حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مدت‌هاست گفته می مي شود با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کنیم ولي بايد توجه داشت در عمل چیزی نمی‌بینیم

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مدت‌هاست گفته می مي شود با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کنیم ولي بايد توجه داشت در عمل چیزی نمی‌بینیم

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی از تعلل دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی به شدت انتقاد کرد و همچنين گفت: مدت‌هاست گفته می مي شود با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کنیم ولي بايد توجه داشت در عمل چیزی نمی‌بینیم، باید در رسیدگی به پرونده‌های فساد اقتصادی تسریع مي شود.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا، این مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وظایف نیروی انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی در نظام اسلامی کار سنگینی دارد،این نیرو باید حافظ ارزش‌ها در جامعه باشد و همچنين جلوی مفاسد اخلاقی را بگیرد.

او با بیان اینکه فضای مجازی بار نیروی انتظامی را سنگین تر کرده، گفت: این فضا مرتبط با بسیاری از چیزهاست، باید همه تلاش کنند که آسیب‌های فضای مجازی کاهش پیدا کند البته نمی‌توانیم جلوی همه این آسیب‌ها را بگیریم.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: متاسفانه شاهد همکاری دستگاه‌های مسؤول با یکدیگر در خصوص فضای مجازی نیستیم، برخی نسبت به این مساله بی تفاوت خواهند بود و همچنين در این خصوص دلسوزی ندارند.

او با انتقاد از تعلل دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اظهار کرد: مدت‌ها گفته می مي شود با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کنیم ولي بايد توجه داشت در عمل چیزی نمی‌بینیم، یکی از دلایل این است که تشریفات زیادی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی وجود دارد، امیدواریم نتیجه اجازه رهبر انقلاب در خصوص برخورد با مفسدان اقتصادی را ببینیم.

این مرجع تقلید کار دستگاه قضایی را مکمل کار نیروی انتظامی دانست و همچنين ادامه داد: باید در رسیدگی به پرونده‌های فساد اقتصادی تسریع مي شود.

او در عین حال خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید با ملایمت و همچنين قاطعیت برخورد کند تا اسباب بهانه جویی برای دیگران فراهم نشود همچنین باید آموزش‌های کافی به پرسنل نیروی انتظامی داده مي شود تا در مواجهه با دیگران عصبانی نشوند.

آیت‌الله مکارم شیرازی در پایان ابراز داشت: شهروندان و مردم شهر نسبت به نیروی انتظامی خوشبین خواهند بود بنابراین باید این نیرو در راستای افزایش این خوش بینی تلاش کند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مدت‌هاست گفته می مي شود با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کنیم ولي بايد توجه داشت در عمل چیزی نمی‌بینیم در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۰۷ ۱۱:۵۸:۱۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان