حضرت آیت الله جوادی آملی: طوری کشور را اداره کنیم که بیگانه طمعی به اعتراضات شهروندان و مردم شهر نداشته باشد

%name حضرت آیت الله جوادی آملی: طوری کشور را اداره کنیم که بیگانه طمعی به اعتراضات شهروندان و مردم شهر نداشته باشد
حضرت آیت الله جوادی آملی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: طوری کشور را مدیریت و همچنين اداره کنیم که بیگانه طمعی به اعتراضات شهروندان و مردم شهر بخاطر معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی نداشته باشد.

به به گفته شفقنا، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و همچنين مشاور عالی فرمانده کل قوا به همراه جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار و همچنين گفتگو کردند.

آیت الله جوادی آملی در این دیدار اظهار داشت: ما اکنون در میدان مین هستیم ولي بايد توجه داشت به برکت قرآن و همچنين اهل‌بیت علیهم‌السلام محفوظیم چرا که خدایی به ما یاری می رساند که کل زمین و همچنين آسمان در ید اقتدار و قدرت اوست.

او ادامه داد: ما در دوران دفاع مقدس به واقع در شرایطی مشابه شرایط شعب ابی طالب بودیم! و همچنين خداوند تبارک و تعالي ما را تنها نگذاشت و همچنين مشکل ما را حل کرد پس ما به عینه این مساله را تجربه کرده ایم که می مي شود کسی در آخر مظلومیت باشد و همچنين پیروز و همچنين سربلند بیرون بیاید، در آن هم دوران، هیچ کس ما را یاری نکرد مگر خداوند تبارک و تعالي، اکنون نیز توسل به غیر خداوند تبارک و تعالي شایسته نیست.

این مرجع تقلید شیعیان در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر حمایت هر چه بیشتر از شهروندان و مردم شهر مظلوم یمن بیان داشت: در مورد یمن تا آنجا که از دست ما بر می آید باید به این شهروندان و مردم شهر مظلوم کمک کنیم.

او در ادامه به مساله تقویت مرزهای کشور اشاره کرد و همچنين اذعان داشت: سپاه باید در تقویت مرزهای کشور به سایر نیروها یاری برساند، هم امکانات فنی و همچنين تجهیزات رصد مرزها را تامین کند و همچنين هم تامین نیروی انسانی متعهد و همچنين مومن را در دستور کار داشته باشد تا وارد شدن قاچاق و همچنين مواد اعتياد آور و مخدر به کشور صورت نگیرد.

آیت الله جوادی آملی در پایان ابراز داشت: تمام نعمت ها حتی بیش از نیاز ما در کشور هست، تنها مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است طوری کشور را مدیریت و همچنين اداره کنیم که بیگانه طمعی به اعتراضات شهروندان و مردم شهر بخاطر معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی نداشته باشد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله جوادی آملی: طوری کشور را اداره کنیم که بیگانه طمعی به اعتراضات شهروندان و مردم شهر نداشته باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۲۹ ۱۵:۱۷:۲۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان