ادای احترام آیت الله جوادی آملی به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی/ امام و پیشوا خمینی خودساخته بود

%name ادای احترام آیت الله جوادی آملی به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی/ امام و پیشوا خمینی خودساخته بود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، با حضور در حرم حضرت امام و پیشوا خمینی (ره) ضمن خواندن و قرائت فاتحه، به مقام شامخ امام و پیشوا راحل(ره) ادای احترام نمود.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در سخنانی با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام و پیشوا خمینی(ره)، اظهار داشت: امام و پیشوا (ره) جزء اشخاص نادری بودند که در عصر غیبت توانستند پیام قرآن، عترت و همچنین اسلام را به جهان منتقل کنند که آن عمل امام و پیشوا خمینی(ره) در انتقال اندیشه قرآن و همچنین اهل بیت(ع) از چند منظر مورد توجه می باشد؛ در وهله اول ایشان سالیان متمادی با سخنرانی هایشان و همچنین با بیانشان معارف دینی و همچنین الهی را به سمع و همچنین بصر جامعه رسانیدند. قسمت و بخش دوم مبارزاتی بود که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از آغاز با نفس خود و همچنین با شیطان درون خود داشتند.

او ادامه داد:  امام و پیشوا خمینی (ره) خودساخته بودند و همچنین زیرا و به درستی که روح طیب و همچنین طاهر داشتند و همچنین روح الله بودند، سخنانشان در جان جامعه اثر می گذاشت و همچنین بیگانه را بر سرجای خود می نشاند.

آیت الله جوادی آملی خاطرنشان کرد: سومین قسمت و بخش سرویس ها و خدمات حضرت امام و پیشوا جهت انتقال فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن قرآنی و همچنین عترت، امتحان های الهی بود که ایشان مانند ابراهیم خلیل در همه آن هم ها موفق بود؛ حضرت امام و پیشوا خمینی در آن هم امتحان های سخت، چه در داخل ایران و همچنین چه در روزهای تبعید در خارج از کشور، خالصانه بلاهای الهی را تحمل کردند.

او در ادامه ضمن تشکر از شهروندان و مردم شهر ایران، اظهار داشت: خداوند خیر دنیا و همچنین آخرت را نصیب ملتی که قدر حضرت امام و پیشوا خمینی را دانستند، کرد و همچنین دعا می کنیم خداوند به شهدای اسلام و همچنین ایران اجر عالی ترین شهدا را عطا کند و همچنین به رهبر انقلاب، مسئوولین، حکومت و همچنین به مملکت ما خیر دنیا و همچنین آخرت را عنایت نماید که توانستند راه بنیانگذار کبیر انقلاب را ادامه دهند و همچنین استکبار جهانی را منفور بگردانند.

آن مرجع تقلید همچنین از دست اندرکاران حرم مطهر حضرت امام و پیشوا خمینی (ره)، تشکر و همچنین قدردانی کردند.

www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

ادای احترام آیت الله جوادی آملی به مقام بنیانگذار انقلاب اسلامی/ امام و پیشوا خمینی خودساخته بود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۹ ۱۲:۱۷:۳۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان