آیت الله مکارم شیرازی: چرا حکومت اجازه مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده بانکها از سرمایه های شهروندان و مردم شهر را می دهد؟/ حکومت صادقانه معظلات و مسائل و مشکلات را با شهروندان و مردم شهر در میان بگذارد

%name آیت الله مکارم شیرازی: چرا حکومت اجازه مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده بانکها از سرمایه های شهروندان و مردم شهر را می دهد؟/ حکومت صادقانه معظلات و مسائل و مشکلات را با شهروندان و مردم شهر در میان بگذارد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: چرا باید بانک ها تمام دارايي ها شهروندان و مردم شهر را در اختیار داشته باشند و همچنين تمام سودش را یکجا ببرند؟ چرا حکومت اجازه می دهد بانک ها به این شکل از سرمایه های مردمی مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده کنند؟

به به گفته شفقنا، این مرجع تقلید در دیدار رییس کل بانک مرکزی، وظیفه اصلی حکومت را حفظ و همچنين تقویت ارزش پولی دانسته و همچنين عنوان کرد: متاسفانه در سال شمسي های اخیر ارزش پول ملی ما بسیار تنزل پیدا کرده؛ این خسارت عظیمی است که به همه شهروندان و مردم شهر وارد آمده است.ان شاءالله حکومت همت مي کند که این ارزش تدریجا به حالت اول بازگردد.

او یکی از دیگر معظلات و مسائل و مشکلات موجود در قبل را اختصاص بی حساب و همچنين کتاب ارز از سوی حکومت دانسته و همچنين خواستار تجدید نظر حکومت در این روش شد.

آیت الله مکارم شیرازی همچنین با اشاره به معظلات و مسائل و مشکلات شدید اقتصادی و همچنين مسائل مرتبط به بازار ارز و همچنين سکه که فشار زیادی را به شهروندان و مردم شهر بویژه اقشار کم دخل و درآمد وارد کرده است، بر لزوم اتخاذ تدابیر دقیق و همچنين عبرت گرفتن از تجربه ها و همچنين روش های ناموفق تاکید کرد.

او با تاکید بر اینکه حکومت باید صادقانه معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين مسائل را با شهروندان و مردم شهر در میان بگذارد، ابراز داشت: این امر سبب می مي شود شهروندان و مردم شهر ضمن اعتماد به حکومت و همچنين مسؤولان، به جوسازی های دشمنان اعتنایی نکنند.

این مرجع تقلید مساله خلق پول را از معظلات و مسائل و مشکلات اساسی کشور دانسته و همچنين گفت: بانک ها تمام سرمایه های مردمی را در اختیار دارند، آنها از این موقعیت بهره بري و استفاده می کنند و همچنين تسهیلات با سود بالا به مشتریان خود عرضه می کنند.

او بیان کرد: چرا باید بانک ها تمام دارايي ها شهروندان و مردم شهر را در اختیار داشته باشند و همچنين تمام سودش را یکجا ببرند؟ چرا حکومت اجازه می دهد بانک ها به این شکل از سرمایه های مردمی مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده کنند؟

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه خواستار برخورد با مؤسسات و همچنين بانک های غیر مجاز شد و همچنين از این که این قبیل مؤسسات و همچنين بانک ها بدون در نظر گرفتن صلاحیت های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري مجوز دریافت کرده اند و همچنين اکنون قسمت و بخش قابل توجهی از شهروندان و مردم شهر را گرفتار و همچنين سرگردان کرده اند، انتقاد کرد.

او در قسمت و بخش پایانی سخنان خود با اشاره به جنگ روانی همه جانبه دشمنان علیه نظام اسلامی، عنوان داشت: مسؤولان و همچنين دولتمردان باید ضمن اتخاذ تدابیر مناسب برای حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر و همچنين نیز با اطلاع رسانی فعالیت ها و همچنين اقدامات درست این جنگ روانی را خنثی کنند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

آیت الله مکارم شیرازی: چرا حکومت اجازه مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده بانکها از سرمایه های شهروندان و مردم شهر را می دهد؟/ حکومت صادقانه معظلات و مسائل و مشکلات را با شهروندان و مردم شهر در میان بگذارد در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۲۳ ۲۲:۳۳:۰۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان