انتقاد حضرت آیت الله سبحانی از نحوه حضور زنان در تئاتر

%name انتقاد حضرت آیت الله سبحانی از نحوه حضور زنان در تئاتر
حضرت آیت الله العظمی سبحانی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی با اشاره به بازی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده با کلاه گیس در تئاتر تهران گفت: در جمهوری اسلامی این کار درستی نیست و همچنين باید جلوی آن هم گرفته مي شود.

به به گفته روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، این مرجع تقلید در دیدار انجمن فرهنگی ناشران آموزشی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: این که ما نخبگان را پرورش می دهیم و همچنين غرب اینها را با عناوین متنوع و گوناگون و مختلف از کشور بیرون می برند و همچنين جذب می کنند پيشامد جديد مهمی است که باید برای آن هم فکری مي شود.

او گفت: امروز برخی مدارس و همچنين اساتید از تکلیف دادن به شاگرد و همچنين دانش آموز خودداری می کنند که بسیار کار غلطی است چرا که باید تکلیف باشد و همچنين همیشه دانش اموزان در معظلات و مسائل و مشکلات قرار داده شوند تا پرورش یابند، رمز پیروزی مردان پهناور و بزرگ این است که در معرض معظلات و مسائل و مشکلات قرار بگیرند.

آیت الله سبحانی با بیان اینکه باید معظلات و مسائل و مشکلات به مسؤلین گفته مي شود تا برطرف نمایند افزود: با خبر شدیم در تهران تئاتری برگزار می مي شود که دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده با کلاه گیس در آن هم بازی می کنند؛ این حرکت در جمهوری اسلامی چه معنایی دارد؟ به دست يار وزیر ارشاد تذکر دادیم تا هرچه سریع تر به این پيشامد جديد رسیدگی کنند و همچنين جلوی آن هم گرفته مي شود.

نخبه پروری در کشور از بین رفته است

ابوالفضل جوکار در این دیدار گفت: در حکومت قبل مدارس تیزهوشان را  توسعه دادند و همچنين در این حکومت کلا این مدارس را جمع کردند.

او بیان کرد: نخبه پروری در کشور از بین رفته است و همچنين اکنون مدارسی نداریم که در سطح بالا به تدریس و همچنين پرورش نخبگان بپردازند.

این ناشر برتر کشور افزود: برخی مدارس از دادن تکالیف به دانش آموزان خودداری می کنند که این کار اشتباهی است و همچنين نباید رواج یابد.

او تصریح کرد: در آموزش و همچنين پرورش سالانه ۱۳۰ میلیون هزینه چاپ کتاب داده می مي شود در حالی که در همه جای دنیا این کتاب ها دست به دست می مي شود و همچنين این هزینه اضافی را ندارند؛ با این عدد می مي شود در سال شمسي یک کارخانه کاغذ سازی در کشور ایجاد کرد.

جوکار بیان کرد: به کاغذی که ناشران مصرف می کنند ارز دولتی می دهند ولي بايد توجه داشت تجار در بازار این کاغذ را با نرخ آزاد می فروشند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

انتقاد حضرت آیت الله سبحانی از نحوه حضور زنان در تئاتر در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۱۱ ۲۲:۱۳:۰۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان