چاپ دوم بزم باران سعید عاکف: اوضاع شیعیان سیستان فوق العاده بحرانی می باشد

چاپ دوم بزم باران سعید عاکف: اوضاع شیعیان سیستان فوق العاده بحرانی می باشد

|چاپ دوم بزم باران سعید عاکف: اوضاع شیعیان سیستان فوق العاده بحرانی می باشد از مسیح داراب|

نویسنده کتاب‌های پرمخاطب دفاع مقدس از نشر چاپ دوم کتاب "بَزم باران؛ زندگینامه سردار شهید حبیب لک زایی" خبر داد و همچنین اظهار داشت: "بَزم باران" کتابی می باشد در امتداد کتاب "گم‌شده مزار شریف" که نیت و اراده دارد در مورد منطقه مغفول مانده سیستان جریان‌سازی کند.

«سعید عاکف» گفت: اوضاع و همچنین احوال منطقه ها و مناطق شیعه‌نشین سیستان فوق‌العاده بحرانی می باشد. در حق آن شیعیان خیلی زیاد ظلم شده که موجبات مهاجرت و همچنین فقر آن عزیزان در منطقه را فراهم کرده می باشد. لذا در چاپ جدید آن کتاب آمار تعداد نفرات تحت پوشش کمیته امداد امام و پیشوا خمینی(ره) آن منطقه، موضوع مهاجرت، اعتیادی که جوانان به آن هم مبتلا شده‌اند، اسناد و همچنین مدارک مهم شهید لک زایی و همچنین خیلی از موضوعات مرتبط به منطقه زابل اضافه شده می باشد.

آن نویسنده ارزشی خاطرنشان کرد: چند سال شمسی‌ پیش در پی درگیری‌های منطقه هنگام و زمانی که به سوریه رفتیم، هیچ روزنامه نویس و خبرنگار و همچنین نویسنده‌‌ای وجود نداشت و همچنین بعد از نشر چند کتاب شامل "شام برفی" اشخاص فرهنگی وارد میدان شدند. آن حضور و همچنین فعالیت موج ساخته یا ایجاد کرد و همچنین اینک ما نیت و اراده داریم در منطقه سیستان و همچنین بلوچستان نیز چنین حرکتی را شکل دهیم.

عاکف در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار ابنا تصریح کرد: ما در بحث فرهنگی از حکومت و همچنین یک‌سری مراکز کلاً ناامید هستیم. همانطور که در کتاب "گم‌شده مزار شریف" نیز ذکر کرده‌ایم، معتقدیم مثل اویل انقلاب و همچنین دفاع مقدس، خود شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما به صحنه بیایند.

او همچنین ادامه داد: سیستان به دلیل موضوعات اسفناکی که جهت آن هم رقم خورده و همچنین قصه‌های دردناکی که جهت آن هم رخ داده می باشد، مستلزم و نیاز به وارد شدن شهروندان و مردم شهر جهت حرکت‌های جهادی دارد. مثلاً شهید «میرقاسم میرحسینی» یک اعجوبه دفاع مقدس آن منطقه می باشد که قد و همچنین قواره آن فرمانده، خیلی بزرگتر و همچنین رشید‌تر از بسیاری از فرماندهان تراز اول ما بوده می باشد، ولی باید توجه داشت متاسفانه آن شخصیت‌ها به تا حال گمنام مانده‌اند.

آن نویسنده کتاب‌های پرفروش دفاع مقدس عنوان کرد: علت تاخیر چاپ دوم کتاب "بَزم باران" به دلیل فوت خواهر گرامی شهید لک زایی بود؛ ولی باید توجه داشت خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده آن روند تسریع پیدا کرده می باشد و همچنین ان‌شاءالله چاپ دوم آن هم به زودی وارد بازار می‌می شود و همچنین مخاطبین و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از آن هم بهره بری و استفاده کنند.

انتهای پیام

چاپ دوم بزم باران سعید عاکف: اوضاع شیعیان سیستان فوق العاده بحرانی می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان