دموکراسی در بحرین با تهدید!

دموکراسی در بحرین با تهدید!

|دموکراسی در بحرین با تهدید! از مسیح داراب|

"ابراهیم المدهون " روزنامه نويس و خبرنگار بحرینی گفت: بدون شک این اقدام  موثر است زیرا ما نمی خواهیم شاهدان دروغین باشیم و همچنين نه تنها من انتخابات را تحریم می کنم  بلکه از دیگران نیز می خواهم همین کار را بکنند زیرا هرکس در انتخابات پارلمانی شرکت کند به این معناست که چک بردگی به مقامات بحرینی و همچنين تصمیم هایشان داده که به نام شهروندان و مردم شهر صادر می مي شود.

وی در مورد اظهارات وزیر دادگستری بحرین مبنی بر اینکه تنها و فقط مخالفان، تحریم انتخابات را شنیده اند گفته استبه نظر می رسد وی در فضایی زندگی می کند که از وضعیت بحرین خبر ندارد یا  وانمود می کند چیزی شنیده است.

المدهون  گفت فراخوان ها برای تحریم انتخابات بعد از اقدام شهروندان و مردم شهر در امتحان کردن  پارلمان در سال شمسي ۲۰۱۴ بود پارلمانی  که صوری بود و همچنين طرح های زیادی  به ضرر شهروندان بحرینی  تصویب کرد.

وی اظهارات مقامات بحرینی مبنی بر اینکه بحرین درآستانه مرحله جدیدی از تجربه دموکراسی است گفت: آنها مردمی  را که معظلات و مسائل و مشکلات زیادی از پارلمان و همچنين حکومت دیده اند مسخره می کنند.

 وی هم چنین تهدید وزارت کشور مبنی بر پی گیری هرگونه خبرهاي جديد یا پیام مبنی بر عدم مشارکت در انتخابات و همچنين ارائه به دادگستری را  ترساندن اشخاص واجدالشرایط برای حضور در انتخابات پارلمانی دانست .

المدهون افزود:چنین چیزی را تنها و فقط در دموکراسی ادعایی بحرین می بینیم که شهروندان خود را به زندان می فرستد و همچنين انان را به اعدام محکوم می کند .

وی تاکید کرد: دموکراسی بدین معناست که با آزادی و همچنين بدون ترس عقیده ات را بگویی.

وی از شهروندان و مردم شهر بحرین خواست ازتهدیدات وزیر دادگستری ، هیچ بیم نداشته باشند.

العالم – بحرین

انتهای پیام

دموکراسی در بحرین با تهدید! در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان