نگرانی شدید آیت الله صافی گلپایگانی از گرانی های اخیر

%name نگرانی شدید آیت الله صافی گلپایگانی از گرانی های اخیر
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با ابراز نگرانی نسبت به گرانی های اخیر در کشور گفت: در صورتی که امروز جهت رفع آن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین گرانی ها کاری نشود و همچنین شهروندان و مردم شهر از آن اوضاع نجات پیدا نکنند، فردا دیر می باشد.
به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار جمعی از طلاب، با ابراز نگرانی شدید از معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنین گرانی های اخیر اظهار داشت: آیا خوبی های شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما با گرانی جواب داد؟ آیا شهروندان و مردم شهر شریف و همچنین نجیب ایران، استحقاق آن همه معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین بی عدالتی ها و همچنین سختی معیشت را دارند؟
او در قسمت غیره ای از سخنان خود افزود: در صورتی که امروز جهت رفع آن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین گرانی ها کاری نشود و همچنین شهروندان و مردم شهر  از آن اوضاع نجات پیدا نکنند، فردا دیر می باشد.
آیت الله صافی گلپایگانی، وحدت کلمه را راه برون رفت از معظلات و مسائل و مشکلات فعلی دانسته و همچنین ابراز داشت: همه مسئولان بایستی و حتما با وحدت کلمه جهت رفع نگرانی های شهروندان و مردم شهر همت کنند. ما هم دعا می کنیم ان شاء الله در آن امر موفق باشند و همچنین بتوانند شهروندان و مردم شهر  را خوشحال نمایند.
www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

نگرانی شدید آیت الله صافی گلپایگانی از گرانی های اخیر در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۲۹ ۱۵:۲۹:۲۱ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان