عوامل چهارگانه موفقیت در ارائه سرویس ها و خدمات از نگاه نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی

%name عوامل چهارگانه موفقیت در ارائه سرویس ها و خدمات از نگاه نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در خطبه های نماز جمعه امروز کربلا چهار عوامل اصلی موفقیت در باره ارائه سرویس ها و خدمات عمومی را تشریح کرد.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنین المسلمین احمد صافی که در حرم مطهر امام و پیشوا حسین(ع) سخنرانی می کرد، با گفتن آن مطلب اظهار کرد: هرچه دایره سرویس ها و خدمات گسترش یابد و همچنین هرچه عناصر آن هم دقیقتر و همچنین مهمتر می شود، بایستی و حتما چهار امر را جهت موفقیت در باره ارائه سرویس ها و خدمات عمومی مد نظر قرار داد.

صافی با اشاره به آنکه موضوع اول آن می باشد که متصدی خدمت دهی به شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما از خدماتی که جهت ارائه آن هم تلاش می کند آگاه و همچنین عالم باشد و همچنین بدون آن هم ارائه سرویس ها و خدمات بررسی کننده و پروهشگر نمی می شود، تصریح کرد: آن یک شعار نیست بلکه واقعیت می باشد وبدون آگاهی از سرویس ها و خدمات، پس نتیجه آن می شود که منفی را شاهد خواهیم بود.

حجت الاسلام و همچنین المسلمین صافی ادامه داد: بایستی و حتما از ابزارهای مناسب و همچنین با کیفیت در راستای خدمت رسانی به شهروندان و مردم شهر بهره بری و استفاده کرد و همچنین هرچه سرویس ها و خدمات گسترده تر می می شود، ابزارهای آن هم نیز توسعه یابد.

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در ادامه بر اهمیت عامل وقت و همچنین زمان در باره سرویس ها و خدمات رسانی به شهروندان و مردم شهر تاکید کرد و همچنین یادآور شد: نمی قدرت خدمتی را بدون اختصاص دادن زمان مناسب ارائه کرد لذا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت تسریع ارائه سرویس ها و خدمات زمان ویژه آن هم تنظیم می شود.

خطیب جمعه کربلا با تاکید بر اهمیت اعتماد آفرینی میان ارائه دهندگان و همچنین درخواست کنندگان سرویس ها و خدمات افزود: دستیابی به اعتماد میان افرادی که سرویس ها و خدمات ارائه می دهند و همچنین افرادی که خواهان سرویس ها و خدمات دهی خواهند بود، اهمیت دارد تا بتوانند به یکدیگر کمک کنندو آن اعتماد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد زیرا خدمت، شعار نیست بلکه عمل می باشد. هر کدام از ما که می خواهیم خدمت کنیم، بایستی و حتما از حداقل آن موارد برخوردار باشیم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

عوامل چهارگانه موفقیت در ارائه سرویس ها و خدمات از نگاه نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۲۰ ۱۵:۴۲:۰۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان