کودک کُشی؛ میراث مشترک صهیونیسم و همچنين وهابیت بیانیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) در محکومیت حمله تروریستی به مرکز آموزشی "مهدی موعود" کابل

کودک کُشی؛ میراث مشترک صهیونیسم و همچنين وهابیت بیانیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) در محکومیت حمله تروریستی به مرکز آموزشی "مهدی موعود" کابل

|کودک کُشی؛ میراث مشترک صهیونیسم و همچنين وهابیت بیانیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) در محکومیت حمله تروریستی به مرکز آموزشی "مهدی موعود" کابل از مسیح داراب|

در پی حمله بی رحمانه انتحاری به مرکز آموزشی "مهدی موعود" در غرب کابل، که به شهادت حدود ۵۰ انسان بیگناه ــ که بسیاری از آنان را جوانان و نوجوانان و همچنين دانش آموزان خواهند بود ــ مجمع جهانی اهل بیت(ع) بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه، با اشاره به همزمانی کشتار کودکان در یمن، افغانستان و همچنين فلسطین، کودک کشی؛ میراث مشترک صهیونیسم و همچنين وهابیت خوانده شده است.

مجمع جهانی اهل بیت(ع) همچنین نسبت به ادامه این روند شوم هشدار داده و همچنين افزوده است: آینده افغانستان، بیش از هر چیز نیاز به مغزهای متفکری دارد که امروز با تیرهای جهل و همچنين تعصب از هم می پاشند، و همچنين محتاج به دست های توانمندی است که اینک با ترکش های ياغيان تکفیری از بدن جدا می شوند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم لله الرحمن الرحیم

قال الامام الصادق عليه السلام: إنَّ في کِتابِ عَلیٍّ إنَّ أشَدَّ النَّاسِ بَلَاءً النَّبیّونَ ثُّمَ الوَصیُّونَ ثُّمَ الأمثَلُ فَالأمثَلُ و همچنينَ إنَّما یُبتَلَی المُومِنُ عَلَی قَدر أعمالِهِ الحَسَنَةِ فَمَن صَحَّ دِینُهُ و همچنينَ حَسُنَ عَمَلُهُ أشتَدَّ بَلَاؤُه – در کتاب علی(ع) آمده است: شدیدترین بلاها در بین آفریدگان، نخست به پیامبران و همچنين سپس به اوصیاء می رسد و همچنين آنگاه به مثل و همچنين شبیه ترین شهروندان و مردم شهر به آنها. مومن به مقدار نیکی هایش آزموده می مي شود. هر که دینش درست و همچنين کارش نیک باشد، بلایش شدیدتر است. (اصول کافی، ج۲ ،ص۲۵۹)

حمله هدفمند به پیروان اهل بیت(ع) در افغانستان، همچنان ادامه دارد و همچنين هر روز قربانیان جدیدی را به جمع شهدای مظلوم ترور اضافه می کند.

در جديد و تو و تازه ترین اقدام ددمنشانه که عصر امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ در منطقۀ دشت برچی کابل رُخ داد، مرکز آموزشی "مهدی موعود(عج)" مورد حمله قرار گرفت و همچنين بیش از ۱۰۰ شهید و همچنين زخمی بر جای گذاشت.

دردآور اینکه اکثر شهداء و همچنين مجروحین را جوانان و نوجوانان و همچنين دانش آموزانی تشکیل می دهند که گناهی جز درس خواندن و همچنين تلاش برای ترسیم آینده ای خوب برای کشور خود نداشتند.

شگفت آور و همچنين رمزآلود نیز آنکه این فاجعه دلخراش، با کشتار کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان در یمن و همچنين غزه، همزمان شد؛ گویی که کودک کُشی، میراث مشترک صهیونیسم و همچنين وهابیت است و همچنين این دژخیمان، نوادگان آن هم ظالمانی خواهند بود که کودکان معصوم را زنده به گور می کردند؛ و همچنين قرآن کریم، از خونخواهی آن هم قربانیان اینگونه خبر داده است که: "و همچنينَإِذَا المَو همچنينْءُودَةُ سُئِلَتْ؛ بِأَيِّ ذَنبٍ قُتِلَتْ".

تروریست های تکفیری، در فاز جدیدی از عملیات خود از سال شمسي قبل، کشتار هدفمند نخبگان شیعه را آغاز کرده اند و همچنين در این راستا، دست به اقداماتی همچون انفجار همایش اندیشمندان در مرکز تبیان و همچنين نیز ترور روحانیون مردمی در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف افغانستان آلوده اند. آنان امروز نیز به یکی از مراکز آموزشی فعال کابل حمله کردند که سابقه علمی موفقی دارد و همچنين دانش‌آموزان متعددی از آن هم توانسته‌اند رتبه‌های بالایی را در کنکور این کشور به دست آورند.

مجمع جهانی اهل بیت(ع) به عنوان یک نهاد شهروندان و مردم شهر نهاد جهانی که صدها فرد يا شخص از نخبگان مسلمان ــ شامل دهها فرد يا شخص از شهروندان خدوم افغانستانی ــ در آن هم عضویت دارند، نسبت به ادامه این روند شوم بشدت هشدار می دهد.

این مجمع از حکومت جمهوری اسلامی افغانستان، احزاب و همچنين گروههای سیاسی و همچنين اجتماعی آن هم و همچنين نیز آحاد شهروندان و مردم شهر این کشور می خواهد که به هر طریق ممکن، مانع از استمرار این جنایات شوند؛ چرا که آینده افغانستان، بیش از هر چیز نیاز به مغزهای متفکری دارد که امروز با تیرهای جهل و همچنين تعصب از هم می پاشند، و همچنين محتاج به دست های توانمندی است که اینک با ترکش های ياغيان تکفیری از بدن جدا می شوند.

گرچه این داغ ــ همچون آتشی که فجایع "حمله به راهپیمایی جنبش روشنایی"، "نسل کشی میرزاولنگ" و همچنين "انفجار در مرکز تبیان" بر دل ما نهاد ــ جز با ظهور مهدی موعود(عج) و همچنين انتقام از دشمنان بشریت تشفّی نمی یابد، ولي بايد توجه داشت از خداوند متعال مسألت داریم که شهدای حادثه امروز را میهمان حضرت علی اکبر(ع) نموده و همچنين به مجروحان آن هم شفای عاجل و همچنين به خانواده های قربانیان، صبر و همچنين اجر کثیر عنایت فرماید.

 و همچنينَسَيَعلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُون

مجمع جهانی اهل بیت(ع)
۲۴ مرداد ۱۳۹۷

 شایان ذکر است در حمله انتحاری عصر امروز به مرکز آموزشی "مهدی موعود" در منطقه شیعه نشین "دشت برچی" در غرب کابل، به تا حال 48 فرد يا شخص شهید و همچنين 67 تن زخمی شده اند.

منبع: خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام ـ ابنا

انتهای پیام

کودک کُشی؛ میراث مشترک صهیونیسم و همچنين وهابیت بیانیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) در محکومیت حمله تروریستی به مرکز آموزشی "مهدی موعود" کابل در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان