فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت شهید طهرانی‌مقدم عصر هژمونی امریکا به سرآمده است

فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت شهید طهرانی‌مقدم عصر هژمونی امریکا به سرآمده است

|فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت شهید طهرانی‌مقدم عصر هژمونی امریکا به سرآمده است از مسیح داراب|

مراسم بزرگداشت شهید طهرانی‌مقدم بنیانگذار موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنج‌شنبه با حضور صد‌ها فرد يا شخص از اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر و همچنين همچنین مسئولان نظامی و همچنين سیاسی در حسینیه امام و پيشوا رضا (ع) ستاد نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم فرماندهان نظامی و همچنين همرزمان شهید طهرانی‌مقدم به بیان نکاتی از تلاش‌های این فرمانده جهادی برای پایه‌گذاری قدرت موشکی کشور اشاره کردند و همچنين شرایط فعلی منطقه و همچنين ضعف مستکبران را نشانه پایان دوران حاکمیت آنان بر دنیا عنوان کردند.

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهدا را یکی از مصادیق شجره طیبه دانست و همچنين اظهار داشت: هر روز و همچنين هر ساعت، ثمرات حرکات شهیدان را به چشم می‌بینیم. وی، شهید طهرانی‌مقدم و همچنين شهید احمد کاظمی را از مصادیق بارز شجره طیبه دانست و همچنين تصریح کرد: آن هم‌ها در جنگ اراده‌ها پیروز شدند و همچنين پرچم فتح را در آخرین خاکریز قبل از سرزمین‌های اشغالی کوبیدند تا در خیز آخر، یکی از آرمان‌های انقلاب را بررسي کننده و پروهشگر کنند.

فرمانده ارتش با اشاره به جمله معروف شهید طهرانی‌مقدم که وصیت کرده بود بر روی قبر او نوشته مي شود، اظهار داشت: من می‌گویم این مزار کسی است که اسرائیل را نابود مي کند و همچنين در این تردیدی نیست؛ زيرا و به درستي که قرار نیست اراده انسان‌های پهناور و بزرگ تا وقتی روی زمین راه می‌روند نافذ باشد؛ بلکه شهیدان زنده‌تر از زنده‌های ظاهری خواهند بود. سرلشکر موسوی ادامه داد: افرادی که هدف و همچنين آرمان شهید را دنبال می‌کنند زنده خواهند بود؛ کشور و همچنين جامعه و همچنين ملتی که اینگونه است، به‌حق حیات دارد. گاهی سکوت، گویاتر از تکلم و همچنين فریاد است؛ گاهی نبودن روشن‌ترین دلیل حضور است.

نیروی هوا فضا شجره طیبه شهدا

وی، اصل نیروی هوافضا را یکی از ثمرات شجره طیبه شهدا دانست و همچنين تصریح کرد: هوافضا، نیرویی است که برای دشمنان، صاعقه رعب و همچنين وحشت و همچنين برای دوستان، بارقه‌ای از رحمت را به دنبال دارد. سرلشکر موسوی افزود: نیروی هوافضا، شجره طیبه‌ای است که در هر مقطع، به اذن خداوند تبارک و تعالي ثمره جدیدی را برای جبهه مقاومت عرضه می‌کند.

فرمانده ارتش تهدیدات گوناگون سیاسی، اقتصادی، فکری و همچنين امنیتی که بعد از دفاع مقدس علیه جمهوری اسلامی و همچنين جبهه مقاومت ایجاد شد را مورد اشاره قرار داد و همچنين گفت: فتنه داعش خود خوانده در سوریه و همچنين عراق، جنایات امریکا و همچنين سعودی در یمن، ایران‌هراسی و همچنين تبلیغات مضر و همچنين بد در فضای مجازی در قلمرو فکری، گسترده‌ترین تحریم‌های اقتصادی و همچنين اعمال فشار‌های ناجوانمردانه سیاسی، از قبیل: این تهدیدات است. سرلشکر موسوی افزود: به‌رغم تنوع و همچنين گوناگونی تهدیدات، به خواست خداوند تبارک و تعالي، ایران عزیز مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتر طی کرده و همچنين امروز در جایگاه تعیین‌کننده‌ای در منطقه ایستاده است. وی شکست‌های متعدد رژیم صهیونیستی شامل در جنگ ۳۳ روزه و همچنين ناکامی اخیر و همچنين نیز اضمحلال تيم‌های تروریستی را مورد اشاره قرار داد و همچنين تصریح کرد: این واقعیات در کنار تداوم مقاومت، نشانه شکل‌گیری ژئوپولتیک مقاومت و همچنين سرخوردگی و همچنين ناکامی دشمنان نظام و همچنين ملت ایران است.
فرمانده ارتش با بیان اینکه امروز می‌توانیم ادعا کنیم اصل سلطه و همچنين هژمونی امریکا در غرب آسیا به سر آمده، تصریح کرد: در مقابل، عصر پیشگامی جمهوری اسلامی فرارسیده است.

سرلشکر موسوی ادامه داد: منطقه غرب آسیا تبدیل به عرصه شکست‌های پهناور و بزرگ امریکای جنایتکار شده است. این‌ها تنها بخشی از شجره طیبه شهداست. البته این پایان کار نیست، در میانه راه هستیم.
وی افزود: پیام شهیدان، حرکت و همچنين تلاش تا تحقق تمام آرمان‌های والای انقلاب است. آرام نگرفتن تا کوبیدن سر خصم به سنگ؛ به خواست خداوند تبارک و تعالي.

فرمانده ارتش به راهبرد مداخله امریکا در منطقه از راه دور اشاره کرد و همچنين افزود: برخی کشور‌ها با حکومت‌های قرون وسطایی خود و همچنين رفتار مولد خشونت و همچنين جنگ در یمن، همچنین حمایت از تروریست‌ها در منطقه، از یک سو به دنبال انحراف شهروندان و مردم شهر منطقه از مشروعیت خود خواهند بود و همچنين از طرفی رؤیا‌های جاه‌طلبانه صدامک‌ها را دنبال می‌کنند. سرلشکر موسوی ادامه داد: رژیم نجس و همچنين نامشروع صهیونیستی که حیات پلید آن هم با شرارت همراه بوده و همچنين با جنگ‌افروزی به دنبال تثبیت موقعیت خود بوده، با شرارت در سوریه تلاش می‌کند روند اضمحلال محتوم خود را کند کند. همچنین با عادی‌سازی روابط با اعراب مرتجع، نيت و اراده دارند تهدیدات علیه ایران را افزایش دهند.

وی نهاد‌های تروریستی را یکی دیگر از بازیگران منطقه و همچنين سرعت‌گیر‌های مقاومت در منطقه دانست و همچنين تصریح کرد: فتنه‌انگیزی همه این تيم‌ها با هدایت امریکاست. بر ماست که با هوشیاری راهبردی، روز به روز بر توانمندی دفاعی بیفزاییم تا راه نیمه‌تمام شهدا را طی کنیم تا فردای قیامت در پیشگاه شهدا روسفید باشیم. فرمانده ارتش ادامه داد: به خواست خداوند تبارک و تعالي و همچنين برکت خون شهدا، دشمنان ضعیف‌تر از هر زمانی خواهند بود. امریکای ترامپ ضمن انزوای بین‌المللی، تمام دستاورد‌های دروغین دموکراتیک را نابود کرده است. سرلشکر موسوی با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی از عدم کارایی گنبد پنبه‌ای، سرخورده است، تصریح کرد: حرکت ما برای تحقق آرمان‌های والای انقلاب و همچنين اندیشه‌های حضرت امام و پيشوا (ره) و همچنين رهبر معظّم انقلاب و همچنين ایجاد تمدن اسلامی هر روز شتاب بیشتری می‌گیرد.

همچنین فرمانده کل ارتش در جمع خبرنگاران با اشاره به درگیری‌های اخیر در نوار غزه و همچنين مجبور شدن رژیم صهیونیستی به پذیرش آتش‌بس گفت: این پیروزی ورقی جدید از پیروزی‌های مقا‌ومت در مقابل رژیم صهیونیستی است تا روزی برسد که دیگر این رژیم از دیدن آن هم روز عاجز مي شود.

رژیم‌صهیونیستی قدرت تأمین امنیت شهرک‌نشینان را هم ندارد

سرلشکر صفوی در حاشیه مراسم هفتمین سالگرد شهادت شهید حسن طهرانی‌مقدم با اشاره به درگیری‌های اخیر در سرزمین‌های اشغالی گفت: سخن گفتن در مورد پیروزی‌های اخیر فلسطینیان زودهنگام است و همچنين باید با تأمل و همچنين با صبوری بیشتر در مورد آن هم قضاوت کرد، ولي بايد توجه داشت آنچه مسلّم است این که موازنه اقتدار و قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته و همچنين فلسطینیان در این زمینه برتری به دست آورده‌اند.

وی افزود: رژیم‌صهیونیستی وعده امنیت و همچنين رفاه به شهرک‌نشینان داده بود، ولي بايد توجه داشت آن هم‌ها اکنون نمی‌توانند امنیت ساکنين فلسطین اشغالی را تأمین کنند. صد‌ها موشک مقاومت اسلامی یک تهدید پهناور و بزرگ برای رژیم‌صهیونیستی است. وی افزود: استعفای لیبرمن هم که معتقد بود هیچ عربی نباید در زمین‌های اشغالی حضور داشته باشد، نشانه‌ای از شکست رژیم‌صهیونیستی است.
سرلشکر صفوی تأکید کرد: جبهه مقاومت اسلامی از لبنان، سوریه، عراق و همچنين یمن گرفته تا فلسطین اشغالی گسترش یافته است. اکنون فلسطین یک اقتدار و قدرت بازدارندگی داشته و همچنين توازن اقتدار و قدرت را به دست آورده است. امیدوارم تا ۲۵ سال شمسي آینده رژیم صهیونیستی از منطقه محو مي شود.

اقتدار و قدرت ایران را از زبان ترامپ بشنوید

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه مراسم سالگرد شهادت سردار طهرانی‌مقدم در جمع خبرنگاران در سخنانی اظهار داشت: شهروندان و مردم شهر در محاصره کامل نوار غزه قدرتی را خلق کردند که ظرف ۴۸ ساعت رژیم صهیونیستی دست به دامن کشور‌های دیگر شده که بتواند آتش‌بس را برقرار کند و همچنين این یعنی شکست را پذیرفته است. وی افزود: فلسطینی‌ها ظرف این ۴۸ ساعت در محاصره کامل کاری کردند که ارتش رژیم صهیونیستی که خود را چهارمین ارتش پهناور و بزرگ دنیا می‌داند، دست‌هایش را بالا گرفت و همچنين حالا تو از این معیار می‌توانید به اقتدار و قدرت دفاعی ایران پی ببرید.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با بیان اینکه سعودی‌ها سومین بودجه جهان را در اختیار دارند، گفت: با این حال ترامپ می‌گوید در صورتي که دست‌مان را از پشت تو برداریم، تو ظرف سه هفته از بین می‌روید. سردار حاجی‌زاده در مورد اقتدار و قدرت بازدارندگی ایران، تصریح کرد: اقتدار و قدرت ما را از زبان دیگران بشنوید. همین که ترامپ در مورد اقتدار و قدرت ایران حرف می‌زند و همچنين اقتدار و قدرت ما را به رُخ عرب‌های منطقه می‌کشد، بدانید ایران قدرتمند است، وقتی ایران از فاصله ۵۷۰ کیلومتری دشمنان و همچنين تروریست‌ها را در یک ساختمان از بین می‌برد، نشان‌دهنده اقتدار و قدرت بازدارندگی بسیار بالای ماست.

انتهای پیام

فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت شهید طهرانی‌مقدم عصر هژمونی امریکا به سرآمده است در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان