حضرت آیت الله نجفی: حکومت عراق اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای اصلاح سیستم آموزشی اتخاذ  کند

%name حضرت آیت الله نجفی: حکومت عراق اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای اصلاح سیستم آموزشی اتخاذ  کند

شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی از حکومت عراق خواست اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای اصلاح سیستم آموزشی این کشور اتخاذ کند.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شفقنا عراق، آیت الله نجفی که در دیدار هیاتی از کادرهای تربیتی و همچنين آموزشی استان بصره سخن می گفت، بر اهمیت اصلاح روش های آموزشی تاکید کرد و همچنين گفت: اصلاح سیستم آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اساس ارتقای فرهنگ دانش جویان و همچنين دانش آموزان و همچنين ساخت هویت واقعی آنها محسوب می مي شود.

وی اظهار کرد: اصلاح روش های آموزشی در واقع اصلاح جامعه و همچنين جوانان است. همواره از حکومت عراق و همچنين وزارت آموزش و همچنين پرورش خواسته ام که اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را در خصوص اصلاح و همچنين توسعه روش های تحصیلی و همچنين ابزارهای تربیتی و همچنين آموزشی اتخاذ کند.

مرجع تقلید شیعیان افزود: کادرهای آموزشی مسئولیت بزرگی در زمینه ساخت صحیح نسل آینده به دست دارند زیرا رفتار هر روز خدا آنها بر رفتار دانش آموزان و همچنين دانش جویان منعکس می مي شود و همچنين الگوی آنها در زندگی روزمره محسوب می شوند لذا کادرهای آموزشی باید یارای پذیرش این مسئولیت پهناور و بزرگ را داشته باشند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نجفی: حکومت عراق اقدامات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای اصلاح سیستم آموزشی اتخاذ  کند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۱۵ ۱۲:۵۳:۳۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان