جانشین فرمانده کل سپاه: بسیج فرمول عبور از همه بحران‌ها است

جانشین فرمانده کل سپاه: بسیج فرمول عبور از همه بحران‌ها است

|جانشین فرمانده کل سپاه: بسیج فرمول عبور از همه بحران‌ها است از مسیح داراب|

سردار حسین سلامی با بیان اینکه تو هر روز دشمن را با شکست عظیم مواجه کرده‌اید گفت: دشمن سیلی محکمی از بسیج خورده است در حالی که برای لحظات شکست انقلاب ما طراحی کرده است ولی تو همواره آن هم را باطل کرده‌اید. دشمن را در هزاران کیلومتر دورتر از مرزها تعقیب کرده‌اید و همچنين بسیاری از سرزمین‌های اسلامی را از سیطره آن هم خارج ساخته‌اید.

وی با بیان اینکه دشمن می‌داند عبور از بسیجیان ناممکن است، افزود: دشمن ما می‌داند نمی‌تواند بر دنیای ذهن و همچنين بر قلوب بسیجیان چیره مي شود زيرا و به درستي که شجره طیبه تسخیر نشدنی است و همچنين هر چه تلاش کرده تا با تهاجم فرهنگی ما را از یاد خداوند تبارک و تعالي دور کند و همچنين از رهبر عزیزمان و همچنين اسلام دور کند نتوانسته است و همچنين تمام تلاش خود را با شایعات و همچنين ابهام‌آفرینی به کار برده است تا جوانان ما نسبت به افتخارات و همچنين ارزش‌های دینی تردید کند که بسیج وارد میدان شده و همچنين نشان داده است که نه ذهنش و همچنين نه قلبش هیچکدام تسخیر پذیر نیست و همچنين هرگز تسلیم دشمن نمی‌شوند.

سردار سلامی با اشاره به اینکه امروز تو دشمن را متفرق کرده‌اید خاطرنشان کرد: که ما ابزارهای دشمن را از خاصیت انداخته‌ایم و همچنين انتخاب گزینه نظامی را منتفی کردیم تو بسیجیان راه حیات و همچنين رمز بقا و همچنين جاودانگی، عزت، کرامت و همچنين شرف این امت هستید و همچنين تو نه تنها در ایران که درس مقاومت را در جهان آموختید و همچنين سربندهای مقاومت را که یادگار دفاع مقدس است به جای گذاشتید. تنها راه سعادت ما از میدان جهاد عبور می‌کند که دشمن نیازمند شکست‌های بیشتر و همچنين ما نیازمند پیروزی‌های دیگری هستیم.

وی ادامه داد: آن هم گروه و حزب‌الله قهرمانی که ارتش رژیم صهیونیستی را خاموش کرد یا آن هم فلسطینی که ارتش و همچنين حکومت صهیونیستی را به زمین کوبید و همچنين یا نیروهای مردمی و همچنين ارتش قهرمان سوریه که توطئه تکفیری‌ها را خاموش کرد و همچنين یا بسیج مردمی عراق و همچنين جوانان قدرتمند یمن که توطئه مشترک آمریکا، عربستان و همچنين تکفیری‌ها را بر هم کوبید همگی شجره‌های طیبه درخت تنومندی خواهند بود که رهبری امروز آن هم را هدایت و همچنين راهبری می‌کند.

سردار سلامی بسیج را از معجزه‌های ذهنی امام و پيشوا راحل دانست و همچنين اضافه کرد: امام و پيشوا در سال شمسي ۱۳۵۸ در چنین روزهایی فکر کردن و انديشيدن ایجاد نهادی نیرومند، الهی، آسمانی و همچنين جهادی در ذهن مبارکش خطور کرد و همچنين هیچکس باور نمی‌کرد این شجره طیبه و همچنين مبارکه این چنین در اعماق وجود انسان مؤمن ریشه بدواند که شاخسارهای پرثمر آن هم در آسمان افتخار اسلام این کشور را سیر کند.

وی افزود: کسی فکر کردن و انديشيدن نمی‌کرد فلسفه جاودان تشکیل این نهاد نیرومند روی زمین چیست که در اعماق ژرف اندیشه‌های امام و پيشوا تشکیل نیرویی بتواند در مقابل تمام اقتدار و قدرت‌های اسلام بایستد و همچنين از اسلام و همچنين مسلمانان و همچنين مسائل امت اسلام دفاع کند. بعدها وقایع چهل ساله انقلاب اسلامی اثبات کرد امام و پيشوا چه هنرنمایی عظیمی به خرج داد که بسیج فرمول عبور از همه بحران‌ها شده و همچنين در مقابل همه دشمنان صف کشیده است. وقتی همه دشمنان تصمیم گرفتند تا ایران را با شکست روبرو کنند و همچنين به همه ثابت کنند که با اسلام نمی‌قدرت حکومت تشکیل داد و همچنين تنها و فقط با تکیه بر نیروهای پهناور و بزرگ ادامه حیات ممکن است امام و پيشوا توانسته بود با کمک بسیج این نظریه شوم را باطل کند. بسیج همه اندیشه‌های شوم و همچنين فتنه‌های سخت و همچنين سیاست‌های خطرناک دشمن را باطل کرد. فتنه‌ها، توطئه‌ها و همچنين سناریوهایی که در طول چهل سال شمسي به شهروندان و مردم شهر ما روا داشت ولي بايد توجه داشت چیزی عایدش نشد و همچنين بسیج توانسته بود همه حربه‌های دشمن را خاموش کند. آن هم کسانی که سینه‌های خود را مثل صخره در مقابل دشمن قرار دادند جوانانی که دستانشان گاه قطعه‌قطعه می‌شد گاه می‌سوخت و همچنين گاهی هم رودخانه پیکرشان را می‌‌برد آن هم‌ها مردانه و همچنين شجاعانه ایستادند و همچنين همه تجربه‌های تلخ تاریخ صدر اسلام را با خود زنده کردند و همچنين دیگر اجازه ندادند امام و پيشوا مسلمین تنها بماند.

وی بسیجیان را فرشته‌های روی زمین عنوان کرد و همچنين خاطرنشان کرد: ما در آیات روح‌قسمت و بخش قرآن دعا خوانده‌ایم که در نبردهای سخت هزاران ملک برای نصرت پیامبر نازل شد ولي بايد توجه داشت امروز در تاریخ انقلاب ما بسیجیان آن هم مظاهر نزول ملائک از آسمان بر زمین خواهند بود و همچنين نشانه‌هایی از نصرت الهی خواهند بود که اسلام و همچنين دین خداوند تبارک و تعالي را یاری می‌کنند و همچنين از شرافت، کرامت امت اسلام پاسداری می‌کنند و همچنين این به مفهوم شکست‌ناپذیری ملت ایران است. ملتی که قهرمانانی همچون تو دارد که به مردن و مرگ لبخند می‌زنید و همچنين مردن و مرگ در راه خداوند تبارک و تعالي را آغاز حیات جاودانه می‌دانید. مردن و مرگ با عزت را به زندگی با ذلت ترجیح می‌‌دهید تا تو هستید و همچنين به استقبال خطر می‌روید تا خطر به استقبال ملت ما و همچنين سایر ملت‌های مسلمان نیاید چه کسی می‌تواند بر این کشور مسلط بودن و تسلط داشتن پیدا کند. تو نور خداوند تبارک و تعالي را در این کشور جلوه‌‌گر ساختید و همچنين دشمن در محاسبات خود عبور از تو را ممکن نمی‌‌داند. قله‌ها را فتح کردید، دشمنان خداوند تبارک و تعالي را به عقب راندید، استقلال کشور و همچنين حرمت نوامیس را حفظ کردید و همچنين امنیت را برای ملت ایران به ارمغان آوردید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن امروز اقتصاد تو را هدف قرار داده است اظهار داشت: ما تجربه داریم در هر نقطه‌ای جنگیدیم و همچنين ایستادیم قدرتمند شدیم. وقتی دشمن به ما حمله نظامی کرد ایستادگی کردیم و همچنين اقتدار و قدرت دفاعی ما جهانی شد و همچنين به درجه‌ای از اقتدار و قدرت نظامی رسیدیم که با هر اقتدار و قدرت پهناور و بزرگ جهانی از منابع حیاتی خود دفاع می‌کنیم و همچنين نه تنها شکست نخوریم بلکه دشمن را با شکست مواجه کنیم.

منبع: جام جم آنلاین

انتهای پیام

جانشین فرمانده کل سپاه: بسیج فرمول عبور از همه بحران‌ها است در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان