آیت الله مظاهری: صنعت گردشگری ظرفیت مناسبی برای معرفی مذهب تشیّع به جهانیان است

%name آیت الله مظاهری: صنعت گردشگری ظرفیت مناسبی برای معرفی مذهب تشیّع به جهانیان است

شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری گفت: صنعت گردشگری ظرفیّت مناسبی برای بیان حقایق و همچنين معرفی تمدّن اسلام و همچنين ایران و همچنين نیز مذهب تشیّع به جهانیان است.

به نقل از شفقنا، رئیس حوزه علمیه اصفهان در دیدار رئیس نهاد میراث فرهنگی، صنایع دستی و همچنين گردشگری با تأکید بر ضرورت حفظ میراث فرهنگی و همچنين رونق صنایع دستی، از صنعت گردشگری به عنوان یکی از ابزارهای بسیار مهم فرهنگی و همچنين اقتصادی یاد کرده و همچنين افزود: در کشور ایران با توجه به منابع طبیعی و همچنين آثار تاریخی و همچنين میراث فرهنگی، زمینۀ مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای گسترش صنعت گردشگری فراهم است، امّا متأسفانه، به صنعت گردشگری توجه کافی نشده است.

او در این زمینه افزود: با عنایت به منافع کم‌نظیر صنعت گردشگری، چه در زمینه‌های توسعه و همچنين گسترش فرهنگ اسلامی و همچنين ایرانی و همچنين چه در زمینه‌های اقتصادی و همچنين جلب منابع مالی، باید فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين اقدام مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در زمینۀ رونق این صنعت صورت پذیرد.

آیت‌الله مظاهری با بیان اینکه امروزه صنعت گردشگری، از نظر اقتصادی، رقیب صنایع و همچنين کارخانه‌های پهناور و بزرگ است، تأکید کرد: اهمیّت شایسته به گردشگری می‌تواند موجب رونق اقتصاد کشور و همچنين همچنین خنثی‌سازی تحریم‌های اقتصادی دشمنان مي شود؛ چنانکه می‌تواند ظرفیّت مناسبی برای بیان حقایق و همچنين معرفی تمدّن اسلام و همچنين ایران و همچنين نیز مذهب تشیّع به جهانیان باشد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

آیت الله مظاهری: صنعت گردشگری ظرفیت مناسبی برای معرفی مذهب تشیّع به جهانیان است در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۲۱ ۱۴:۵۱:۱۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان