ائتلاف ۱۴ فوریه: حکومت بحرین، آمریکا و همچنین انگلیس مسئول جان آیت‌الله عیسی قاسم خواهند بود

ائتلاف ۱۴ فوریه: حکومت بحرین، آمریکا و همچنین انگلیس مسئول جان آیت‌الله عیسی قاسم خواهند بود

|ائتلاف ۱۴ فوریه: حکومت بحرین، آمریکا و همچنین انگلیس مسئول جان آیت‌الله عیسی قاسم خواهند بود از مسیح داراب|

صدای شیعه: ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه در بیانیه خود آورده می باشد که حکومت آمریکا شریک مستقیم جنایت هدفمند علیه آیت‌الله عیسی قاسم و همچنین تمامی جنایت‌ها علیه ملت بحرین می باشد.

در بیانیه مذکور آمده می باشد که آمریکا طی سال شمسی‌های قبل و همچنین از زمان آغاز انقلاب ۱۴ فوریه در سال شمسی ۲۰۱۱ تا به امروز رفتار یک بام و همچنین دو هوای خود را ثابت کرده و همچنین بر اساس منافع اقتصادی خود به پادشاه بحرین نیز چراغ سبز جهت ارتکاب جنایت‌های خونین علیه ملت آن کشور اعطا کرد.

بنابر به گفته وبگاه «اللؤلؤه»، ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه همچنین تأکید کرد که انگلیس نیز مثل آمریکا در تمامی جنایت‌های پلید حکومت بحرین شریک بوده و همچنین حامی طرح‌های پست و همچنین پلید آن هم علیه ملت آن کشور می باشد و همچنین از آل خلیفه حمایت سیاسی بعمل آورده و همچنین اطلاعات امنیتی جهت سرکوب تحرکات مسالمت‌آمیز و همچنین شکنجه زندانیان را در اختیار حکومت بحرین قرار می‌دهد.

منابع خبری در بحرین بامداد دوشنبه از وخامت حال شیخ عیسی قاسم و همچنین انتقال او همچنین به بیمارستان خبر دادند. مرکز حقوق بشر بحرین با اثبات و یا تایید آن خبر اعلام کرد که شیخ عیسی قاسم ساعت ۰۹:۳۵ شامگاه یکشنبه به بیمارستان منتقل شد

آن مرکز توضیح داد که شیخ عیسی قاسم از حدود ۴۰۰ روز پیش در اقامت اجباری می باشد و همچنین حکومت تحت تدابیر شدید امنیتی، اجازه درمان (کافی و همچنین به موقع) را نمی‌دهد.

انتهای پیام

ائتلاف ۱۴ فوریه: حکومت بحرین، آمریکا و همچنین انگلیس مسئول جان آیت‌الله عیسی قاسم خواهند بود در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان