تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر ترویج فرهنگ احساس مسئولیت/ مسئولان به وعده هایی که می دهند عمل کنند

%name تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر ترویج فرهنگ احساس مسئولیت/ مسئولان به وعده هایی که می دهند عمل کنند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در خطبه های امروز نماز جمعه از جامعه خواست به نقش های خود در زمینه رسیدگی به حساب و همچنين کتاب مسئولان و همچنين نظارت بر  آنها در زمینه استیفای حقوق شهروندان عمل کنند.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنين المسلمین عبدالمهدی کربلایی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام و پيشوا حسین(ع) ایراد می کرد، گفت: جامعه باید به نقش خود در زمینه رسیدگی به حساب و همچنين کتاب اشخاص تاثیرگذار اجتماعی مانند روحانیون و همچنين پیگیری و همچنين نظارت بر آنها عمل کند.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین کربلایی خاطرنشان کرد:حاکمان باید در وظایف خود احساس مسئولیت کنند و همچنين کوتاهی خود را به دوش دیگران نیندازند.

وی با اشاره به اینکه حاکم باید به وعده هایی که به شهروندان و مردم شهر می دهد عمل کند نه اینکه از آنها شانه خالی کند و همچنين در راستای حفظ کرامت شهروندان تلاش کنند، ادامه داد: همه در مورد تعهدات خود مورد بازخواست قرار خواهند گرفت و همچنين خداوند در قرآن سوگند یاد کرده که در مورد کردارمسئولان بازخواست مي کند.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی با تاکید بر اینکه همه اشخاص جامعه باید احساس مسئولیت داشته باشند، تصریح کرد: احساس مسئولیت حاکم باید بیشتر از دیگران باشد.

کربلایی در پایان بر ترویج فرهنگ احساس مسئولیت در جامعه تاکید کرد و همچنين افزود: عدم احساس مسئولیت و همچنين سرزنش دیگران مانع پیشرفت جامعه می مي شود.

خبر را در الفرات نیوز ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر ترویج فرهنگ احساس مسئولیت/ مسئولان به وعده هایی که می دهند عمل کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۱۰ ۱۶:۰۴:۳۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان