حضرت آیت الله نجفی: دانشگاهها در قبال جوانان نقش سازندگی داشته باشند

%name حضرت آیت الله نجفی: دانشگاهها در قبال جوانان نقش سازندگی داشته باشند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- هیات هایی متشکل از روحانیون و همچنین روسای دانشگاههای پاکستان روز قبل با حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی در نجف اشرف دیدار کردند.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شفقنا لبنان، آیت الله نجفی در آن دیدار با تاکید بر اهمیت اهتمام به قشر جوانان و همچنین ارتقای سطح فکری، علمی و همچنین عقیدتی آنها اظهار کرد: نهادهای دانشگاهی و همچنین رسانه ای بایستی و حتما در قبال جوانان نقش سازندگی داشته باشند و همچنین نقش آنها تخریبی و همچنین تحریفی نباشد.

او همچنین تاکید کرد: مومنان بایستی و حتما از زیارت عتبات مقدس جهت ساخته یا ایجاد تغییر مثبت در رفتارهای هر روز خدا و همچنین اصلاح عیب ها در شخصیت های خود بهره بری و استفاده کنند.

آیت الله نجفی با اشاره به آنکه از نشانه های قبولی زیارت همین تغییر مثبت در رفتار می باشد، تاکید کرد: زنان مومن به حجاب اسلامی خود به روش کامل پایبند باشند و همچنین به سیره حضرت زهرا سلام علیها اقتدا کنند.

از سوی دیگر هیاتی از علمای پاکستان با حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی در مورد اوضاع مومنان پاکستان و همچنین چالش های پیش روی آنها جهت حفظ هویت خود گفتگو کردند.

آیت الله نجفی از نقش تبلیغی و همچنین علمی علمای پاکستان در نشر اندیشه ائمه اهل بیت علیهم السلام در پاکستان تمجید کرد.

«غلام صابر» نایب ریاست دانشگاه مصباح الدجی، «علامه شیخ امجد عابدی»، علامه عبدالرؤوف عابده ریاست دانشگاه الزهراء علیها السلام پاکستان شامل شخصیت هایی بودند که در قالب آن هیات با حضرت آیت الله نجفی دیدار کردند.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

حضرت آیت الله نجفی: دانشگاهها در قبال جوانان نقش سازندگی داشته باشند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۲۵ ۱۰:۲۳:۱۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان