آیت الله جوادی آملی: مسلمانان چین الهی فکرکردن را تبلیغ کنند

%name آیت الله جوادی آملی: مسلمانان چین الهی فکرکردن را تبلیغ کنند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی مسلمانان چین را به تبلیغ الهی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن در کمال امنیت و همچنین آرامش توصیه کرد و همچنین گفت: از آن راه روح جدید و تو و تازه ای در کالبد شهروندان و مردم شهر دمیده می شود و همچنین به انسان حیات حقیقی می دهد.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار جمعی از طلاب و همچنین اساتید یکی از مدارس علمیه استان هنان کشور چین در سخنانی اظهار داشت: قرآن مهمترین کتاب الهی می باشد، آن کتاب اسرار خلقت را گفتن و همچنین انسان را به خوبی معرفی کرده می باشد، دنیا را معبر دانسته و همچنین آخرت را هدف معرفی کرده می باشد.

او ادامه داد: فرق اساسی دین با سایر مکتبها آن می باشد که خداوند تبارک و تعالی که آفریدگار ما و همچنین جهان می باشد به ما فرمود انسان مردن و مرگ را می میراند نه آنکه بمیرد؛ انسان با مردن و مرگ از پوست به در می آید نه آنکه بپوسد! پس انسان یک موجود ابدی می باشد و همچنین موجود ابدی بایستی و حتما کار ابدی بکند.

آیت الله جوادی آملی خاطرنشان کرد: انسان مسئول خلق شده می باشد چراکه دست، اراده و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن باز دارد لذا در برابر اعمالی که انجام می دهد بازخواست خواهد شد و همچنین بایستی و حتما جوابگو باشد.

او تصریح کرد: مسلمانان چین در کمال آرامش و همچنین امنیت بایستی و حتما فرهنگ الهی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن را تبلیغ کنند، تعلیم دهند و همچنین برابر آن هم عمل کنند تا اینگونه از مسائل در بین دیگر شهروندان و مردم شهر نیز مطرح می شود و همچنین از آن راه روح جدید و تو و تازه ای در کالبد شهروندان و مردم شهر دمیده می شود چراکه قرآن فرمود دین آمده تا تو را زنده کند و همچنین به تو حیات حقیقی بدهد.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله جوادی آملی: مسلمانان چین الهی فکرکردن را تبلیغ کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۶ ۱۹:۱۷:۲۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان