ائتلاف ۱۴ فوریه: آل‌خلیفه شنیع‌ترین اقدامات را برای انتقام از بانوان بحرینی انجام می‎دهد

ائتلاف ۱۴ فوریه: آل‌خلیفه شنیع‌ترین اقدامات را برای انتقام از بانوان بحرینی انجام می‎دهد

|ائتلاف ۱۴ فوریه: آل‌خلیفه شنیع‌ترین اقدامات را برای انتقام از بانوان بحرینی انجام می‎دهد از مسیح داراب|

قسمت و بخش بانوان ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین نسبت به استمرار نظام آل‌خلیفه در تجاوز علیه حق بانوان بحرینی اعتراض کرد.

در این پیام آمده است: نظام آل‌خلیفه همچنان به تجاوزهای جنایتکارانه خود علیه حق بانوان بحرینی ادامه داده و همچنين این مساله با ادعای حمایت از حقوق بانوان کاملا مغایرت دارد.

این ائتلاف تأکید کرد که آل‌خلیفه شنیع ترین اقدامات را برای انتقام گرفتن از بانوان بحرینی به دلیل مواضع سیاسی و همچنين بیان دیدگاه هایشان انجام می دهد.

بانوان انقلابی بحرین اظهار داشتند: هیچ عقب نشینی در برابر این جنایت ها و همچنين تجاوزها وجود ندارد و همچنين ادامه مطالبه ملی و همچنين مسئولیت در قبال ملت تنها گزینه ما به شمار می آید.

آنان ادامه دادند: بانوان آزاده بحرینی بدون هیچ گناهی بازداشت و همچنين شکنجه می شوند و همچنين احکامی تا حد سلب تابعیت علیه آنان صادر می مي شود که «مریم السید ابراهیم» در سال شمسي ۲۰۱۲ و همچنين «زینب مکی عباس» چند روز پیش با این حکم مواجه شدند.

قسمت و بخش بانوان ائتلاف ۱۴ فوریه خاطرنشان ساخت: حمله به مازل شهروندان و همچنين بازداشت سه خواهر در منطقه الدراز و همچنين دور کردن آنان از خانواده و همچنين فرزندانشان یک حکم تمسخرآمیز بوده که بر اساس مسائل سیاسی صادر شده است.

این پیام می افزاید: به همه بانوان مقاوم که نام خود را درتاریخ انقلاب ثبت کرده اند و همچنين همچنین بانوانی که هم اکنون در زندان حضور دارند به ویژه امیره القشعمی، حمیده الخور، فاتن حسین، هاجر منصور، مدینه علی، نجاح الشیخ، فوزیه ماشاء الله، زینب مکی مرهون، منی حبیب و همچنين همچنین سه خواهر فاطمه و همچنين آمال و همچنين ایمان علی عبدالله درود می فرستیم.

منبع: خبرگزاری اهل بیت 

انتهای پیام

ائتلاف ۱۴ فوریه: آل‌خلیفه شنیع‌ترین اقدامات را برای انتقام از بانوان بحرینی انجام می‎دهد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان