حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرتب از قشر متوسط جامعه به قشر ضعیف افزوده می مي شود

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرتب از قشر متوسط جامعه به قشر ضعیف افزوده می مي شود
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اهمیت و همچنين ضرورت صدقه گفت: من هر روز خود را با صدقه آغاز می کنم و همچنين روزی نیست که از منزل و خانه بیرون بروم و همچنين صدقه ندهم. زیرا صدقه و همچنين آیه الکرسی دو امر مهم برای برطرف کردن خطرات است

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، این مرجع تقلید شیعیان بعد از ظهر امروز در دیدار رییس کمیته امداد امام و پيشوا خمینی(ره) با اشاره به حرکت رو به جلوی فعالیت های کمیته امداد گفت: اقدامات تو سبب شده است که بیشتر مورد اعتماد شهروندان و مردم شهر قرار گیرید و همچنين نیز کمیته امداد همیشه رو به جلو حرکت می کند و همچنين کارهای خود را توسعه می دهد.

او سرويس ها و خدمات کمیته امداد را با ارزش تلقی کرد و همچنين افزود: در شرایطی که شهروندان و مردم شهر در تنگنا خواهند بود تو کار بسیار بزرگی انجام می دهید و همچنين در صورتي که شهروندان و مردم شهر را از فعالیت های خود آگاه کنید کمک های مردمی بیشتر خواهد شد همچنین سوالات شهروندان و مردم شهر در خصوص نحوه خرج کردن صدقات و همچنين کمک های مردمی پاسخ داده خواهد شد.

آیت الله مکارم شیرازی ادامه داد: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است حکومت بودجه کمیته امداد را زیاد کند زیرا اوضاع خوبی برای قشر ضعیف جامعه نیست  چرا که مرتب از قشر متوسط به قشر ضعیف افزوده می مي شود و همچنين این کار تو را سنگین تر می کند و همچنين برای اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب هایتان نیاز به بودجه بیشتری خواهید داشت.

او با اشاره به اهمیت و همچنين ضرورت صدقه گفت: من هر روز خود را با صدقه آغاز می کنم و همچنين روزی نیست که از منزل و خانه بیرون بروم و همچنين صدقه ندهم زیرا صدقه و همچنين آیه الکرسی دو امر مهم برای برطرف کردن خطرات است.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرتب از قشر متوسط جامعه به قشر ضعیف افزوده می مي شود در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۱۸ ۱۹:۰۳:۲۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان