حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرفی کنیم

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرفی کنیم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به همایش گرامیداشت سالروز آغاز امامت حضرت مهدی در مسجد جمکران پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی: «و همچنينَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیّامِ الله»
السَّلام علی مولانا صاحب العصر و همچنين الزّمان بقیه الله ارواح العالمین له الفداء و همچنين علی آبائه الطّاهرین و همچنين علی شیعته، المتمسِّکین بأمره، الفائزین بولایته و همچنين المنتظرین لظهوره و همچنين رحمه الله و همچنين برکاته.

با سلام و همچنين تبریک صمیمانه و همچنين خالصانه خدمت ارادتمندان و همچنين چاکران آستان مَلک‌ پاسبان صاحب ولایت کامله تامّه، عبد یگانه خداوند تبارک و تعالي، حضرت بقیّه الله مولانا الإمام المهدی ارواح العالمین له الفداء که در این محفل باشکوه به شرف حضور نایل شده و همچنين خود را در معرض نسایم برکات و همچنين رحمت‌‌‌ های الهی قرار داده اند، مراتب سپاس خود را از برگزاری این مجلس قُدسی ابراز میدارم؛ به امید آن هم که به حکم «الراضی بفعل قوم کالداخل فیهم» از برکات کثیره ای که ان شاء الله تعالی بر این جلسه نازل خواهد شد، بهره مند و همچنين در عِداد سعادتمندان محسوب شوم.

روز مقدّس نهم ربیع المولود، سالروز آغاز ولایت و همچنين امامت حضرت ولی الله الاعظم امام و پيشوا مبین، بقیه الله فی الأرضین را به ساحت تبريک و مبارک ولیّ دوران و همچنين به عموم منتظران روزگار نجات و همچنين خلاصِ بشر از ظلم و همچنين بی عدالتی و همچنين استکبار، تهنیت عرض می نمایم.

ملّت ولایی ایران و همچنين تمام شیعیان جهان، افتخار دارند که چنین روز بزرگی را جشن گرفته و همچنين آن هم را عزیز و همچنين گرامی دارند.

از وظایف بسیار مهم در عصر غیبت، شکر این نعمت عُظمی است که هر چه بیشتر و همچنين گسترده تر بروز داشته باشد، آثار مفید و همچنين برکات آن هم بیشتر است و همچنين نشان از زنده بودن جامعه مهدوی دارد.

از مظاهر درخشان شُکر این نعمت، یاد حجّت خداوند تبارک و تعالي در ایام متبرّک و همچنين روزها و همچنين زمانهای منسوب به آن هم حضرت و همچنين گرامیداشت این روزها و همچنين شبها، به دعا و همچنين عبادت، اصلاح مسائل و همچنين شئون دینی، تجدید عهد و همچنين بازگشت به خداوند تبارک و تعالي و همچنين مخصوصاً دعا برای تعجیل فرج و همچنين ظهور آن هم حضرت است که افضل اعمال می باشد.

امروز همگان وظیفه داریم که خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرّفی نماییم که جهانِ تشنه عدل و همچنين مواسات و همچنين خسته از ظلم و همچنين جنایات، خود را برای روز رهایی آماده کند و همچنين منتظر وعده الهی برای برپایی حکومت واحده عدالت باشد که «إِنَّهُمْ یَرَو همچنينْنَهُ بَعِیداً و همچنينَ نَرَاهُ قَرِیباً».

لطف الله صافی
ربیع المولود ۱۴۴۰ ه – ق

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرفی کنیم در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۱۷ ۱۲:۱۹:۱۹ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان