انتقاد شدید نماینده حضرت آیت الله سیستانی از گسترش رفتارهای ناپسند در جامعه

%name انتقاد شدید نماینده حضرت آیت الله سیستانی از گسترش رفتارهای ناپسند در جامعه

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا از آنچه دروغ گویی سیاسی، خرید آرا و همچنين گسترش فساد مالی خواند، به شدت انتقاد کرد.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنين المسلمین کربلایی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام و پيشوا حسین(ع) در کربلای معلا ایراد می کرد، گفت: انسان به جامعه و همچنين همزیستی با دیگران نیاز دارد تا بتواند وظیفه خود در زندگی را انجام دهد و همچنين از بطن آن هم روابط سیاسی، اقتصادی و همچنين فکری ایجاد کند. در صورتي که این روابط برگرفته از ارکان اخلاقی نباشد، به نتایج مورد نظر نمی رسد.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین کربلایی با تاکید بر اینکه بدون همکاری با یکدیگر، درگیری و همچنين دشمنی حاکمیت می یابد  و همچنين زندگی انسان به فلاکت تبدیل خواهد شد، اظهار کرد: ما در عصری زندگی می کنیم که در آن هم گمراهی، دروغ و همچنين فریب کاری گسترش یافته است و همچنين خطرناک ترین آنها، دروغ رسانه ای و همچنين سیاسی است. تقلب، استثمار، عدم صداقت، کشتن و قتل، آوارگی عشایر به دلایل بی اهمیت و همچنين خرید آرا با پول گسترش یافته است  وبین پسران جوان و همچنين دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده جوون موارد اختلاط منحرف در اماکن عمومی رایج شده است و همچنين شاهد برخی رفتارهای غیر اخلاقی علنی هستیم.

وی با انتقاد از افزایش موج فساد مالی و همچنين اداری و همچنين مضر و همچنين بد مدیریت در عراق و همچنين گسترش فساد اخلاقی به سبب مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده از سایت های ارتباط جمعی افزود:  متاسفانه در کنار روند آموزش در مدارس و همچنين دانشگاهها، به مسائل تربیتی و همچنين اخلاقی اهتمام نمی مي شود. توجه به علوم دانشگاهی علی رغم اینکه برای پیشرفت جامعه مطلوب و همچنين مهم است ولي بايد توجه داشت در صورتي که به همراه آن هم به مسائل تربیتی توجه نشود، باعث ایجاد خلل می مي شود.

خبر را در الفرات نیوز  ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

انتقاد شدید نماینده حضرت آیت الله سیستانی از گسترش رفتارهای ناپسند در جامعه در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۱۲ ۱۴:۲۳:۲۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان