تصویر سید حسن نصرالله با نوه‌اش مقامات رژیم صهیونیستی را عصبانی کرد! + عکس

تصویر سید حسن نصرالله با نوه‌اش مقامات رژیم صهیونیستی را عصبانی کرد! + عکس

|تصویر سید حسن نصرالله با نوه‌اش مقامات رژیم صهیونیستی را عصبانی کرد! + عکس از مسیح داراب|

شبکه خبری "المنار" لبنان تصویر جدیدی از دبیرکل گروه و حزب‌الله این کشور به همراه نوه پسری او منتشر کرد که خشم بزرگان و رهبران رژیم صهیونیستی را برانگیخت.

العالم _ لبنان

این شبکه خبری تصویر جدیدی از سید حسن نصرالله، دبیرکل گروه و حزب‌الله لبنان به همراه نوه پسری‌اش منتشر و همچنين آن هم را "تصویری با هزاران حرف" توصیف کرد.

 

153242135713702800 تصویر سید حسن نصرالله با نوه‌اش مقامات رژیم صهیونیستی را عصبانی کرد! + عکس

 

با وجود اینکه این تصویر با سخن خاصی از سید حسن نصرالله همراه نبود ولي بايد توجه داشت به شدت خشم بزرگان و رهبران ارشد رژیم صهیونیستی را به همراه داشت تا جایی که آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش این رژیم در صفحه شخصی خود خشم خود را این گونه نشان داد و همچنين مدعی شد: "پیام سید حسن به نوه‌اش این است که از مسیر "تروریستی" که خودش به آن هم عادت دارد، اجتناب کند"!

وی در ادامه ادعا کرد: "طبیعتا او نمی‌خواهد نوه‌اش مانند او "تروریست" باشد، اینطور نیست سید حسن"!

عوفر جندلمن، سخنگوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم در واکنش به این تصویر گفت: "هدف از نشر تصویر سید حسن به همراه نوه‌اش نشان دادن این "تروریست" به عنوان پدربزرگی مهربان است که لبنان، سوریه و همچنين دیگر کشورهای عربی را ویران کرده است"!

وی در ادامه با اشاره به این تصویر پدربزرگ و همچنين نوه مدعی شده است: "چه خبر از هزاران سوری و همچنين لبنانی که کشته و همچنين هزاران کودک را یتیم کرده‌اید؟ تصویر این کودکان با پدربزرگ‌هایشان برای همیشه ناپدید شد".

این در حالی است که این اظهارات مقامات صهیونیستی مورد تمسخر کاربران قرار گرفت و همچنين آنها در پاسخ به این ادعاهای مقامات صهیونیست نوشتند، این ارتش اسرائیل است که هر روز دست به جنایت علیه ملت فلسطین می‌زند.

این کاربران توصیه کردند: بهتر است تو به جای انتقاد از یک رهبر واقعی که به دفاع از ملت اسلام و همچنين کشورش می‌پردازد و همچنين شعار مقاومت علیه اشغالگران را سر داده است اول به انتقاد از حکومت تروریستی خود بپردازید. آیا کسی که به دفاع از لبنان می‌پردازد، تروریست است؟ این تصویر تو را به وحشت انداخت، زيرا و به درستي که می‌گوید مقاومت از اجداد تا نوادگان ادامه خواهد یافت.

روزنامه "اللواء" لبنان اوایل ماه ژوئیه گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه گروه و حزب‌الله پیام مستقیمی به فرانسه فرستاده و همچنين در آن هم به اسرائیل نسبت به پیامد هرگونه حمله نظامی علیه لبنان هشدار داده بود.

 

انتهای پیام

تصویر سید حسن نصرالله با نوه‌اش مقامات رژیم صهیونیستی را عصبانی کرد! + عکس در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان