تاکید نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی بر حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر/ هشدار در مورد بهره بري و استفاده نادرست از فضای مجازی

%name تاکید نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی بر حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر/ هشدار در مورد بهره بري و استفاده نادرست از فضای مجازی

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا در خطبه های امروز نماز جمعه خواستارحل سریع معضلات و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی شهروندان و مردم شهر استان بصره شد و همچنين در مورد خطرات بهره بري و استفاده ناصحیح از شبکه های مجازی هشدار داد.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنين المسلمین عبدالمهدی کربلایی که خطبه های نماز جمعه را در حرم امام و پيشوا حسین(ع) ایراد می کرد، گفت: هنوز شهروندان و مردم شهر بصره از وضعیت معیشتی و همچنين نبود سرويس ها و خدمات گله مندند واز نبود آب مناسب شکایت می کنند و همچنين این باعث شده است تا برخی از آنها از آب ناسالم بهره بري و استفاده کنند که باعث بیماری می مي شود.

کربلایی افزود: علی رغم درخواست های مکرر برای بهبود وضعیت شهروندان و مردم شهر بصره ولي بايد توجه داشت هنوز کمترین تلاشی برای حل این قضیه صورت نگرفته  ودولت کاری نمی کند و همچنين یکدیگر را در این قضیه شماتت می کنند.

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی تاکید کرد: وظیفه انسانی، ملی و همچنين شرعی ایجاب می کند که ادارات دولتی به منظور پایان دادن به وضعیت نابه سامان شهروندان و مردم شهر بصره با یکدیگر همکاری کنند. در صورتي که در این زمینه جدیت وجود داشته باشد این موضوع قابل حل است.

هشدار در مورد بهره بري و استفاده ناصحیح از شبکه های مجازی

حجت الاسلام و همچنين المسلمین کربلایی در گوشه دیگری از سخنانش در مورد بهره بري و استفاده ناصحیح از شبکه های مجازی و همچنين خطرات ناشی از آن هم هشدار داد.

وی اظهار کرد:بهره بري و استفاده ناصحیح از این شبکه ها امنیت اجتماعی، اخلاقی و همچنين سیاسی اشخاص و همچنين جامعه را تهدید می کند.

کربلایی تاکید کرد: بهره بري و استفاده صحیح از این شبکه ها نقش مثبتی ایفا می کند ولي بايد توجه داشت بهره بري و استفاده ناصحیح از آن هم در خصوص برقراری روابط نامشروع، هتک حرمت ها و همچنين نابودی روابط اجتماعی تبعات بدی در پی دارد و همچنين بهره بري و استفاده بی حد و همچنين مرز از چنین شبکه هایی باعث گسست اجتماعی می مي شود.

خطیب جمعه کربلا یادآور شد: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است فرد و همچنين جامعه آثار منفی اجتماعی، اخلاقی و همچنين سیاسی بهره بري و استفاده ناصحیح از شبکه های مجازی را بدانند

 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

تاکید نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی بر حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر/ هشدار در مورد بهره بري و استفاده نادرست از فضای مجازی در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۲۴ ۱۸:۳۰:۵۲ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان