آیت الله مکارم شیرازی: هرگونه تضعیف حکومت در شرایط فعلی کاملا خلاف می باشد/ بایستی و حتما حکومت را تقویت کنیم

%name آیت الله مکارم شیرازی: هرگونه تضعیف حکومت در شرایط فعلی کاملا خلاف می باشد/ بایستی و حتما حکومت را تقویت کنیم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با گفتن آنکه امروز زمان تسویه‌ حساب‌های فردی یا شخصی و همچنین حل اختلافات انتخاباتی نیست، گفت: در شرایط فعلی هرگونه تضعیف حکومت امری کاملاً خلاف می باشد.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار ریاست دفتر ریاست جمهور با گفتن آنکه نمی قدرت منکر شد که در همه جا و همچنین شامل حکومت ضعف هایی وجود دارد، تصریح کرد: با آن اوصاف ولی باید توجه داشت در شرایط فعلی هرگونه تضعیف حکومت امری کاملاً خلاف می باشد و همچنین همه بایستی و حتما از حکومت حمایت کرده و همچنین در زمانی که دشمن همه قدرت خود را بکار گرفته تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند، بایستی و حتما حکومت را تقویت کنیم.

 او افزود: امروز زمان تسویه‌ حساب‌های فردی یا شخصی و همچنین حل اختلافات انتخاباتی نیست و همچنین در صورتی که هم حکومت در جایی ضعف دارد، همه بایستی و حتما کمک کنیم تا آن ضعف‌ها برطرف می شود.

آیت الله مکارم شیرازی اظهارداشت: امروز آمریکا از هر زمان غیره ای منزوی‌تر می باشد و همچنین شاهد آن هم هستیم که در موضوع خروج آنها از برجام حتی دوستان اروپایی‌شان نیز با آمریکایی‌ها همکاری نکردند و همچنین آن مسأله خیلی مهم و همچنین نقطه نیرو ماست، بویژه آنکه حکومت جدید آمریکا نشان داده می باشد که تنها با ایران و همچنین برجام مشکل نداشته و همچنین با همه مشکل دارد.

او شرایط امروز را یک امتحان تاریخی جهت ملت ایران و همچنین حکومت و همچنین نظام جمهوری اسلامی دانست و همچنین گفت: در آن شرایط خیلی زیاد مهم می باشد که حکومت در مورد عملکرد و همچنین اقدامات خود اطلاع‌رسانی گسترده ، دقیق و همچنین بهنگام داشته باشد و همچنین آنچه را که مایه امیدآفرینی جهت شهروندان و مردم شهر می باشد با هنرمندی به آنها انتقال دهد و همچنین البته ضعف‌ها و همچنین نقص‌های احتمالی را نیز صادقانه قبول کند چرا که آن مسأله تأثیر روانی خیلی زیاد مثبتی خواهد داشت.

او با درخواست ابلاغ سلامشان به ریاست جمهور افزود: حکومت در صدر اولویت های خود معیشت و همچنین زندگی عامه شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما مراقبت کند و همچنین به گونه ای باشد که به دغذغه های اصلی شهروندان و مردم شهر مثل ساخته یا ایجاد اشتغال اکثرا و بیشتر و همچنین مبارزه با قاچاق ، مفاسد اقتصادی و همچنین گرانی اقلام اساسی، اهتمام بیشتری کند.

دکتر محمود واعظی ریاست دفتر ریاست جمهور نیز در آن دیدار با ابلاغ سلام دکتر روحانی خدمت آن مرجع تقلید شیعه ، گفت: ریاست جمهور پیوسته بر ارتباط مستمر افراد حکومت با مراجع عظام تقلید و همچنین حوزه های علمیه و همچنین بهره بری و استفاده از نظرات ایشان تاکید دارد و همچنین امروز نیز به دستور ریاست جمهور خدمت تو رسیده ام تا گزارشی را از اوضاع حکومت و همچنین کشور ارائه نمایم.

رییس دفتر رییس جمهور اظهارداشت: امروز در وضعیتی قرار داریم که همه بایستی و حتما یکصدا و همچنین یک نظر در مورد آنچه پیش رو کشور می باشد و همچنین آنکه چه بایستی و حتما کرد، اتفاق نظر داشته باشیم.

او با اشاره به مواضع حکومت جدید آمریکا علیه ایران اسلامی افزود: حکومت از ابتدا تسلیم آن زیاده خواهی ها نشده و همچنین با نیرو پاسخ اظهارات و همچنین مواضع حکومت آقای ترامپ را داده می باشد.

واعظی گفت: امروز همه بر مقاومت در برابر زیاده خواهی های حکومت آمریکا اتفاق نظر دارند و همچنین حکومت نیز با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین بررسی کردن همه گزینه ها، اجازه نخواهد داد زندگی شهروندان و مردم شهر خیلی تحت تاثیر جنجال سازی ها و همچنین فشارهای آمریکا قرار گیرد.

ریاست دفتر ریاست جمهور اظهارداشت: خیلی زیاد مهم می باشد که در شرایط حاضر یک پیام و همچنین آن هم هم پیام وحدت و همچنین انسجام از ایران به جهان مخابره می شود و همچنین جهت تحقق آن هدف نیز بایستی و حتما با تعامل نزدیکتر با شهروندان و مردم شهر، ارتباط بین نظام و همچنین شهروندان و مردم شهر و همچنین ارتباط مسوولان قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف با یکدیگر را بیش از پیش تقویت کنیم تا به آن ترتیب از دوره ای که باور دارم خیلی طولانی نخواهد بود، با موفقیت عبور کنیم.

او با اشاره به دستور رهبری جهت تشکیل جلسات هفتگی مشترک بین مسئولان سه قوه، گفت: با جنگ روانی شدیدی مواجه ایم که از خارج کشور مدیریت می‌می شود، ولی باید توجه داشت کشوری که ستون خیمه‌اش، ولایت فقیه می باشد، قادر می باشد از آن سختی‌ها عبور کند.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله مکارم شیرازی: هرگونه تضعیف حکومت در شرایط فعلی کاملا خلاف می باشد/ بایستی و حتما حکومت را تقویت کنیم در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۲۹ ۱۴:۳۱:۵۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان