افول بیش از قبل حکومت ترامپ با جیره خواری بولتون از منافقین

افول بیش از قبل حکومت ترامپ با جیره خواری بولتون از منافقین

|افول بیش از قبل حکومت ترامپ با جیره خواری بولتون از منافقین از مسیح داراب|

سفیر ایران در لندن از  در پستی توئیتری نوشت: جان بولتون برای شرکت در ۲ نشست منافقین ۲۲۰ هزار دلار دریافت کرده است.

حمید بعیدی نژاد نوشت: روزنامه گاردین نوشته است، بر اساس اسناد مالی موجود، جان بولتون برای شرکت در جلسه منافقین در سال شمسي ۲۰۱۷ در پاریس ۴۰ هزار دلار و همچنين برای شرکت در چند جلسه آنها به تا حال بیش از ۱۸۰ هزار دلار از منافقین پول دریافت کرده است.

مشاور امنیت ملی آمریکا از مخالفان سرسخت برجام و همچنين ایران و همچنين حامی تغییر رژیم در ایران است و همچنين در سال شمسي‌های اخیر و همچنين هم اکنون از منافقین حمایت کرده و همچنين می‌کند و همچنين در جلسات و همچنين سخنرانی‌های آنها علیه ایران شرکت کرده است.

حقوق بگیر منافقین مایه شرمساری آمریکا 

شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان هم در فروردین ماه سال شمسي جاری در مورد این فرد(بولتون) گفت: برای یک کشور به ظاهر ابرقدرت مایه شرمساری است که مقام مسئول امنیت ملی آن هم حقوق بگیر یک فرقه‌ی تروریستی با سابقه کشتار ۱۷ هزار فرد يا شخص از شهروندان بیگناه ایران باشد.

 روزنامه «واشنگتن پست» هم در فروردین ماه سال شمسي جاری در یادداشتی به بررسی دیدگاه‌ها و همچنين ارتباطات «جان بولتون» مشاور امنیت ملی جدید آمریکا پرداخته و همچنين نوشت او خواستار تغییر نظام ایران است.

در ابتدای این یادداشت با اشاره به دیدگاه‌های افراطی و همچنين جنگ‌طلبانه بولتون، آمده است که نظر او در مورد تغییر نظام ایران، منعکس کننده نظرات حامیان او شامل اسرائیل، عربستان سعودی و همچنين تيم منافقین است.

واشنگتن پست با تاکید بر ارتباط نزدیک جان بولتون با تيم تروریستی منافقین، نوشت که او با تلاش‌هایش در سال شمسي ۲۰۱۲ توانسته بود نام این تيم را از فهرست نهاد‌های تروریستی آمریکا خارج کند.

این روزنامه با بیان اینکه گروهک منافقین در نظر شهروندان و مردم شهر ایران به خاطر جنایت‌ها و همچنين ایستادن در کنار دشمن، به شدت منفور است، افزود که ولي بايد توجه داشت این کار بولتون هم نتوانست نظر آنها را در مورد این تيم تغییر دهد.

نویسنده این یادداشت ضمن اشاره به اینکه گروهک منافقین مبالغی را به مقامات متنوع و گوناگون و مختلف آمریکایی پرداخت کرده تا از آنها حمایت و همچنين در همایش‌هایشان سخنرانی کنند، نوشت: «یک مقام سابق وزارت خارجه آمریکا که در مسائل ایران فعالیت می‌کرد به من گفت که بولتون نیز از این تيم پول دریافت کرده است».

جان بولتون مشابه رجوی ها 

یک نشریه آلمانی در گزارشی در مورد همکاری گروهک تروریستی منافقین و همچنين همکاری‌های آنان با آمریکا نوشت که واشنگتن این تيم را ابزار برای تغییر حکومت ایران قرار داده است. لفاظی‌های بولتون با حرف‌های سرکرده منافقین شباهت بسیار دارد.

شبکه «ان. بی. سی» هم در گزارشی به بررسی روابط میان گروهک تروریستی منافقین و همچنين مقام‌های حکومت کنونی آمریکا شامل «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید و همچنين «رودی جولیانی» مشاور حقوقی رئیس‌جمهور آمریکا پرداخت.

این شبکه برای اولین بار تصاویری ویدئویی از کمپ نگهداری اعضای گروهک منافقین در آلبانی منتشر و همچنين آن هم را «یک مجموعه نظامی‌مانند» توصیف کرد.

ان. بی. سی به نقل از «سعدالله صفی» از اعضای جداشده این گروهک، نوشته است که هزینه گرداندن این مجموعه و همچنين این گروهک را «کشورهای عربی ثروتمند مخالف ایران» می‌پردازند.

این شبکه نوشته است: «ولي بايد توجه داشت صفی می‌گوید این تيم یک فرقه خطرناک و همچنين خشن است که اعضای خود را هم مورد آزار و همچنين اذیت قرار می‌دهد.»

وی می‌گوید: «شاهد شکنجه اشخاص بودم، شاهد کشته شدن اشخاص بودم. و همچنين خودم شکنجه شدم، خود مورد تحقیر و همچنين توهین قرار گرفتم.»

آمریکا از بودن در کنار منافقین پشیمان خواهد شد

صفی می‌افزاید: «با کسی که از خودش بود، ۳۰ سال شمسي برایش خدمت کرد، که ماها باشیم، چه کار کرد؟ بعد به ایران هم می‌رسیم. قطعا مصیبت است. قطعا آمریکا هم در یک نقطه‌ای از کار کرده‌اش که از نظر من از محالات است، پشیمان خواهد شد.»

وی با اشاره به پیشینه این گروهک و همچنين اینکه زمانی در فهرست تيم‌های تروریستی آمریکا قرار داشته، نوشته است: «اکنون، مجاهدین خلق هزاران دلار به سیاستگذاران آمریکایی می‌پردازد تا در مراسم‌های این تيم سخنرانی کنند.»

«جوون استوکر» دبیر نشریه «دیفنس پست» که سال شمسي‌هاست بر فعالیت‌های این تيم متمرکز است، به ان. بی. سی گفته است که بر اساس برآورد او، بولتون به تا حال بیش از ۱۸۰ هزار دلار از این گروهک پول دریافت کرده و همچنين در ازای آن هم، برای آن هم‌ها تبلیغ کرده است. 

با این وجود، بولتون از اعلام دقیق مبالغی که از این گروهک دریافت کرده، خودداری می‌کند. دفتر او هم از پاسخ به سوال ان. بی. سی در این مورد خودداری کرده است. 

«دنیل بنجامین» کارشناس سابق ضدتروریسم وزارت خارجه آمریکا می‌گوید اینکه بولتون اکنون در موقعیتی قرار گرفته که در تدوین سیاست واشنگتن در قبال ایران نقش کلیدی دارد، «باید برای همه مایه نگرانی شدید باشد.»

تامین مخارج منافقین از کجاست؟

با توجه به آنکه گروهک ضد بشري و ترويستي منافقين از منابع تجاري و همچنين اقتصادي مستقلي برخوردار نيست و همچنين دائما دست گدايي به سوي نهادهاي اروپايي دراز کرده و همچنين مي کند هر از چندگاهي با نمايش تجمعاتي هزينه هاي هنگفتي را صرف اعمال ضد بشري خود مي کند. سوالي که در اينجا مطرح مي مي شود آن است منافقين چگونه مخارج خود را تامين مي کند؟

چگونه و چطوري شاهد نمايش تجمعات،سخنراني ها و همچنين … باصرف هزينه هاي هنگفت آن گروهک در کشورهايي خاص هستيم.

به عنوان مثال کمپاني آمريکايي-انگليسي "براون لويد جيمز" که از سال شمسي ۲۰۱۱ به استخدام منافقين دخل و درآمد،تنها بابت ارائه مشاوره در ۲ ماه مه و همچنين ژوئن ۴۰ هزار دلار گرفتن کرد.

آن شرکت طي مدت قرارداد خود با منافقين وظيفه لابي گري و همچنين اجير کردن سخنران و همچنين پياده سازي و راه اندازي تظاهرات جهت گروهک ضد بشري و ترويستي منافقين را بر عهده داشت.

از سوي ديگر نيز يک آژانس آمريکايي به نام "هري واکر" فعاليتي مشابه کمپاني "براون لويد جيمز" را جهت منافقين انجام مي دهد و همچنين مشغول فعاليت جهت منافقين، نمايش جلسات و همچنين سخنراني ها در هتل هاي مجلل و همچنين استخدام سخنران است "هوارد دين" (رياست پيشين گروه و حزب دموکرات) نيز اعتراف کرده که او همچنين توسط آن شرکت جهت سخنراني در جلسات منافقين استخدام شده و همچنين دستمزد مي گيرد.

شرکت "اسپيکرز قرن ۲۱" در پنسيلوانيا سخنران کرايه مي دهد و همچنين همچنين جهت لابي جهت خروج منافقين از ليست ضد بشري و ترويستي و همچنين حمايت از مريم رجوي در آمريکا توسط شوراي ملي مقاومت استخدام شده است.

گفتني است؛ آن کمپاني جهت تحليل گران يک بانک فکري در واشنگتن جهت سخنراني در کنفرانسي در ژنو با پرداخت هزينه سفر،هتل و همچنين دستمزد ۱۰ هزار دلاري جهت هر سخنران، دعوت نامه ارسال کرد.

شرکت "اکزکيوتيو اکشن" متعلق به "کن ليوينگتون" است که در عين حال عضو "کميته سياست ايران"  است. ليوينگتون از جنگ طلبان شناخته شده آمريکا است و همچنين تا به حال چند نقل از در محکوميت موضع رسمي آمريکا عليه منافقين ارائه داده است.

شرکت او همچنين همچنين تعدادي تجمع و همچنين کنفرانس در حمايت از "منافقين" برگزار کرده است.آن شرکت ها و همچنين جوامع پوششي منافقين،همچنين جمع کردن و همچنين استخدام سياهي لشکر جهت تظاهرات و همچنين گردهمايي هاي آن فرقه را بر عهده دارند. مانند مناسبت هاي ۱۷ ژوئن ۲۰۱۲ در فرانسه که با پرداخت پول و همچنين سفر مجاني، تعدادي کسي که عضو شهر است خارجي را که هيچ تناسبي با منافقين و همچنين عقايد شوم آنها نداشتند صرفا به خاطر دادن پول،غذا و همچنين گشت و همچنين گذار در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف فرانسه اجير کرده يا تجمع اندک اوت امسال در مقابل وزارت خارجه آمريکا که رسانه ها از قول شرکت کنندگان خارجي نقل از دادند که اصلا راجع به موضوع تظاهرات بي خبر بوده و همچنين مابه ازاي گرفتن پول در تظاهرات شرکت کرده بودند.

مقامات و همچنين سخنرانان استخدامي در آمريکا که همگي مجبور به اعتراف شده اند بابت هر سخنراني در تجمعات مرتبط به منافقين،همچنين و علاوه بر هزينه هاي سفر و همچنين هتل درجه يک،پول گرفتن مي کنند؛ شامل: "جان بولتون ، مايکل موکيسي دادستان کل آمريکا (۲۰۰۹-۲۰۰۷)، تام ريج وزير امنيت آمريکا، هوارد دين رياست پيشين گروه و حزب دموکرات، باب فيلنر نماينده کنگره آمريکا، تام تانکريدو نماينده تندروي آمريکايي و همچنين يکي از کانديداهاي رياست جمهوري ۲۰۰۸، ژنرال جيمز جونز (مشاور سابق امنيت ملي اوباما)، ژنرال وسلي کلارک، ژنرال آنتوني زيني، ژنرال هيو شلتون، ژنرال پيتر پيس، ژنرال جيمز کاناوي، اندرو کارد وزير پيشين ترابري و همچنين رياست دفتر بوش، لوئيس فري رئيسFBI در سال شمسي هاي (۲۰۰۱-۱۹۹۳)، بيل ريچاردسون وزير بازرگاني حکومت اوباما،لي هميلتون رياست سابق کميته روابط خارجي کنگره آمريکا، رودي جولياني شهردار سابق نيويورک، مايکل ريس (مشاور ميت رامني)، ادوارد رندل رياست پيشين گروه و حزب دموکرات آمريکا، آنيتا مک برايد فرستاده ويژه آمريکا در مسائل زنان در افغانستان، کراولي (سخنگوي سابق وزارت خارجه آمريکا) و همچنين همچنين روساي سابق "سيا" جيمز وولي، پورتر گاس،مايکل هيدن و همچنين … خواهند بود.(آمار تا سال شمسي ۲۰۱۲)

يک مقام وزارت خارجه آمريکا که به قراردادهاي سخنراني آشناست به کريستين ساينس مانيتور توضيح داد که معمولا به هر سخنران جهت يک سخنراني ۲۰ دقيقه اي ۲۰ هزار دلار پيش پرداخت مي مي شود و همچنين همچنين و علاوه بر هزينه سفر، ۲۵ هزار دلار هم در پايان کار پرداخت مي کنند.

همچنين و علاوه بر آنچه گفته شد آگهي هاي تمام صفحه منافقين در روزنامه نيويورک تايمز و همچنين واشنگتن پست هر کدام بالغ بر ۱۷۵ هزار دلار خرج خواهد داشت.کرايه سالن ها و همچنين هتل هاي مجلل جهت نمايش جلسات و همچنين کنفرانس ها خيلي زياد هنگفت است.

برآورد شده است که هر جلسه با ۱۰ سخنران استخدامي حداقل ۵۰۰ هزار دلار هزينه در بر دارد.

عربستان همراه همیشگی تروریست ها 

خبری البوابه ابعاد پنهانی پشتیبانی مادی و همچنين معنوی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین را افشا کرد که شامل اهدای سه تن شمش طلا و همچنين ساعت های مچی گرانبها برای تامین مالی هزینه های این تشکیلات بوده است.

به نقل از البوابه نیوز، این گروهک تروریستی دستکم سه تن شمش طلا از عربستان و همچنين در دوره صدام حسین رئیس جمهوری معدوم عراق، بخشی از دخل و درآمد فروش نفت این کشور را دریافت می کرده است.

تارنمای البوابه نوشت: مسعود خدابنده عضو ارشد پیشین این نهاد، جزئیات انتقال ویژه این هدایای گرانبها را از عربستان به منافقین برای ما شرح داده که ارزش آن هم صدها میلیون دلار برآورد شده است و همچنين نخستین روایت مفصل از همکاری منافقین با حاکمان عربستان سعودی به شمار می رود.

عضو پیشین گروهک منافقین که شخصا بر نقل و همچنين انتقال کالاهای اهدایی عربستان نظارت می کرده است، ماموران امنیتی سعودی که برای ترکی بن فیصل آل سعود رئیس وقت نهاد اطلاعات عربستان و همچنين عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه پیشین این کشور کار می کردند، سه تن طلا، دستکم چهار چمدان حاوی ساعت های مچی مارک رولکس و همچنين پوشش اصیل منزل و خانه کعبه را تحویل منافقین داده اند.

خدابنده که رئیس ماموران محافظ سران منافقین و همچنين یکی از اعضای ارشد آن هم بوده، همچنین جزئیات شبکه قاچاق و همچنين بازار سیاه را برای البوابه شرح داده که سعودی ها از آن هم برای تامین مالی پنهانی منافقین بهره بري و استفاده می کرده اند.

وی افزود: طلاها و همچنين دیگر کالاهای گرانبها از عربستان سعودی به بغداد انتقال یافت و همچنين از طریق بازرگانان وابسته به سعودی ها در بازارهای سیاه امان پایتخت اردن فروخته و همچنين دخل و درآمد آن هم به حساب های مرتبط با منافقین در کشورهای بیگانه برای تامین مالی عملیات آنها انتقال داده شد.

خدابنده افزود که در سال شمسي ۱۹۸۹ یک سال شمسي پیش از حمله صدام به کویت به همراه مسعود رجوی سرکرده وقت این نهاد و همچنين با محافظت پلیس مخفی عراق برای زیارت و همچنين مسائل دیگر به عربستان رفته و همچنين در هنگام بازگشت به عراق به هر یک از آنان ۲ چمدان حاوی هدایای ولیعهد وقت عربستان داده شد که حاوی طلا و همچنين ساعت های رولکس بود که به صورت سفارشی و همچنين با تصویر سر شاه وقت عربستان ساخته شده بود.

خدابنده گفت: ماموریت من انتقال طلاها با کامیون های مخصوص و همچنين با کمک نمایندگان عراق و همچنين سعودی بود. هر کامیون حامل حدود یک تن طلا به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون دلار بود که بعد از چند روز ترتیب انتقال آن هم به امان برای فروش دادم.

عضو ارشد پیشین گروهک منافقین به البوابه توضیح داد: بخشی از پول حاصل از این معاملات با سعودی ها، برای خرید خودروهای نظامی شامل ناوگان بزرگی از خودروهای نیمه نظامی تویوتا و همچنين دیگر نیازهای پشتیبانی هزینه شد.

تارنمای البوابه یادآورشد: صدام در دهه های۱۹۸۰ و همچنين ۱۹۹۰ به منافقین پناه داده بود و همچنين از این گروهک حمایت و همچنين از آن هم به عنوان نیروی شبه نظامی برای اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های ژئوپلیتیک خود مانند نبرد با کردها و همچنين ایران بهره بري و استفاده می کرد. منافقین به دستور صدام هزاران ایرانی را در جنگ ایران و همچنين عراق شهید و همچنين شناخته شدن و شهرت خود را به عنوان خائن به شهروندان و مردم شهر ایران تثبیت کرد.

به گفته خدابنده، صدام افزون بر پرداخت منظم پول به منافقین، بخشی از دخل و درآمد فروش نفت عراق به انگلیس را نیز به این تيم اختصاص داده بود.

تارنمای البوابه افزود: قسمت و بخش قابل ملاحظه ای از دخل و درآمد حاصل از اختلاس و همچنين پولشویی در سراسر جهان نیز به این تيم پرداخت می شد.

تحقیق گسترده پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) در سال شمسي ۲۰۰۴ در باره منابع مالی این گروهک تروریستی نشان داد که شبکه پیچیده ای از نهاد های صوری وجود داشته اند که وانمود می کرده اند خیریه خواهند بود، ولي بايد توجه داشت در واقع برای منافقین دخل و درآمد تولید می کرده اند. این طرح های اختلاس و همچنين پولشویی در سراسر اروپا و همچنين ایالات متحده کشف شده است. منافقین از واشنگتن دی سی تا تامپا، دالاس، لس آنجلس و همچنين حتی لندن، استکهلم و همچنين پاریس هسته هایی داشتند که در طرح های اختلاس و همچنين خیریه های دروغین فعالیت می کرده اند.

«مریم رجوی» بارها با سفرای سابق و همچنين کنونی عربستان در پاریس دیدار و همچنين برای کمک به عربستان در اجرایی کردن راهبردهای ضد ایرانی و همچنين حتی برای کمک به عربستان سعودی در جنگ علیه یمن اعلام آمادگی کرده است.

روزنامه الریاض عربستان چندی پیش در گزارشی حمایت از نهاد منافقین را به عنوان یک انتخاب «تاکتیکی» برای راهبرد ضد ایرانی عربستان برشمرد.

سیاست آشکارسازی حمایت حکومت سعودی از منافقین در ادامه راه آمریکا و همچنين رژیم صهیونیستی ، از سوی بسیاری از کارشناسان سیاسی منطقه تعجب برانگیز تلقی شده است، بویژه بعد از آنکه ترکی فیصل رییس سابق نهاد اطلاعات رژیم سعودی با شرکت در کنفرانس منافقین در پاریس در ۹ ژولای ۲۰۱۶ توجه بیشتری را به ارتباط و رابطه رژیم سعودی و همچنين منافقین جلب کرد؛ موضوعی که نشان داد حاکمان ریاض کار با تيم های تروریستی و همچنين غیرقانونی و همچنين خشن را بر دیپلماسی و همچنين مذاکرات با حکومت های رسمی و همچنين شناخته شده، ترجیح می دهند.

منبع: العالم ـ ایران/ سیاسی

انتهای پیام

افول بیش از قبل حکومت ترامپ با جیره خواری بولتون از منافقین در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان