آیت الله سبحانی بر پیکر آیت الله میرزا محسن دوزدوزانی نماز اقامه کرد

%name آیت الله سبحانی بر پیکر  آیت الله میرزا محسن دوزدوزانی نماز اقامه کرد

شفقنا-  مراسم تشییع و همچنین تدفین مرحوم آیت الله میرزا محسن دوزدوزانی پیش ازظهر امروز با حضور مراجع، علما، روحانیون و همچنین اقشارمختلف شهروندان و مردم شهر در قم برگزارشد.
مراسم تشییع و همچنین تدفین  مرحوم آیت الله میرزا محسن دوزدوزانی از افراد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که از ساعت ۱۰ صبح با حضور علما، روحانیون و همچنین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف از مسجد امام و پیشوا حسن عسکری(ع) در قم به سمت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز شد، آیات سید احمد خاتمی، عضو شورای عالی حوزه، حسینی بوشهری، عضو شورای عالی حوزه های علمیه، محسن فقیهی، از اعضاء جامعه مدرسین،‌یدالله دوزدوزانی ودیگر شخصیت های حوزوی حضور داشتند.

در ادامه حضرت آیت الله سبحانی از مراجع تقلید بر پیکر مرحوم آیت الله میرزا محسن دوزدوزانی نماز اقامه کرد و همچنین سپس در بقعه شهید آیت الله مفتح در جوار حرم فاطمه معصومه(س) به خاک سپرده شد.

خاطرنشان می می شود: آن عالم ربانی بعد از سالها مجاهدت و همچنین خدمت به حوزه و همچنین انقلاب و همچنین تربیت طلاب، سرانجام در ۲۱ تیرماه ۹۷در سن ۹۰ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و همچنین به لقاء الله پیوست.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد: مجلس بزرگداشت آن هم مرحوم همین امشب با حضور مراجع و همچنین علما و همچنین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر در مسجد اعظم قم برگزار خواهد شد.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله سبحانی بر پیکر آیت الله میرزا محسن دوزدوزانی نماز اقامه کرد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۴ ۱۴:۱۰:۲۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان