ما در حمایت از خواسته به حق شهروندان و مردم شهر با کسی تعارف نداریم/ مسئولان خواسته به حق شهروندان و مردم شهر را بشنوند و همچنين در رفع آن هم بکوشند

%name ما در حمایت از خواسته به حق شهروندان و مردم شهر با کسی تعارف نداریم/ مسئولان خواسته به حق شهروندان و مردم شهر را بشنوند و همچنين در رفع آن هم بکوشند

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی، صداقت در کلام، عمل به وعده های داده شده و همچنين حل مسائل اقتصادی کشور از سوی مسوولان را خواستار شد.

به به گفته شفقنا، این مرجع تقلید در دیدار جمعی از اساتید سطوح عالی و همچنين خارج حوزه علمیه قم گره زدن تمام مسائل کشور را با تحریم نادرست دانسته و همچنين مدیریت صحیح و همچنين تخصصی و همچنين اشراف و همچنين نظارت و همچنين مبارزه با فساد را یکی از راه های برون رفت از معظلات و مسائل و مشکلات توصیف کرد.

او افزود: علما و همچنين روحانیون باید زبان شهروندان و مردم شهر باشند و همچنين خواسته های به حق شهروندان و مردم شهر را به گوش مسوولان برسانند، از سوی دیگر، شهروندان و مردم شهر هم نباید از نظام و همچنين انقلاب و همچنين روحانیت ناامید بشوند؛ در طول تاریخ، شهروندان و مردم شهر متکی به علما بودند و همچنين در صورتي که به کسی ظلم می شد درب منزل و خانه علما می رفتند در حقیقت پناهگاه شهروندان و مردم شهر، روحانیت بود و همچنين این بعنوان یک افتخار بود و همچنين نباید این ارتباط قطع مي شود.

 

همه چیز را به تحریم گره نزنید

آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: ما در حمایت از خواسته به حق شهروندان و مردم شهر و همچنين حمایت از انقلاب و همچنين نظام اسلامی و همچنين ولایت فقیه با هیچ کس تعارف نداریم و همچنين کوتاه نخواهیم آمد زيرا و به درستي که شهروندان و مردم شهر از ما توقع دارند مدافع حقوق آنان و همچنين شعارهای انقلاب اسلامی باشیم

او بیان داشت: ما نباید اجازه دهیم عده ای کم با فساد و همچنين بی مدیریتی کارآمدی نظام را زیر سوال ببرند و همچنين به حق شهروندان و مردم شهر دست درازی کنند.

این مرجع تقلید، خباثت و همچنين دشمنی آمریکا را متذکر شد و همچنين افزود: این دشمنی بوده و همچنين خواهد بود زيرا و به درستي که آنها با ملت ایران مخالف خواهند بود و همچنين در این چهل سال شمسي بدترین ظلم ها را در حق شهروندان و مردم شهر ایران انجام داده اند و همچنين شهروندان و مردم شهر ما این را درک می کنند لذا چهل سال شمسي مقاومت و همچنين ایستادگی کردند ولی شهروندان و مردم شهر از بی عدالتی در رنج خواهند بود شهروندان و مردم شهر از تبعیض و همچنين فساد که عده‌ای انجام می دهند ولی متاسفانه عده ای هم به نام اصل نظام تمام می کنند در رنج خواهند بود.

او خاطرنشان کرد: این شهروندان و مردم شهر مسلمانند، فطرت پاک دارند، ظلم ستیز خواهند بود، زیربار زورگویی آمریکا و همچنين ایادی آن هم نمی روند ولی این را هم تحمل نمی کنند یکی پول بیت المال را بخورد و همچنين ببرد و همچنين عده ای هم به نان شب محتاج باشد.

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: من به مسوولان عرض می کنم در صورتي که شهروندان و مردم شهر مطمئن باشند تو با رانت و همچنين فساد مقابله می کنید بدانید از تو حمایت خواهند کرد.

او در ادامه عنوان کرد: مسوولان همه چیز را با تحریم گره نزنند، تجربه نشان داد خیلی از چیزها به تحریم ارتباط ندارد، قیمت گذاری واقعی اجناس و همچنين نظارت و همچنين اشراف بر آن هم بخشی از معظلات و مسائل و مشکلات را حل مي کند.

 

مسوولان خواسته به حق شهروندان و مردم شهر را بشنوند و همچنين در رفع آن هم بکوشند

این مرجع تقلید گفت: مسوولان خواسته به حق شهروندان و مردم شهر را بشنوند و همچنين در رفع آن هم بکوشند و همچنين شهروندان و مردم شهر هم اجازه موج سواری به دشمنان خود ندهند کسانی که دست شان به خون این ملت آلوده است و همچنين هم اکنون هم نوکری استکبار را می کنند.

او آینده انقلاب را روشن دانسته و همچنين افزود: اکثریت شهروندان و مردم شهر ایران انقلاب و همچنين نظام و همچنين رهبری را قبول دارند و همچنين از آن هم حمایت می کنند لذا باید قدر این شهروندان و مردم شهر را دانست، به اینها خدمت کرد، معیشتشان را حل و همچنين برای جوانان کار و همچنين زمینه ازدواج فراهم نمود .

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: مسوولان از اختلاف و همچنين مسائل حاشیه ای پرهیز کنند و همچنين با وحدت حول محور ولایت فقیه در پی حل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين متکی به توانایی های خود باشند همچنین مسوولان قضایی با جدیت با مفسدان اقتصادی برخورد کنند چراکه امام و پيشوا فرمودند این انقلاب زمینه ساز ظهور است و همچنين انشاءالله با عنایت پروردگار متعال و همچنين توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه و همچنين حمایت شهروندان و مردم شهر این انقلاب حفظ خواهد شد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

ما در حمایت از خواسته به حق شهروندان و مردم شهر با کسی تعارف نداریم/ مسئولان خواسته به حق شهروندان و مردم شهر را بشنوند و همچنين در رفع آن هم بکوشند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۰۹ ۱۰:۵۴:۳۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان