آیت الله نوری همدانی خطاب به مسئولان: به داد اقشار ضعیف جامعه برسید/ خواسته شهروندان و مردم شهر حق می باشد ولی باید توجه داشت مراقب عناصر نفوذی باشید/ به جای دوقطبی کردن جامعه به شهروندان و مردم شهر خدمت کنید

%name آیت الله نوری همدانی خطاب به مسئولان: به داد اقشار ضعیف جامعه برسید/ خواسته شهروندان و مردم شهر حق می باشد ولی باید توجه داشت مراقب عناصر نفوذی باشید/ به جای دوقطبی کردن جامعه به شهروندان و مردم شهر خدمت کنید
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: امروز شهروندان و مردم شهر ناخوش و غمگین و همچنین معترض خواهند بود و همچنین حق با شهروندان و مردم شهر می باشد ولی باید توجه داشت مسئولان مراقب عناصر نفوذی جهت به انحراف کشاندن خواسته شهروندان و مردم شهر باشند.
به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار عده ای از فعالان فرهنگی، فرهنگ را اساس هر کشور دانسته  و همچنین اظهار داشت: فرهنگ بایستی و حتما مطابق قرآن باشد.
او، فرهنگ قرآن را عزت طلبی، مبارزه با ظلم و همچنین فساد و همچنین بی عدالتی دانسته و همچنین افزود: نظام اسلامی بایستی و حتما پیشتاز در آن موضوعات باشد.
آیت الله نوری همدانی عنوان کرد: امروز خواسته شهروندان و مردم شهر مبارزه با فساد می باشد ولی باید توجه داشت عده ای می خواهند شهروندان و مردم شهر در مقابل با فساد سکوت کنند. چگونه و چطوری می می شود یک کارگر یک حقوق مختصر بگیرد ولی فلان آقا اختلاس میلیاردی انجام دهد یا آن هم غیره ای حقوق نجومی بگیرد.
او یادآور شد: آن ظلم می باشد که در یک منزل و خانه چند جوون تحصیل کرده بیکار باشد و همچنین پدر در مقابل آنان شرمنده باشد، امروز معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی که با مدیریت صحیح قابل حل می باشد شهروندان و مردم شهر را آزار می دهد، الحمدلله منابع زیاد داریم و همچنین با یک مدیریت صحیح معظلات و مسائل و مشکلات حل خواهد شد.
آن مرجع تقلید گفت: بنده از ابتدا به مسوولان گفتم همه چیز را با برجام گره نزنید، طرف مقابل قابل اعتماد نیست. تو زحمت می کشید نیت و اراده تو هم حل معظلات و مسائل و مشکلات می باشد ولی باید توجه داشت خوی استکباری در طرف مقابل مذاکرات نمی گذارد ایران به حق خود برسد.
او ادامه داد: امروز هم به مسوولان عرض می کنم گول وعده‌ها را نخورید. عده ای هم دلخوش به مذاکره مجدد و همچنین به ذلت کشاندن کشور نباشند، همت به خرج دهید؛ با قدرت و همچنین قوه جوون و همچنین با نشاط و همچنین با انگیزه داخل کار کنید معظلات و مسائل و مشکلات حل می می شود  ولی باید توجه داشت در صورتی که باز چشمتان به خارج باشد روز بروز بدتر خواهد بود.
آیت الله نوری همدانی توجه به تذکرات رهبری را مهم دانست و همچنین گفتن داشت: همه دیدیم آنچه ایشان گفتند درست بود زیرا و به درستی که ایشان تجربه خیانت های آمریکا را در دوران بعد از انقلاب را داشته اند.
او خاطرنشان کرد: تفرقه و همچنین اختلاف در زمان کنونی خواست دشمن می باشد همه مسوولان کمک کنند نظرات رهبری عمل می شود و همچنین اجازه موج سواری دشمنان را ندهند.
استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: امروز شهروندان و مردم شهر ناخوش و غمگین و همچنین معترض خواهند بود و همچنین حق با شهروندان و مردم شهر می باشد ولی باید توجه داشت مسئولان مراقب عناصر نفوذی جهت به انحراف کشاندن خواسته شهروندان و مردم شهر باشند.
او ابراز داشت: مسوولان نیز اقدام عاجل جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین مدیریت بازار داشته و همچنین به داد اقشار ضعیف جامعه برسند.
آیت الله نوری همدانی برخود با افرادی که به اقتصاد کشور آسیب می رسانند و همچنین شهروندان و مردم شهر را دچار مشکل می کنند را در هرسطحی که خواهند بود خواستار شد.
او دوقطبی کردن جامعه را خیلی زیاد خطرناک دانسته و همچنین افزود: جامعه نباید دوقطبی می شود ولی نمیدانم چرا بعضی ها اصرار دارند که جامعه را با حرفهای بیخود که ثمری جهت کشور و همچنین نظام و همچنین شهروندان و مردم شهر ندارد ملتهب و همچنین دوقطبی کنند بجای آن حرفها به شهروندان و مردم شهر خدمت کنید.
www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله نوری همدانی خطاب به مسئولان: به داد اقشار ضعیف جامعه برسید/ خواسته شهروندان و مردم شهر حق می باشد ولی باید توجه داشت مراقب عناصر نفوذی باشید/ به جای دوقطبی کردن جامعه به شهروندان و مردم شهر خدمت کنید در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۲۶ ۱۵:۰۳:۰۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان