حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: باید جنبه های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و همچنين تحقیق قرار گیرد

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: باید جنبه های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و همچنين تحقیق قرار گیرد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی تاکید کرد که باید با رجوع به کتاب روح و همچنين ریحان و همچنين کتب دیگری که در مورد حضرت عبدالعظیم(ع) تألیف شده، جنبه های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و همچنين تحقیق قرار گیرد و همچنين به عموم معرفی گردد.

به به گفته شفقنا، حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی امروز در دیدار جمعی از خادمین بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم (ع) با بیان عظمت حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: یکی از بلندترین رشته های ولایت اهل بیت (ع) حضرت عبدالعظیم (ع) است.

این مرجع تقلید بیان داشت: حضرت عبدالعظیم بین سادات و همچنين امام و پيشوا زادگان دارای عظمت فوق العاده ای است و همچنين جایگاه و همچنين موقعیت ایشان بسیار خاص و همچنين والاست، از این رو ما افتخار می کنیم که تو خادمان این حرم مطهر اینجا حضور یافته اید.

او با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم ،اظهار داشت: این برنامه جذاب و جالب و خوب ها در واقع احیای امر اهل بیت عصمت و همچنين طهارت (ع) است و همچنين دارای عظمتی بالاست و همچنين این مسائل موجب خشنودی حضرت ولیعصر روحی و همچنين ارواحنا له الفداء می گردد.

آیت الله صافی گلپایگانی افزود: مقام و همچنين منزلت حضرت عبدالعظیم (ع) بسیار بالاتر از آن هم است که ما در مورد ایشان سخنی بگوییم.

او با تأکید بر اهمیت شناخت شخصیت علمی حضرت عبدالعظیم(ع)، گفت: با رجوع به کتاب روح و همچنين ریحان و همچنين کتب دیگری که در مورد حضرت عبدالعظیم(ع) تألیف شده، باید جنبه های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و همچنين تحقیق قرار گیرد و همچنين به عموم معرفی گردد.

این مرجع تقلید بیان داشت: خادمین حضرت عبدالعظیم به توفیق خدمت در این بارگاه ملکوتی که خدمت به اهل بیت عصمت و همچنين طهارت علیهم السلام مي باشدافتخار کنند و همچنين قدر این جایگاه را بدانند.

در پایان این دیدار پرچم متبرک و همچنين مزین به نام حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به محضر این مرجع عالیقدر شیعه اهدا گردید.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: باید جنبه های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و همچنين تحقیق قرار گیرد در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۰۴ ۱۹:۴۳:۱۲ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان