حضرت آیت الله نوری همدانی: برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزش و همچنين پرورش با فرهنگ اسلام و همچنين اهل بیت سازگار باشد

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزش و همچنين پرورش با فرهنگ اسلام و همچنين اهل بیت سازگار باشد

شفقنا- حضرت آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی گفت: آموزش و همچنين پرورش باید طبق فرهنگ اسلام و همچنين اهل بیت(ع) برای انقلاب اسلامی کادر سازی کند زیرا فرهنگ اسلام و همچنين اهل بیت علیهم السلام فرهنگ عدالت و همچنين صداقت بوده و همچنين انقلاب اسلامی آن هم را احیاء کرده است.

به به گفته شفقنا، این مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار محمد بطحایی وزیر آموزش و همچنين پرورش، با بیان اهمیت کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل معلمی و همچنين جایگاه آموزش و همچنين پرورش اظهار داشت: فرهنگیان و همچنين معلمان حق بزرگی برگردن جامعه دارند زیرا یکی از مهمترین مسئولیت ها در جامعه بر عهده آنان بوده و همچنين آن هم مسئولیت، تربیت اشخاص جامعه می‌باشد.

او افزود: کتب درسی و همچنين سبک پرورش باید سازگار با فرهنگ اسلام و همچنين اهلبیت علیهم السلام باشد؛ زیرا مهمترین سرمایه کشور یعنی جوانان و همچنين بهترین سرمایه انسان یعنی جوانی در اختیار آموزش و همچنين پروش است.

آیت الله نوری همدانی با تاکید بر لزوم برگرداندن علوم و همچنين همچنین افتخارات به جایگاه اولیه خود گفت: غرب بعد از جنگ صلیبی افتخارات علمی ما را به غارت بردند و همچنين به نام خود ثبت کردند.

او بازشناسی اسلام از سوی مسلمانان را مورد تأکید قرار داد و همچنين بیان داشت: در زمانی که با هجمه‌های متنوع و گوناگون و مختلف سیاسی، اقتصادی و همچنين فرهنگی دشمن مواجه هستیم، بازشناسی اسلام و همچنين فرهنگ اسلامی دارای اهمیت بسیاری است.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیاتی از سوره عبس گفت: انسان باید توجه داشته باشد که علم خود را از چه کسانی می‌گیرد، درگذشته دانشمندان و همچنين شهروندان و مردم شهر را به سمت غرب سوق داده و همچنين متکی به غرب کرده بودند، ولي بايد توجه داشت وقوع انقلاب اسلامی وابستگی به غرب را از بین برد.

او با تأکید بر اینکه جدایی حوزه و همچنين دانشگاه سیاست غرب بود، تصریح کرد: وظیفه ما بازگشت دادن تمدن و همچنين تعلیم و همچنين تربیت به اسلام و همچنين فرهنگ اسلامی است، باید فرهنگ اهل‌بیت(ع) را زنده کرده و همچنين با همین فرهنگ به جنگ دشمنان برویم.

آیت‌الله‌ نوری همدانی با اشاره به اهمیت و همچنين جایگاه پیاده‌روی اربعین عنوان داشت: فرهنگ عاشورایی فرهنگ انسان‌ساز بوده و همچنين فرهنگ اسلامی فرهنگی پویا و همچنين درحرکت است که زمینه‌ساز ظهور امام و پيشوا عصر(عج) خواهد بود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نوری همدانی: برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزش و همچنين پرورش با فرهنگ اسلام و همچنين اهل بیت سازگار باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۱۴:۵۱ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان