آیت الله جوادی آملی: عقلانیت بایستی و حتما در همه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های کشور حضور داشته باشد

%name آیت الله جوادی آملی: عقلانیت بایستی و حتما در همه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های کشور حضور داشته باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: بایستی و حتما عقلانیت در تمام شئون زندگی شهروندان و مردم شهر جامعه و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های کشور حضور داشته باشد.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار مهندس حمیدرضا مومنی ریاست هیئت مدیره و همچنین مدیرعامل نهاد منطقه آزاد قشم و همچنین دکتر ابوالفضل خراسانی مدیر فرهنگی بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء به تبیین دیدگاه و همچنین شرایط توسعه بازار اسلامی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخت.

او اظهار داشت: در صورتی که معنای حقیقی مردن و مرگ جهت انسان روشن می شود دیگر با معضلاتی مانند اختلاس و همچنین قاچاق مواجه نخواهیم بود.

آیت الله جوادی آملی تاکید کرد: بایستی و حتما عقلانیت در تمام شئون زندگی شهروندان و مردم شهر جامعه و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های کشور حضور داشته باشد چرا که تنها ملتی که به «حق» قیام کند، حیات خواهد داشت.

در ابتدای آن دیدار دکتر خراسانی در گزارشی به همکاری فرهنگی بنیاد اسراء با نهاد منطقه آزاد قشم با موضوع الگوی بازار اسلامی اشاره کرد و همچنین از تدوین کتاب الگوی بازار اسلامی در بعدی نزدیک خبر داد.

همچنین مهندس مومنی به ارائه گزارشی از فعالیت های اقتصادی و همچنین فرهنگی منطقه آزاد قشم پرداخت.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله جوادی آملی: عقلانیت بایستی و حتما در همه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های کشور حضور داشته باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۰ ۱۸:۱۷:۳۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان