد تا از نزدیک شدن به گناهان و همچنين عناصر مخرب جامعه پرهیز کند و همچنين در راه اعمال صحیح و همچنين باقیات صالحات و همچنين ترویج محبت و همچنين الفت میان برادران تلاش کند.

در این دیدار همچنان هیاتی از کارکنان آستان مقدس حضرت عباس(ع) نیز نمونه هایی از آخرین منشورات این آستان را معرفی کردند که مورد توجه و همچنين استقبال حضرت آیت الله نجفی قرار گرفت و همچنين تاکید کرد: نظیر چنین تولیدات فکری و همچنين علمی مستند از سیره اهل بیت علیهم السلام، گنجینه ای است که به جامعه و همچنين نهادهای علمی ارائه می مي شود وصدقه ای است که ثمره آن هم نصیب افرادی که در آن هم سهم داشتند نیز می مي شود.

مرجع تقلید شیعیان در پایان تاکید کرد: کار کردن در آستان های مقدس افتخار و همچنين شرف بزرگی است و همچنين از منزلت بالایی برخوردرا است و همچنين نتیجه اصل و همچنين نسب و همچنين تربیت نیکو و همچنين صحیح می باشد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نجفی: روحانیون، بازوان مرجعیت و همچنين زبان حال آنها برای ارشاد مومنان به سمت اصلاح خواهند بود در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۲۱ ۱۳:۲۵:۴۵ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان