«صلاح زواوی» سفیر فلسطین در تهران: عادی‌سازی با اسرائیل حرام می باشد/ رژیم اسرائیل به دنبال تکرار اندلس/ آلوده شدن آب‌های غزه توسط اسرائیل

«صلاح زواوی» سفیر فلسطین در تهران: عادی‌سازی با اسرائیل حرام می باشد/ رژیم اسرائیل به دنبال تکرار اندلس/ آلوده شدن آب‌های غزه توسط اسرائیل

|«صلاح زواوی» سفیر فلسطین در تهران: عادی‌سازی با اسرائیل حرام می باشد/ رژیم اسرائیل به دنبال تکرار اندلس/ آلوده شدن آب‌های غزه توسط اسرائیل از مسیح داراب|

صدای شیعه: ۶هفته از راهپیمایی «جمعه‌های بازگشت» فلسطینی‌ها نسبت به انتقال سفارت آمریکا به قدس در نوار غزه می‌گذرد، راهپیمایی‌هایی که تا کنون صدها کشته و همچنین مجروح در برداشته و همچنین رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی قساوت و همچنین دشمنی خود به شهروندان و مردم شهر مظلوم فلسطین را با شهادت آنها همچنان نشان می‌دهد. به خصوص در هفته اخیر که همزمان با هفتادمین سال شمسی اشغالگری سرزمین فلسطین بود و همچنین مردمی که جهت راهپیمایی و همچنین اعتراض به سیاست‌های آمریکا و همچنین رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به تظاهرات پرداخته بودند را آماج گلوله تفنگ‌های خود قرار داد که براساس آخرین اعلام وزارت بهداشت فلسطین راهپیمایی‌های ۱۴ و همچنین ۱۵ می( ۲۴ و همچنین ۲۵ اردیبهشت‌ماه) بیش از یکصد فرد یا شخص شهید و همچنین نزدیک به سه هزار مجروح در برداشته می باشد.

از سویی دیگر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی همچنین و علاوه بر شهادت فلسطینی‌ها دست به اقدامات غیره ای همچون آلوده‌کردن آب‌های سطحی و همچنین آشامیدنی شهروندان و مردم شهر نوار غزه هم زده می باشد تا به مرور سال شمسی‌های متمادی شاهد از بین رفتن ساکنین آن نوار و همچنین محاصره شده فلسطین باشیم. موضوعی که بعضی از تحلیلگران اروپایی هم بر آن هم صحه گذاشتند و همچنین از آلودگی آب‌های غزه خبر دادند.

زواوی:اختلاف کشورهای اسلامی به سود نتانیاهو می باشد
در ادامه در مورد آخرین تحولات فلسطین با «صلاح زواوی» سفیر آن کشور در تهران به گفت‌و همچنین‌گو پرداخته‌ایم.
زواوی با اشاره به آخرین تحولات اخیر فلسطین و همچنین آنکه آیا شاهد انتفاضه جدید مقاومت در غزه خواهیم بود به «صبح‌نو»، گفت: ملت فلسطین ملت شهیدان می باشد. هیچ فلسطینی‌ای نیست که در خانواده‌اش مجروح، شهید یا اسیری نداشته باشد که به دست رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی گرفته شده می باشد. مکتب ما مکتب جهاد و همچنین شهادت می باشد و همچنین قهرمانان غزه با دست و همچنین سینه عریان خود در برابر صهیونیست‌ها مقاومت می‌کنند.
زواوی ادامه داد: در طول ۶هفته‌ای که مبارزات جدید در منطقه غزه شکل گرفته می باشد ۲۰۰ شهید و همچنین هزاران مجروح تقدیم کردیم که شاهد مبارزاتی در کرانه باختری با رویکرد مقاومت هستیم، ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بگویم که با یک وحدت کامل می‌قدرت به پس نتیجه آن می شود که دست یافت. هر رهبری از بزرگان و رهبران فلسطین مثل حماس، فتح، جهاد، خلق و همچنین دموکراتیک در صورتی که با هم متحد نباشند امیدی به مبارزات ما نیست. آن موضوع به جهان اسلام هم بر‌می‌گردد که کشورهای اسلامی هر چقدر با یکدیگر نزدیک و همچنین وحدت داشته باشند در بعدی دشمنی به نام اسرائیل نخواهیم داشت.

اسرائیل به دنبال تکرار موضوع اندلس می باشد
سفیر فلسطین افزود: ما درکنار هم خواهیم بود و همچنین جهت آزادی کامل فلسطین به مبارزات‌مان ادامه می‌دهیم. مشکلی که امروز در جهان اسلام دیده می‌می شود آن می باشد که کشورهای اسلامی با هم درگیر شدند و همچنین اکنون نتانیاهو و همچنین ترامپ با اراده و تصمیم راسخ‌های خودشان به دخالت در امورفلسطین می‌پردازند.
زواوی در پاسخ به آن سؤال که موضوع «معامله قرن» که آمریکا آن هم را دنبال می‌کند، به کجا منتهی خواهد شد گفت: جهان اسلام مرحله سختی را می‌گذراند. حجم توطئه بر کشور ما زیاد شده و همچنین همچنان ادامه می‌یابد. نخستین توطئه‌ها به بیش از صد سال شمسی پیش در سوئیس بر‌می‌گردد که صهیونیست‌ها به دنبال تشکیل یک کشور بودند. تاریخ ما پر از درگیری بین اسلام و همچنین مشرکان می باشد. در صورتی که نگاهی به اندلس اسپانیا بیندازیم، می‌بینیم که با از بین رفتن ملوک الطوایفی در آن منطقه شاهد شکست مسلمانان بودیم. اکنون هم آن هم لحظات زمان اندلس را داریم تجربه می‌کنیم و همچنین دشمنان ما موفق شدند تا با ساخته یا ایجاد اختلاف توطئه‌های خودشان که آن هم از نیل تا فرات می باشد را بررسی کننده و پروهشگر سازند.

عادی‌سازی با اسرائیل حرام می باشد
او همچنین افزود: از سویی دیگر شاهد آن هستیم که اسرائیل با نگاهی که شیمون پرز به صهیونیست دارد، در تلاش می باشد تا جنبه اقتصادی و همچنین علمی صهیونیست‌ها را قوی سازد و همچنین با افزودن کارگاه‌های صنعتی و همچنین بنادر از قوه ارزان نرخ در منطقه بهره‌گیری نماید. موضوعی که شیمون پرز دنبال می‌کند خیلی حساس می باشد چرا که بدون جنگ و همچنین خونریزی به دنبال قبضه کردن منطقه خواهند بود.
زواوی، یادآور شد: اسرائیل پهناور و بزرگ در سکه اسرائیل نقش بسته می باشد و همچنین می‌قدرت آن هم را به خوبی دیدن کرد که بخشی از سینا، اردن ، سوریه، لبنان و همچنین قسمت و بخش غیره ای از عراق و همچنین همچنین یک سوم عربستان سعودی را شامل می‌می شود. آن نقشه در حالی از سوی صهیونیست‌ها مطرح می‌می شود که شاهد عادی‌سازی بعضی کشورهای منطقه با تل آویو هستیم که از نظر ما حرام می باشد و همچنین خیلی زیاد بد که بهتر می باشد از سوی کشورهای منطقه به روش جدی دنبال می شود چراکه آن موضوع یک توطئه بین‌المللی می باشد که توسط دونالد ترامپ در حال اجراست.

علمای قم، نجف و همچنین مدینه جهت فلسطین چاره‌ای بیندیشند
سفیر فلسطین در تهران، با ارائه راهکاری جهت مقابله با سیاست‌های آمریکا در قدس، تصریح کرد: در صورتی که ۱۰کشور اثرگذار جمع شوند و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات را بررسی کردن نمایند شاهد دستیابی به یک پس نتیجه آن می شود که واحدی خواهیم بود. همه ما مسلمان هستیم و همچنین در اصول مشکلی با یکدیگر نداریم و همچنین بهتر می باشد علمای قم، علمای نجف، مدینه یا الازهر کنار هم بنشینند و همچنین چاره‌ای بیندیشند. امیدوارم آنگونه که امام و پیشوا خمینی؟ره؟ فرمودند قدس به فلسطینی‌ها بازگردد و همچنین تا ابد پایتخت فلسطین باشد.

آلوده شدن آب‌های غزه توسط اسرائیل
او همچنین ، با اشاره به اعلام قدس به‌عنوان پایتخت صهیونیست‌ها از سوی آمریکا گفت: ترامپ می‌گوید که قدس پایتخت اسرائیل می باشد و همچنین به نظر من از تاریخ چیزی نمی‌فهمد. آمریکا به دنبال توافق و همچنین کارتل‌های اقتصادی خود می باشد که چیزی از قوانین و همچنین قراردادهای بین‌المللی نمی‌داند و همچنین در صدد می باشد که معامله قرن را هم اعلام نماید.
زواوی در پاسخ به آن سؤال اخیر پرفسور نورمن فینکلستاین اعلام کرده ۹۷ قسمت و بخش آب غزه آلوده می باشد، گفت: هر چیزی از سوی رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جهت از بین بردن اراده و همچنین مقاومت وجود دارد کمااینکه گفته می‌می شود آب‌های غزه از سوی صهیونیست‌ها آلوده می‌می شود و همچنین شکی در آن موضوع هم نیست چراکه آنها به سیطره و همچنین اشغالگری خود فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند و همچنین جهت ادامه اشغالگری خود دست به هر کاری می‌زنند.

منبع: جوون آنلاین

انتهای پیام

«صلاح زواوی» سفیر فلسطین در تهران: عادی‌سازی با اسرائیل حرام می باشد/ رژیم اسرائیل به دنبال تکرار اندلس/ آلوده شدن آب‌های غزه توسط اسرائیل در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان