نيروهای انقلابی بحرين: وزیر خارجه بحرین خائن به قضيه فلسطين می باشد

نيروهای انقلابی بحرين: وزیر خارجه بحرین خائن به قضيه فلسطين می باشد

|نيروهای انقلابی بحرين: وزیر خارجه بحرین خائن به قضيه فلسطين می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: در آن بیانیه آمده می باشد نیروهای انقلابی بحرین تا آزادی کامل تمامی اراضی اشغال شده توسط رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی از بحث و داستان فلسطین حمایت تام خواهند کرد.
آن بیانیه انتقال سفارت آمریکا به قدس را حرکتی خصومت بار خوانده که به وضوح خصومت و همچنین دشمنی آمریکا با ملت های مسلمان و همچنین آزادگان عالم را به دیدن کردن و نمایش گذاشته می باشد.
نیروهای انقلابی بحرین که شامل " ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه، حرکت کار اسلامی، جریان الوفا و همچنین حرکت حق" می باشند بر موضع ملت بحرین که ضد سازش با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی ست تاکید کرده و همچنین سازشگران در راس آنها وزیر خارجه بحرین خائن به امت و همچنین قضيه فلسطين اند.
در آن بیانیه با شاره بر آنکه روز جهانی قدس روزی ست که مبنا بر دعوت بصیرانه امام و پیشوا خمینی (ره) شکل گرفته بر لزوم احیای آن روز و همچنین مشارکت در فعالیته های آن هم تاکید شده و همچنین آمده می باشد آن دعوت امام و پیشوا خمینی از روز قدس روزی تاریخی جهت مقاومت در مقابل پروژه صهیونیستی ساخته و همچنین یادآور بحث و داستان اصلی تمامی آزادگان عالم یعنی بحث و داستان فلسطین می باشد.

انتهای پیام

نيروهای انقلابی بحرين: وزیر خارجه بحرین خائن به قضيه فلسطين می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان