آیت الله مکارم شیرازی: حوزه های علمیه جهت حفظ عزت و همچنین شانیت خود منابع پایدار ساخته یا ایجاد کنند

%name آیت الله مکارم شیرازی: حوزه های علمیه جهت حفظ عزت و همچنین شانیت خود منابع پایدار ساخته یا ایجاد کنند

شفقنا-حضرت آیت‌الله‌ العظمی مکارم شیرازی با تاکید بر آنکه می‌قدرت از وجوهات شرعی نیز در ساخته یا ایجاد منابع پایدار جهت مدارس علمیه بهره بری و استفاده می شود گفتن داشت: حوزه‌های علمیه بایستی و حتما تلاش کنند جهت حفظ عزت و همچنین  شأنیت خود، منابع پایدار ساخته یا ایجاد نمایند.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار حجج اسلام والمسلمین حبیب الله غفوری قائم مقام مسائل استانهای مدیر حوزه های علمیه،محمد آبادی پیشه مسئول دفتر مسائل موقوفات و همچنین منابع پایدار و همچنین مهدی رجایی نیا مسئول دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین نظارت راهبردی حوزه های علمیه، ضمن ابراز خرسندی و همچنین رضایت از تشکیل و همچنین راه‌اندازی دفتر مسائل موقوفات و همچنین منابع پایدار حوزه‌های علمیه گفت: جهت پیشبرد اهداف جهت خودکفایی و همچنین استقلال اقتصادی و مالی حوزه‌های علمیه، مستلزم و نیاز به همکاری نهاد اوقاف و همچنین مسائل خیریه و همچنین بهره بری و استفاده از ظرفیت خیرین به‌صورت جدی می باشد.

او با تاکید بر آنکه می‌قدرت از وجوهات شرعی نیز در ساخته یا ایجاد منابع پایدار جهت مدارس علمیه بهره بری و استفاده می شود گفتن داشت: حوزه‌های علمیه بایستی و حتما تلاش کنند جهت حفظ عزت و همچنین  شأنیت خود، منابع پایدار ساخته یا ایجاد نمایند.

آیت الله مکارم شیرازی با گفتن آنکه بایستی و حتما حوزه‌های علمیه و همچنین سرویس ها و خدمات فرهنگی و اجتماعی روحانیت به جامعه امروز معرفی شوند تأکید کرد: از ظرفیت صداوسیما در باره تحقق آن امر می‌قدرت بهره بری و استفاده کرد.

او در پایان خاطرنشان ساخت: مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در ابتدای تأسیس مدارس علمیه باره ساخته یا ایجاد منابع پایدار فراهم گردد.

به نقل از حوزه، در ابتدای آن دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفوری با تشکر صمیمانه از حضرت آیت‌الله مکارم جهت آن جلسه، گزارشی از اوضاع مدارس علمیه کشور ارائه کرد.

 در ادامه آن جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین رجایی نیا مسئول دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین نظارت راهبردی گزارشی از اوضاع اقتصادی و مالی و همچنین بودجه حوزه‌های علمیه و همچنین صندوق توسعه منابع پایدار و همچنین اهداف پیاده سازی و راه اندازی صندوق گفتن نمود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین آبادی پیشه مسئول دفتر مسائل موقوفات و همچنین منابع پایدارنیز در سخنانی  به گفتن نحوه تشکیل دفتر مسائل موقوفات و همچنین منابع پایدار پرداخته و همچنین گزارشی از اقدامات انجام‌گرفته توسط دفتر ارائه  کرد و همچنین خواستار عنایت معظم له نسبت به پیشبرد اهداف دفتر در راستای استقلال و همچنین خودکفایی اقتصادی و مالی حوزه‌های علمیه شد.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله مکارم شیرازی: حوزه های علمیه جهت حفظ عزت و همچنین شانیت خود منابع پایدار ساخته یا ایجاد کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۰۸ ۱۵:۰۹:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان