حضرت آیت الله وحید خراسانی: مراسم اربعین به احسن وجه و همچنين باشکوه برگزار مي شود

%name حضرت آیت الله وحید خراسانی: مراسم اربعین به احسن وجه و همچنين باشکوه برگزار مي شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی با تاکید بر برگزاری باشکوه و همچنين درخور مراسم اربعین گفت: در حدیث صحیح السند آمده است که هیچ فرشته مقربی و همچنين هیچ نبی مرسلی نیست مگر آنکه از خداوند تبارک و تعالي تنها و فقط یک حاجت دارد و همچنين حاجتش این است که خداوند به او اذن بدهد تا به زیارت قبر امام و پيشوا حسین علیه السلام برود . این مقام، عظمتش قابل وصف نیست.

به به گفته شفقنا، این مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار سردار حسین ذوالفقاری دست يار امنیتی و همچنين انتظامی وزارت کشور و همچنين رئیس ستاد اربعین بعد از استماع به گفته سرويس ها و خدمات رسانی به زائرین اربعین اظهار داشت: ان شاءالله سعی کنید مراسم اربعین به احسن وجه برگزار مي شود. هرچه این مراسم باشکوه تر برگزار گردد اجر تو بیشتر است، و همچنين ان شاءالله به عدد تمام زوار اربعین اجر تو عند الله محفوظ است.

او در ادامه با اشاره به عظمت زیارت سیدالشهدا علیه السلام گفت: در حدیث صحیح السند آمده است که هیچ فرشته مقربی و همچنين هیچ نبی مرسلی نیست مگر آنکه از خداوند تبارک و تعالي تنها و فقط یک حاجت دارد و همچنين حاجتش این است که خداوند به او اذن بدهد تا به زیارت قبر امام و پيشوا حسین علیه السلام برود . این مقام، عظمتش قابل وصف نیست . ملائکه مقربین و همچنين انبیا مرسلین آرزویشان این زیارت است. دلیلش این است که زیارت امام و پيشوا حسین علیه السلام زیارت خود خداست و همچنين زمین کربلا هم عرش کبریاست . و همچنين اجر تو هم در این سرويس ها و خدمات رسانی حساب ندارد.

تصاویر

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله وحید خراسانی: مراسم اربعین به احسن وجه و همچنين باشکوه برگزار مي شود در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۰۶ ۱۸:۰۰:۱۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان