آیت الله نوری همدانی: دستگاه قضا سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند

%name آیت الله نوری همدانی: دستگاه قضا سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان اینکه مبارزه با مفاسد جدی گرفته مي شود، گفت: دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و همچنين به شهروندان و مردم شهر نقل از دهد.

به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید در دیدار عده ای از طلاب و همچنين دانشجویان تهران با تاکید بر اینکه شهروندان و مردم شهر می‌گویند، چرا مراجع و همچنين علما سکوت کرده اند، گفت:  بنده مکرر از مسئولان محترم اجرایی چه خصوصی چه عمومی نه تنها تذکر بلکه خواهش کردیم به وضع شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنید شهروندان و مردم شهر در رنج خواهند بود، خیلی از معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی ربطی به تحریم ندارد، مدیریت صحیح و همچنين نظارت بر بازار و همچنين قیمت ها حل می مي شود.

او تاکید کرد: مبارزه با مفاسد جدی گرفته مي شود، شهروندان و مردم شهر ناخوش و غمگين خواهند بود وقتی می‌شنوند فلان آقا چند هزار میلیارد اختلاس می‌کند ولی عده ای در رنج خواهند بود دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و همچنين به شهروندان و مردم شهر نقل از دهد.

مسئولان اقتصادی با شهروندان و مردم شهر صادقانه صحبت کنند

آیت الله نوری همدانی اظهار کرد: شهروندان و مردم شهر در صورتي که بدانند تبعیض نیست، بی عدالتی نمی مي شود و همچنين بدانند که مسئولان در تلاش خواهند بود، مطمئناً تحریم را تحمل می کنند و همچنين مثل همیشه از نظام و همچنين انقلاب حمایت می کنند.

این مرجع تقلید بیان داشت: شهروندان و مردم شهر ایران زيرا و به درستي که متکی بر ایمان خواهند بود، انقلاب را دوست دارند و همچنين دشمن شناس خواهند بود، هیچگاه زمینه را برای جولان آمریکا و همچنين ایادی آنان فراهم نخواهد کرد؛ عده‌ای هم از این وضعیت در حال سوءاستفاده خواهند بود هر کسی در اقتصاد کشور اخلال ایجاد کند و همچنين موجب افزایش معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر مي شود بعنوان یک خائن باید برخورد مي شود.

او هر گونه مذاکره با آمریکا را محکوم کرد و همچنين گفت: چگونه و چطوري عده ای این همه ظلم و همچنين جنایت را از آمریکا علیه شهروندان و مردم شهر ایران می بینند باز از آمریکا دم می زنند؟

آیت الله نوری همدانی حفظ نظام اسلامی را واجب دانسته و همچنين تصریح کردند: مسئولان هرچه سریع تر به معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

آیت الله نوری همدانی: دستگاه قضا سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۰۲ ۱۳:۱۷:۱۹ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان