آخرین سخنرانی و همچنین توسل مرحوم استاد طباطبایی در سالروز شهادت حضرت زهراء(س)

آخرین سخنرانی و همچنین توسل مرحوم استاد طباطبایی در سالروز شهادت حضرت زهراء(س)

|آخرین سخنرانی و همچنین توسل مرحوم استاد طباطبایی در سالروز شهادت حضرت زهراء(س) از مسیح داراب|

صدای شیعه: مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین «سید مهدی طباطبایی» استاد اخلاق و همچنین نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی در آخرین سخنرانی خود در سالروز شهادت حضرت زهراء(س) در هیئت محبان‌الفاطمه(س) با گفتن آنکه "می‌خواهم آخرین نفس‌هایم را در مسیر حضرت زهراء(س) بکشم و همچنین از دنیا بروم"، گفت: سعی کنید به خود تأنی و همچنین آرامش بدهید. در روایت داریم که جهت آن کار بایستی و حتما دقایقی نشست، کمی آب خنک یا گرم به‌تناسب حال، بخورید و همچنین سه مرتبه بگویید «لا إله إلا اللّه حقّاً حقّا»، با آن کار خداوند تبارک و تعالی به نصرت تو می‌آید و همچنین آن هم موقع می‌توانید تصمیمات خود را بگیرید و همچنین از بحران خارج شوید.

نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی در مورد اهمیت بهره بری و استفاده و همچنین توجه به تسبیحات حضرت فاطمه زهراء(س) می باشد، اظهار کرد که امام و پیشوا صادق(ع) در حدیثی می‌فرماید: شیعیان ما با آن تسبیحات شناخته می‌شوند.

آن استاد اخلاق خاطرنشان کرد: امیرالمؤمنین(ع) در بحث و داستان خلافت موافق زیاد داشت، چراکه ابوبکر و همچنین عمر از مهاجران بودند و همچنین در مقابل، انصار ناخوش و غمگین بودند که چرا از میان آنان کسی خلیفه نشده می باشد، ولی باید توجه داشت در جریان دفن حضرت زهراء(س)، امام و پیشوا علی(ع) حتی یک موافق هم نداشت، حتی عباس عموی پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) نیز با امام و پیشوا علی(ع) مبنی بر دفن مخفیانه حضرت زهراء(س) مخالف بود.

به‌گفته او همچنین، سه چیز از حضرت زهراء(س) مخفی می باشد و همچنین حتی امامان معصوم(ع) نیز در مورد آنها چیزی گفتن نفرموده‌اند که اولین آن هم، قبر حضرت زهراء(س) می باشد، به‌عبارت دیگر، از بحران‌های زندگی حضرت علی(ع)، مخالفت بعضی اشخاص با قبر حضرت زهراء(س) بود.

انتهای پیام

آخرین سخنرانی و همچنین توسل مرحوم استاد طباطبایی در سالروز شهادت حضرت زهراء(س) در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان