آیت الله شبیری زنجانی: وحدت اساسی ترین مستلزم و نیاز جامعه اسلامی می باشد

%name آیت الله شبیری زنجانی: وحدت اساسی ترین مستلزم و نیاز جامعه اسلامی می باشد

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی بر تقویت وحدت و همچنین انسجام به عنوان اساسی ترین مستلزم و نیاز جامعه اسلامی تاکید کرد.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید روز جمعه در دیدار ریاست دفتر ریاست‌جمهور با ابلاغ سلام و همچنین آرزوی توفیق جهت ریاست جمهور و همچنین حکومت گفت: وحدت، همواره یکی از اصولی‌ترین و همچنین اساسی‌ترین نیازهای جامعه اسلامی بوده و همچنین می باشد و همچنین امروز با توجه به تشدید هجمه‌های دشمنان بیش از پیش به انسجام و همچنین همدلی مستلزم و نیاز داریم.

او با گفتن آنکه “یقینا در صورتی که در کنار هم باشیم از همه معظلات و مسائل و مشکلات هم عبور خواهیم کرد”، افزود: وجود اختلاف نظر در جوامع امری کاملاً طبیعی می باشد و همچنین در صورتی که با حسن نیت و همچنین حسن نظر همراه باشد، خیلی زیاد هم سازنده می باشد، ولی باید توجه داشت در صورتی که آن اختلاف‌نظرها به سمت تفرقه پیش برود، خیلی زیاد مضر خواهد بود.

آیت‌الله شبیری زنجانی اظهار داشت: تفرقه افکنی روش فرعون بوده می باشد که خداوند هم در قرآن کریم به آن هم اشاره کرده می باشد که او جهت پیشبرد نیات و همچنین اهداف باطل خویش شهروندان و مردم شهر را فرقه فرقه می کرد و همچنین میانشان اختلاف می انداخت و همچنین از آن اختلاف بهره بری و استفاده می کرد و همچنین دشمنان ما نیز امروز به دنبال یک چنین چیزی خواهند بود و همچنین ما نباید اجازه بدهیم آنها چنین فضایی را به وجود بیاورند و همچنین بایستی و حتما در کنار هم متحد و همچنین منسجم از اسلام و همچنین کشور دفاع کنیم.

او همچنین از تلاش‌های حکومت جهت رسیدگی به محرومان و همچنین بویژه تلاش جهت پیشگیری از تأثیرگذاری فشارهای اقتصادی دشمن بر معیشت عامه شهروندان و مردم شهر، تقدیر و همچنین تشکر نموده و همچنین جهت حکومت در آن مسیر آرزوی موفقیت روزافزون کردند.

دکتر محمود واعظی نیز در آن دیدار با ابلاغ سلام دکتر روحانی جهت آیت‌الله شبیری زنجانی، گفت: ریاست جمهور همواره تأکید دارد که حکومت به دعای خیر و همچنین نظرات حکیمانه مراجع تقلید و همچنین علما مستلزم و نیاز دارد.

ریاست دفتر ریاست‌جمهور با ارایه گزارشی از اوضاع کشور و همچنین تلاش‌های حکومت جهت مدیریت اوضاع جدید پیش آمده بعد از خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: طبیعی می باشد که بر اثر فشارهای آمریکا، اوضاع اقتصادی کشور، تحت تأثیر قرار بگیرد، ولی باید توجه داشت حکومت با تمام تلاش در حال برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین اتخاذ تدابیر مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت مدیریت اوضاع می باشد تا زندگی شهروندان و مردم شهر و همچنین بخصوص طبقات ضعیف‌تر در فشار قرار نگیرد.

او تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر مستلزم و نیاز داریم که همه مسئولان کشور در مورد اوضاع پیش‌رو و همچنین آنکه بایستی و حتما چه راهکارهایی جهت مواجهه با آن اوضاع اتخاذ کنیم اتفاق نظر داشته باشند، چرا که دشمن کاملاً روی اختلاف‌نظر و همچنین تفرقه بین مسئولان کشور حساب باز کرده می باشد.

واعظی تأکید کرد: همه مسئولان و همچنین شامل علما و همچنین مراجع می‌توانند با ارتباط نزدیک‌تر با شهروندان و مردم شهر تلاش‌های دشمنان جهت سیاه‌نمایی و همچنین جنگ رونی علیه جمهوری اسلامی را خنثی کنند و همچنین همه قواها و همچنین نهادهای کشور نیز بایستی و حتما با نهایت همدلی و همچنین همکاری تأمین نیازها و همچنین مطالبات شهروندان و مردم شهر و همچنین تلاش جهت جلوگیری از تأثیرگذاشتن فشارها بر زندگی شهروندان و مردم شهر را وجه همت خود قرار دهند.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله شبیری زنجانی: وحدت اساسی ترین مستلزم و نیاز جامعه اسلامی می باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۲۹ ۱۸:۱۸:۲۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان