با پيام ويدئويي دبيرکل گروه و حزب الله، وحشت صهيونيست ها از اقتدار و قدرت نمايي گروه و حزب الله

با پيام ويدئويي دبيرکل گروه و حزب الله، وحشت صهيونيست ها از اقتدار و قدرت نمايي گروه و حزب الله

|با پيام ويدئويي دبيرکل گروه و حزب الله، وحشت صهيونيست ها از اقتدار و قدرت نمايي گروه و حزب الله از مسیح داراب|

رای الیوم نوشت پیام ویدئویی دبیرکل گروه و حزب الله لبنان به صهیونیست ها نشانگر تحولی جدید در موازنه وحشت بین تل آویو و همچنين گروه و حزب الله است.
ستاد تبلیغات جنگ وابسته به گروه و حزب الله ویدئویی به دو زبان عربی و همچنين عبری برای تهدید مستقیم تل آویو و همچنين هشدار به شهرک نشینان صهیونیست با عنوان ”ای صهیونیست ها در صورتي که به خود جرئت (حمله) دهید پشیمان خواهید شد“ منتشر کرد. این در حالی است که نگرانی اسرائیل از افزایش قدرت نظامی گروه و حزب الله در جبهه شمالی و همچنين تصمیم راهبردی سید حسن نصرالله برای گشایش جبهه جولان روبه افزایش است.
عدم بهره بري و استفاده از هواپیماهای جنگی از ترس آن هم که هدف موشک های اس ۳۰۰ روسیه قرار بگیرند قابل توجه است ضمنا موشک های سوریه از نوع پیشرفته ”سام“ که به صورت گسترده شلیک شدند و همچنين یکی از آنها بلندی های جولان را هدف قرار داد پیام روشن دیگری به اسرائیلی ها بود مبنی بر این که موشک های بیشتر در راه خواهند بود.
وقتی سیدحسن نصرالله در این ویدئو به اسرائیلی ها می گوید در صورتي که به خود جرئت دهید پشیمان می شوید، راست می گوید و همچنين علت اقدام نکردن نیروهای اسرائیلی به هرگونه تجاوز به لبنان از سال شمسي ۲۰۰۶ همین است. جذاب و جالب اینجاست که طبق جديد و تو و تازه ترین نظر سنجی ۸۰ قسمت و بخش از اسرائیلی ها سخنان دبیرکل گروه و حزب الله را باور می کنند ولي بايد توجه داشت به اظهارات مقامات تل آویو اعتماد ندارند.
تهدید گروه و حزب الله به واکنش فوری و همچنين قطعی به هرگونه تجاوز اسرائیلی نشانگر تحول جدید و همچنين جسورانه در جبهه شمالی است به ویژه آنکه برعکس قبل این بار گروه و حزب الله اقدام به تحریک اسرائیلی ها کرده است.
بله آنها بسیار بیش از حمله سال شمسي ۲۰۰۶ خود پشیمان خواهند شد زیرا توانایی های گروه و حزب الله از ۱۲ سال شمسي قبل بسیار بیشتر شده و همچنين موشک هایش پیشرفته تر و همچنين دقیق تر شده اند پس در صورتي که شجاع اند باید آن هم را بیازمایند.
 
گروه و حزب الله لبنان با نشر کلیپی، برای رژیم صهیونیستی خط و همچنين نشان کشید
 
شايان ذکر است ستاد تبلیغات جنگ جنبش گروه و حزب الله لبنان ديروز با نشر کلیپی، برای دشمن صهیونیستی خط و همچنين نشان کشید.

این کلیپ با عنوان (در صورتي که گستاخی کنید پشیمان می شوید) با تصاویری از حمله موفقیت آمیز قبل گروه و حزب الله به ناوچه اسرائیلی آغاز می مي شود و همچنين در ادامه هم زمان با هشدار شدید اللحن سید حسن نصرالله دبیر کل گروه و حزب الله، گوشه ای از تحرکات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به نمایش در می آید.
در سخنان دبیر کل گروه و حزب الله که در واقع محور اصلی و همچنين جهت دهنده کلیپ به شمار می آید، آمده است، «به هر نوع تجاوز علیه خاک لبنان- به هر نوع حمله هوایی علیه لبنان،- به هر نوع گلوله تفنگ باران لبنان،- حتما پاسخ خواهیم داد…حتما…حتما»
در ادامه تصاویری هوایی از مواضع مهمی در فلسطین اشغالی به همراه مدار و همچنين گرای استقرار آنها به نمایش در می آید که در حملات آینده می توانند اهداف مهمی برای موشک های گروه و حزب الله باشند. 
این کلیپ یک دقیقه و همچنين سیزده ثانیه ای با زیر نویس عبری پخش شده است.

انتهای پیام

با پيام ويدئويي دبيرکل گروه و حزب الله، وحشت صهيونيست ها از اقتدار و قدرت نمايي گروه و حزب الله در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان