واکنش شدید آیت الله نوری همدانی به کنگره مولوی: با هر کسی که بخواهد جریانی را خلاف نظر اهل بیت ترویج کند مقابله می کنم

%name واکنش شدید آیت الله نوری همدانی به کنگره مولوی: با هر کسی که بخواهد جریانی را خلاف نظر اهل بیت ترویج کند مقابله می کنم
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی نسبت به نمایش کنگره مولوی و همچنین همایش هاشم حداد شدیدا واکنش نشان داد و همچنین از حوزه و همچنین مسئولان کشور خواست از نمایش چنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی جلوگیری کنند.
به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار ریاست و همچنین معاونان مرکز سرویس ها و خدمات حوزه علمیه از تجمع طلاب در قم و همچنین عدم مهاجرت به شهرستان ها و همچنین خالی بودن بلاد از علما اظهار نگرانی کرد.
او ابراز داشت: البته بایستی و حتما در ابتدا باره آن هجرت و همچنین امکانات حداقلی ساخته یا ایجاد می شود زیرا و به درستی که طلاب امروز واقعا در شرایط سخت بسر می برند البته متاسفانه اوضاع اقتصادی کشور طوری می باشد که اکثر شهروندان و مردم شهر از نظر معیشت دچار مشکل خواهند بود لذا از مسوولان می خواهیم چاره اندیشی کنند الحمد لله شهروندان و مردم شهر ما صبور و همچنین با استقامت خواهند بود و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات را درک می کنند ولی آن باعث نشود درخدمت به آنان کوتاهی می شود.
آیت الله نوری همدانی در ادامه گفت: بایستی و حتما واقعا طلابی که زحمت کشیدند و همچنین تا جایی درس خوانده اند یا مدرس خواهند بود به استانها بروند و همچنین خلا پیش آمده را پر کنند؛ امروز شهرستان ها مستلزم و نیاز به یک عالم کامل دارند که در کنار شهروندان و مردم شهر باشد مثل شهروندان و مردم شهر زندگی کند و همچنین احتیاجات آنها را برطرف کند و همچنین به هدایت و همچنین تبلیغ مشغول باشند البته آن کار زحمت دارد ولی ما طلبه ها بایستی و حتما آن کار را انجام دهیم .
او یکی از آفات نبود علما در بلاد را فعالیت فرق منحرف که با اسلام و همچنین فرهنگ اهلبیت علیهم السلام سازگار نیست دانست و همچنین عنوان داشت: یکی از اینها همین صوفیه خواهند بود که دشمن اهلبیت می باشند که به شدت بایستی و حتما با آنها برخورد کرد.
استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: اینها اسلام را منحرف کردند و همچنین اسلام همراه با جوش و همچنین خروش را به اسلام بی تفاوت و همچنین بی خاصیت تغییر پیدا کردن کردند؛ عده ای هم جهت بعضی از آن اشخاص جلسه می گیرند، مجلس برپا می کنند بایستی و حتما جلوی آن کار ها گرفته می شود. اخیراً شنیدم جهت مولوی و همچنین شمس تبریزی می خواهند برنامه جذاب و جالب و خوب بگیرند یا گرفتند و همچنین عده ای هم محو اشعار او شدند بله از نظر ادبی و همچنین تمثیل قوی خواهند بود ولی باید توجه داشت در چه راهی در چه مسیری؟
او یادآور شد: اینها با فرهنگ اسلامی و همچنین اهلبیت علیهم السلام فاصله دارند و همچنین در جای جای اشعار شان نمایان می باشد البته مقابله با اینها کار حوزه می باشد کار علماست که با مسلط بودن و تسلط داشتن خود بر خبرهای جدید اهل بیت متوجه آن انحرافات می شوند، بنده جدا از مسوولان می خواهم از حوزه تقاضا می کنم جلوی آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها گرفته می شود.
آیت الله نوری همدانی در پایان تاکید کرد: بنده شدیدا مخالف هستم و همچنین هر کسی بخواهد جریانی را خلاف نظر اهل بیت علیهم السلام ترویج کند مقابله می کنم.
www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

واکنش شدید آیت الله نوری همدانی به کنگره مولوی: با هر کسی که بخواهد جریانی را خلاف نظر اهل بیت ترویج کند مقابله می کنم در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۰۸ ۰۴:۰۲:۳۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان