لقب منافقین به کسی که زنش را به مسعود رجوی هدیه کرد

لقب منافقین به کسی که زنش را به مسعود رجوی هدیه کرد

|لقب منافقین به کسی که زنش را به مسعود رجوی هدیه کرد از مسیح داراب|

آن مرور و همچنین بازخوانی ترورها منافقین در ایامی بود که سرکرده آنها مریم رجوی، همزمان با اعتراضات محدود بعضی بازاریان تهران خواستار گسترش اغتشاش و همچنین آشوب در بازار شده بود.

او همچنین در سال شمسی قبل و همچنین همزمان با اغتشاش در بعضی شهرهای کشور، شهروندان و مردم شهر را به گسترش کانون‌های شورش دعوت می‌کرد هرچند که صحبت‌های او تاثیری در عموم شهروندان و مردم شهر ایران ندارد و همچنین علت آن پیشامد جدید جنایت‌های گسترده آنها در طول دهه ۶۰ و همچنین همچنین سال شمسی‌های اخیر می باشد.

ماجرای شرط‌ گذاشتن افراد گروهک منافقین در حمله به شهرستان اسلام آباد همزمان با عملیات مرصاد بود. در آن عملیات منافقین با وارد شدن به داخل خاک ایران به بیمارستان اسلام آباد غرب وارد شده و همچنین با پاره کردن شکم زنان آبستن، بر سر آنکه کودک داخل رحم دختر می باشد یا پسر شرط‌بندی می‌کردند! در آن باره با صفاءالدین تبرائیان شرق‌شناس و همچنین پژوهشگر تاریخ و همچنین نویسنده کتاب خوابگرد‌ها ارتباط بزرگان و رهبران نهاد مجاهدین خلق با نهاد‌های نظامی و همچنین امنیتی عراق به گفت‌وگو نشستیم. 

نهاد مجاهدین خلق (منافقین) در بدو تولد یک نهاد چپ‌گرا و همچنین ضد امپریالیستی بود چگونه امروز به دامان امپریالیسم افتاده می باشد! اصولا سازمانی مثل نهاد مجاهدین خلق که با روش ماکیاولیستی جهت رسیدن به هدف ابزار را توجیه می‌کند چه سابقه و همچنین پیشینه‌ای در آن باره دارد؟ 

نهاد مجاهدین خلق در واقع خشن‌ترین،‌ قدیمی‌ترین و همچنین شناخته‌ترین اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران می باشد، اولین تقابل نهاد با جمهوری اسلامی را قبل از انتخابات اولین دوره مجلس شورای اسلامی در نظر بگیریم حدود ۴ دهه می باشد که منافقین علیه نظام مشغول به فعالیت خواهند بود. شاید مسائل نهاد که به قبل از انقلاب برمی‌گردد مورد توجه نباشد ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که پرسش تو درمورد روش ماکیاولیستی نهاد مجاهدین خلق(منافقین) می باشد من تنها و فقط چند مورد در آن خصوص طرح می‌کنم.

نهاد مجاهدین خلق (منافقین) بعد از پیروزی انقلاب به باز تولید خشونت پرداخت، به روش مثال در ۲۶ تیر ماه ۱۳۵۲ رژیم پهلوی در مصاحبه‌ای با دو تن از افراد نهاد به نام احمدرضا کریمی و همچنین فاضل البسطام کرد که فاضل البسطام جاسوس گروه و حزب بعث بود و همچنین فاضل با مرکزیت نهاد ارتباط داشت و همچنین زیرا و به درستی که با ساواک همکاری کرد ساواک از شاه خواست که حکم اعدام او را با یک درجه تخفیف به حبس ابد تغییر پیدا کردن کند و همچنین چند سال شمسی بعد فاضل آزاد شد ولی باید توجه داشت بعد از آزادی از زندان دوباره به نهاد وصل شد و همچنین جذاب و جالب می باشد بدانید فاضل در سال شمسی ۱۳۶۱ بعد از وقایع هفت‌تیر در درگیری مسلحانه کشته شد. 

فاضل البسطام نمونه صادقی می باشد که سیاست ماکیاولیستی نهاد را بهتر درک کنیم. فاضل در آن هم مصاحبه رسما اعلام کرد نیت و اراده داشت مسجد هدایت و همچنین جواد و همچنین جاوید را آتش بزند و همچنین به گردن ساواک بیندازد.

اوقاف زمان شاه نیت و اراده داشت مساجد و همچنین حسینیه ارشاد را زیر نظر خود ببرد و همچنین اولین مسجدی که خواست زیر نظر خود بیاورد مسجد احمدیه بود که پیش‌نماز آن هم مسجد حجت‌الاسلام جلالی خمینی بود که او قبول نکرد مسجد زیر نظر اوقاف برود و همچنین یک شب کتابخانه مسجد آتش گرفته بود و همچنین همه جا شایعه شده که آن کار ساواک می باشد که مسئول مسجد حاضر نشد تولیت مسجد را به اوقاف بسپارد. 

بعد از آن هم نهاد طرح آتش‌زدن مسجد هدایت، جواد و همچنین جاوید را به دست گرفت تا به گردن ساواک بیندازد. اینها آمدند آن طرح را در ۲۶ تیر ماه ۱۳۵۲ مطرح کنند که ما می‌خواستیم در آن سه مسجد بمب‌گذاری کنیم تا مسئولیت آن هم را به دست نهاد بیندازیم. آن دو فرد یا شخص در همین مصاحبه اعتراف کردند اطلاعاتی را در اختیار کاردار و همچنین سفارت فرهنگی عراق قرار دادند و همچنین ادعا کردند که نمی‌دانستیم آن اشخاص عراقی خواهند بود و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردیم زیرا و به درستی که گذرنامه اردنی دارند فلسطینی‌ خواهند بود و همچنین به عنوان فلسطینی به ما معرفی شدند.

آن مصاحبه اعتراف افراد نهاد بود که اطلاعات مراکز نظامی، سیاسی‌، اقتصادی و همچنین محل مستشاران خارجی و همچنین اطلاعاتی و همچنین پایگاه نظامی پهلوی دوم و همچنین اطلاعاتی در مورد فرودگاه‌های کشور در اختیار آن دو فرد یا شخص قرار دادند. آن دو فرد یا شخص دیپلمات عراق بودند که در آن هم موقع افرادی که اجازه دادند آن اطلاعات در اختیار عراقی‌ها قرار بگیرند آقای رضا رضایی و همچنین مجید ضابطی بود.

رضا رضایی قبل از انقلاب کشته شد و همچنین ظابطی در مناظره با آیت‌الله بهشتی در تلویزیون ظاهر می‌می شود. نهاد قبل از انقلاب که به قول خودشان هنوز راست افراطی روی کار نیامدند آن هم موقع داشت دست به چنین کارهایی می‌زد. نهاد قبل از انقلاب اقداماتی را علیه آمریکایی‌ها انجام دادند. نخست ترور چند افسر بلند پایه آمریکایی آمریکایی در خیابان حکومت بود. دوم ترور منطقه قیطریه بود که کیفی را ربودند و همچنین در اختیار سفارت روسیه قرار دادند. 

معلوم نشد تیم تقی شهرام اطلاعات ذی قیمتی را که از آمریکایی‌ها بدست آورد و همچنین چگونه در اختیار اتحاد جماهیر شوروی قرار داد. در آستانه انقلاب اشخاص نهاد که در زندان بودند حدود دویست و همچنین خرده‌ای فرد یا شخص بودند که از زندان آزاد شدند و همچنین کار سازماندهی را شروع کردند بخصوص در کار تشیکلاتی تجربه و مهارت بالا داشتند آن دویست و همچنین اندی فرد یا شخص کار عضوگیری و همچنین جذب را آغاز کردند و همچنین متاسفانه از نقاط ضعف نظام آگاه بودند و همچنین بهره بری و استفاده کردند. آن دویست و همچنین خرده‌ای فرد یا شخص تکثیر شدند و همچنین در خرداد ۶۰ اقدام مسلحانه را علیه جمهوری اسلامی آغاز کردند. 

۲۳ تیر ۱۳۶۰ قیام مسلحانه را به نوعی آغاز کردند که تمرینی جهت بازتولید خشونت بود. ملیشیا را که به قول خودشان چریک نیمه وقت بودند را به صحنه آوردند تا واقعه ۳۰ خرداد قیام مسلحانه را با نظام رسما شروع کنند. آنها در زندان علما را راست ارتجاعی می‌نامیدند و همچنین از رژیم شاه خطرناک‌تر می‌دانستند. 

آقای کاظم بجنوردی در کتاب «به رنگ شفق» که نشر یافته شده شد گفت: در زندان مسعود رجوی به من اعلام کرد که رسما مارکسیست می باشد منتهی جهت حفظ ظاهر نماز می‌خواند،‌کار به جایی رسید بعد از انقلاب روزنامه یا نشریه‌ای را به نام مجاهد نشر یافته شده می‌کردند. در آن روزنامه یا نشریه تعابیر عجیبی در مورد امام و پیشوا خمینی به کار می‌بردند شامل پرچم‌دار، قهرمان، امام و پیشوا مجاهد، زعیم عالیقدر، پدر پهناور و بزرگ و همچنین حتی یک جایی به امام و پیشوا می‌گویند خورشید که تابناک‌تر از هر ستاره‌ای می باشد. ظاهر نفاق همینه بعد از پیروزی انقلاب به ساخته یا ایجاد شبکه اختلاف افکنی‌ها، درگیری‌های قومی که بتواند جمهوری اسلامی را سرگرم کند پرداختند تا به اقتدار و قدرت برسند جهت همین منظور کانون اصناف، دانشجویان مسلمان، انجمن مادران مسلمان، انجمن زنان مسلمان،‌ کانون زنان مسلمان، جنبش ملی مجاهدین را ساخته یا ایجاد کردند پایین‌تر از میدان ولیعصر مرکز آنان بود و همچنین جنگ روانی متعددی را علیه انقلاب آغاز کردند.

۷۴ روز بعد از  پیروزی انقلاب بود که محمدرضا سعادتی فرد یا شخص دوم نهاد مجاهدین خلق دستگیر شدکه اسناد خیلی زیاد محرمانه‌ای توسط سرلشکر مقربی از طریق یک رابط سازمانی به نام اکبر طریقی در اختیارولادیمیر کیتوویچ فیسینکو دبیر اول سفارت شوروی قرار داده شد. من یک بار از آیت‌الله سیدحسین موسوی تبریزی که دادستان کل وقت آن هم کشور بود پرسیدم آیا کپی پرونده را در اختیار شوروی قرار دادند یا اصل آن هم را که او گفت اصل را در اختیار آنان قرار داده بودند. 

مقربی یکسال قبل از انقلاب به جرم و جنایت جاسوسی جهت اتحاد جماهیر شوروی اعدام شد و همچنین روس‌ها خیلی مایل بودند بدانند مقربی چگونه لو رفت؟ اینها اصل پرونده را در اختیار مامور K.G.B قرار دادند. نهاد با ترور قیطریه که سرهنگ عالی آمریکا بود به نام جک ترنر و همچنین پل شفر اطلاعات خیلی زیاد عجیبی در کیف سامسونت آمریکایی‌ها بود که آن دو فرد یا شخص را کشتند و همچنین کیف را تحویل بیگانگان دادند. 

یعنی عملا اتحاد شوروی به آنها گرا داده بود؟ 

بله؛ آنها بازوی اجرایی بودند و همچنین کار عملیاتی انجام می‌دادند. 

یعنی نهاد مجاهدین خلق نیز مانند گروه و حزب توده که از اتحاد جماهیر شوروی دستور می‌گرفتند با اتحادیه جماهیر شوروی ارتباط داشتند؟ 

بله؛ تو ملاحظه می‌کنید که در پرونده نهاد یک ترور عنصر چپ انجام نگرفت، اتفاقا ترور خیابان حکومت، یک مادر با بچه‌ای نیز آسیب دید. آن شخص اتفاقا زنده ماند و همچنین پای خود را از دست می‌دهد و همچنین رسما نهاد آن ترور را به دست گرفت.

اولین اطلاعیه سیاسی و همچنین نظامی نهاد ۲۶ فروردین ۱۳۵۸ صادر شد که در آن هم اطلاعیه بحث از امپریالیسم که به تعبیر آنان به «ائمه کفار» بود بایستی و حتما مبارزه کرد. مسعود رجوی در میتینگ امجدیه سخنرانی پرشوری انجام می‌دهد و همچنین اعلام می‌کند وای به حال روزی که مشت با مشت،‌گلوله تفنگ با گلوله تفنگ پاسخ دهیم ان وقت تو پشیمان خواهید شد. 

هنگام و زمانی که از او می‌پرسند که تو نظام را تهدید می‌کنید می‌گوید ما تهدید نکردیم بلکه هشدار و همچنین اخطار به نظام می‌دهیم. در انتخابات ریاست جمهوری زیرا و به درستی که مسعود رجوی به قانون اساسی رای نداده بود رد صلاحیت شد البته در آن هم انتخابات تعداد قابل توجهی‌ از نامزد‌ها اثبات و یا تایید صلاحیت شدند. یکم شهریور ۱۳۵۹ تهاجم رژیم بعثی عراق به خاک ایران می باشد، جذاب و جالب می باشد در  اولین اعلامیه‌ای که نهاد نشر یافته شده می‌کند در مورد جنگ تحمیلی از خلق و همچنین خوی فاشیستی رژیم بعث می‌گوید. 

قبل از انقلاب نهاد با گروه و حزب بعث ارتباط داشت؟ 

دقیقا؛ 

زیرا و به درستی که گروه و حزب بعث یک گروه و حزب چپ‌گرا بود؟ 

نه، ارتباط نهاد با گروه و حزب بعث در ماجرای دزدیدن هواپیمای خط دبی – بندرعباس توسط نهاد مجاهدین خلق اتفاق افتاد و همچنین آقای نجات حسینی در کتاب «بر فراز خلیج فارس» توضیح داد هنگام و زمانی که هواپیما را دزدیدند و همچنین بردند بغداد، گروه و حزب بعث به اینها مشکوک می‌شوند و همچنین ربایندگان را به شدت کتک زده به آنها اعتماد نمی‌کردند و همچنین تصور می‌کردند آن توطئه شاه و همچنین ساواک می باشد که می‌خواهد روابط ایران و همچنین عراق را تیره و همچنین تار کند.

آنها از آن هم موقع ارتباط برقرار کردند. منتهی یک اتفاقی در ۱۴ اسفند ۱۳۵۹ افتاد که نوعی تمرین ایستادگی در برابر جمهوری اسلامی ایران بود. منافقین در ۱۴ اسفند در کنار بنی‌صدر ایستادند تا با ماجرای مرتبط به انفجار نخست‌وزیری با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسعود کشمیری، جواد قدیری که همسر زهره عطریانفر و همچنین خواهر محمد عطریانفر می باشد. و همچنین انفجار دفتر گروه و حزب جمهوری اسلامی کار جمهوری اسلامی را یکسره کنند.

هنگام و زمانی که نهاد به عراق پناه برد تعابیر آنها آن بود که جمهوی اسلامی ایران یک اقتدار و قدرت می باشد و همچنین جهت سرنگونی نظام ما چاره‌ای جز توسل به یک ابر اقتدار و قدرت نداریم. ابرقدرت امروز آمریکا می باشد. البته تخیلات و همچنین اوهام و همچنین خوابگرد آنان که منجر به سوءتفاهم کرد آن بود که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردند که با تکیه بر پایگاه عظیم توده‌ای، ساخته یا ایجاد فضای هیجانی می‌توانند با جمهوری اسلامی مقابله کنند.

مواردی مانند شرکت ۵ هزار فرد یا شخص در کلاس تبیین جهان مسعود رجوی در دانشگاه صنعتی شریف و همچنین شب‌های ماه رمضان و همچنین سخنرانی موسی خیابانی که در دانشگاه تهران برگزار می‌شد آن سوءتفاهم را اکثرا و بیشتر می‌کرد. مهدی ابریشمچی که در دانشگاه علم و همچنین صنعت صحبت می‌کرد و همچنین تیتراژ روزنامه یا نشریه آنها با توجه به جمعیت ۳۰ میلیونی قبل از انقلاب و همچنین قبل از قیام مسلحانه آنان در برابر جمهوری اسلامی به ۴۰۰ هزار ورژن و نسخه رسید. 

۲۸ خرداد ماه به بهانه وارد شدن ماموران امنیتی به منزل و خانه پدر ابریشمچی نهاد اطلاعیه سیاسی و همچنین نظامیشدیداللحنی را صادر کرد و همچنین دو روز بعد نهاد اعلام کرد ۵۰۰ هزار فرد یا شخص در تظاهرات اعتراضی آنها شرکت کردند در حالی که خبرگزاری رویترز به گفته داد ۳ هزار فرد یا شخص اکثرا و بیشتر نبوده‌اند.

نهاد مجاهدین خلق ۲۸ ماه تنها توانسته بود جمهوری اسلامی ایران را تحمل کند و همچنین بعد هم طرفداران نهاد هم مات و همچنین مبهوت بودند و همچنین جهت آن قیام مسلحانه که آماده نبودند از پیچ‌گوشتی، کارد، تیغ موکت‌بری و همچنین خنجر نیز بهره بری و استفاده کردند. 

در بحث انفجار هفت تیر منافقین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کرد جمهوری اسلامی ایران می‌میرد و همچنین طرح آنان به کشتن و قتل رساندن کلیه نامزد‌ های احتمالی بعد از رهبری امام و پیشوا خمینی بود و همچنین قبل از آن هم نیز آیت‌الله  خامنه‌ای را ترور کردند و همچنین در ۶ مرداد ۱۳۶۰ شاهد قرارداد بین بنی‌صدر و همچنین رجوی هستیم. یعنی آن هم فردی یا شخصی که شاه را به خارج برد و همچنین سرهنگ معزی توانسته بود بنی‌صدر و همچنین رجوی را فراری دهد. 

سرهنگ معزی بعد از عملیات مرصاد دچار زاویه با نهاد شد به تعمیرگاه ماشین تبعید می‌می شود و همچنین نهاد خوب می‌داند هواداران خود را چگونه تحقیر کند و همچنین در عملیات مرصاد نهاد ۹ لشکر داشت که البته به مقدار و اندازه یک گردان هم نبود که  نه با شعار برابری زن و همچنین مرد بلکه جهت تحقیر مردان فرماندهانش همه زن بودند.

سرهنگ معزی از خط پرواز ناتو هواپیما را از ایران به فرانسه می‌برد. بامداد روز بعد به فرودگاه پاریس می‌رسند. سوال آن می باشد چگونه و چطوری آن هواپیمای به آن بزرگی جا جهت اشرف ربیعی همسر اول مسعود رجوی و همچنین مصطفی فرزندش نبود که آن هم موقع در منزل و خانه‌های تیمی که بنی‌صدر را می‌بردند مسعود طرح ازدواج با فیروزه بنی‌صدر را با خود ریخته بود و همچنین اشرف ۵ ماه اکثرا و بیشتر زنده نبود.

۸ ماه بعد، بعد از کشته شدن اشرف ربیعی مسعود با فیروزه بنی‌صدر ازدواج کرد که ۱۶ سال شمسی از او بزرگتر بود. به محض آنکه بهره بری و استفاده خود را از بنی‌صدر برد فیروزه بنی‌صدر را طلاق داد. بنی‌صدر بعد از مدتی دیگر متوجه شد رجوی آدم زیاده‌خواه می باشد. آن در حالی بود که بنی‌صدر خود معروف کیش شخصیت بود و همچنین بعد از آنکه نهاد با طارق عزیز دیدار می‌کند بنی‌صدر متوجه می‌می شود که چه اشتباهی کرده می باشد. 

ازدواج رجوی با فیروزه بنی صدر چقدر طول کشید؟

۲ سال شمسی اکثرا و بیشتر طول نکشید. مسعود رجوی تا آنجا که یادم می باشد قسمتهای آخر سال شمسی ۱۳۶۳ با مریم قجر همسر مهدی ابریشمچی ازدواج می‌کند.

یعنی بعد از آنکه شورای ملی مقاومت کارایی خود را از دست داد فیروزه بنی‌صدر را طلاق می‌دهد.

در انگلیس مجازات اعدام وجود ندارد ولی باید توجه داشت در صورتی که کشور در شرایط جنگی قرار بگیرد فرد انگلیسی با دشمن همکاری کند به جرم و جنایت همکاری با دشمن اعدام می‌می شود. در اینصورت قضات انگلیسی می‌تواند حکم اعدام صادر کند.

عده‌ بسیاری از افراد نهاد در ماجرای طلاق دادن زن مهدی ابریشمچی اسم سازمانی ابریشمچی برادر شریف می باشد که کار ناشرفانه می‌کند. شوهر یا همسر خود را طلاق می‌دهد در اختیار دوستش قرار می‌دهد که رهبر نهاد می باشد. با نهاد زاویه پیدا می کنند. آن ماجرای طلاق ارتقای مریم رجوی به نوعی ارتقای همسر سابق مهدی ابریشمچی نیز می باشد. که همراه فرد یا شخص اول نهاد می‌می شود. بعد از آنکه ابریشمچی شوهر یا همسر خود را در اختیار مسعود رجوی قرار می‌دهد ایثارگر پهناور و بزرگ ملقب می‌می شود. از آن ازدواج به نام انفجار رهایی یاد می‌‌کنند.به نظرم افراد از نهاد که چنین کار ناشریفانه را بپذیرند. آن هم وقت می توانند در سال شمسی بعد در ۱۷ خرداد ۶۵ به همپیمانی با دشمن آب و همچنین خاک تن دهند رهبر نهاد با هواپیمای اختصاصی که صدام برایش می‌فرستد به کشوری برود که با زادگاه آنان در حال جنگ می باشد.  

و همچنین هر روز دست آنان تا مِرفق به خون هموطنانش آلوده می باشد هنگام و زمانی که بتوانید ازدواج سازمانی و همچنین طلاق زنت را و همچنین اهدا کردن او به رفیقت را بپذیری می‌توانی بپذیری که با دشمن آب و همچنین خاکت همپیمان شوی. زمانی که آن واقعه را درک کنند می‌توانند جاسوسی با صدام را درک کنند. 

نهاد در توجیه رفتن به خاک عراق در زمان جنگ با ایران به تئوری استالینیستی متوسل می‌شوند استالین در جنگ جهانی دوم با آن تئوری که اتحاد با امپریالیسم علیه فاشیسم می باشد با آمریکا همپیمان شد. زیرا و به درستی که فاشیسم بدتر از امپریالیسم می باشد. رهبر نهاد نیز در همپیمانی با صدام دچار آن توطئه ابلهانه‌ای اتحاد با امپریالیسم علیه فاشیسم شد. جمهوری اسلامی را معادل فاشیسم تلقی کردند. که به همین دلیل با امپریالیسم دست دوستی می‌دهند.

فراز و همچنین نشیب خیلی زیاد پاردوکسیکال از یک گروه و حزب چگونه امکانپذیر می باشد و همچنین چگونه طرفداران گروه و حزب آن نظر پاردکسیکال را می‌پذیرند. در حالی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم ذهن سالم نباید چنین نظر پارودیکسکال را بپذیرند؟.

نهاد از یک مرحله به بعد فرقه می می شود و همچنین در فرقه افراد آن هم فرقه شستشوی مغزی می شوند به همین دلیل نظر نهاد را می‌پذیرند در صورتی که نهاد بگوید زنت را طلاق بدهد طلاق می‌دهند با دشمن همکاری کن همکاری می‌کنند.

منبع:‌خبرگزاری فارس

انتهای پیام

لقب منافقین به کسی که زنش را به مسعود رجوی هدیه کرد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان