دبیرکل جنبش آزادگان بحرین: حمد بن عیسی بدترین حاکم خاندان آل خلیفه می باشد

دبیرکل جنبش آزادگان بحرین: حمد بن عیسی بدترین حاکم خاندان آل خلیفه می باشد

|دبیرکل جنبش آزادگان بحرین: حمد بن عیسی بدترین حاکم خاندان آل خلیفه می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: سعید الشهابی دبیرکل جنبش آزادگان بحرین از حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه آن کشور به عنوان عامل اصلی توهین و همچنین تهدید گرفته شده توسط وزارت کشور علیه علمای ارشد شیعه آن کشور یاد کرد.

او همچنین گفت: پیام صادر شده توسط علمای شیعه نشان داد که حمد بن عیسی یک دیکتاتور بی ارزش و همچنین یک جنایتکار خونریزی می باشد که هیچ چیزی جز سلاحی که با پول تاراج شده ملت خریده می باشد، ندارد.

الشهابی از حمد بن عیسی به عنوان یک ولگرد یاد کرد و همچنین افزود: او خود را در محاصره سخنرانی های علما و همچنین فریادهای شکنجه شدگان می بیند و همچنین تنها به دلیل درخواست آزادی زندانیان به تهدید علما می پردازد.

او همچنین خاطرنشان ساخت: چیزی که علمای بحرین درخواست کرده اند آن هم چیزی می باشد که نهاد های بین المللی نظیر نهاد عفو بین الملل و همچنین نهاد هیومان رایتس بر آن هم تأکید دارند.

دبیرکل جنبش آزادگان ادامه داد: چگونه می باشد که پادشاه بحرین به تهدید آن نهاد ها نمی پردازد؟ و همچنین چرا هفت کارشناس نهاد ملل که چند روز پیش آن خواسته را تکرار کردند با چنین مسائلی مواجه نمی شوند؟

سعید الشهابی تأکید کرد که فشار خیلی زیاد شدیدی علیه نظام آل خلیفه جهت حل بحران سیاسی به ویژه از کشورهای حامی او همچنین وجود دارد ولی باید توجه داشت نظام متعمدانه در حال وقت کشی می باشد.

او همچنین اظهار داشت: نظام آل خلیفه به گونه ای عمل می کند که گویی در حق ملت بحرین، رأفت نشان داده می باشد ولی باید توجه داشت ملت به خوبی با نکات مهم و ترفندهای نظام آشنا خواهند بود.

دبیرکل جنبش آزادگان گفت: حمد بن عیسی بدترین حاکم خاندان آل خلیفه به شمار می آید زیرا جنایت های فیجعی انجام داده و همچنین به دشمن ملت مبدل شده می باشد.

او همچنین بر لزوم ادامه انقلاب ملت بحرین تا سرنگونی نظام آل خلیفه تأکید کرد.

گفتنی می باشد وزارت مسائل اسلامی آل خلیفه چندی پیش به پیام تشکر علمای ارشد شیعه بحرین به دلیل لغو حکم اعدام افرادی که متهم شده اند ترور فرمانده ارتش واکنش نشان داده و همچنین به علما هجمه کرد.

فرید یعقوب دست یار وزیر مسائل اسلامی بحرین در پاسخ به آن نامه، به توهین علیه علمای شیعه آن کشور به ویژه آیت الله سید عبدالله الغریفی پرداخت.

او همچنین همچنین اظهار داشت که درخواست علما جهت آزادی همه زندانیان به هیچ وجه قابل قبول نیست و همچنین غیرمسئولانه به شمار می آید.
وزارت کشور بحرین نیز تهدید کرده که در صورت تکرار چنین درخواست هایی به اقدامات قوانین و قانونی دست خواهد زد.

آن در حالی می باشد که علمای ارشد شیعه بحرین با صدور پیامی از لغو حکم اعدام جمعی از جوانان آن کشور و همچنین تغییر پیدا کردن آن هم به حبس ابد تقدیر کرده بودند.

علمای بحرین تأکید کرده بودند: لغو حکم های اعدام اقدامی مورد شُکر و همچنین ارزشمند می باشد، امیدواریم که آن اقدام محکومان دیگر را نیز فراگیرد و همچنین بلکه فراتر از آن هم به وطنی برسیم که هیچ زندانی در آن هم باقی نماند.

آنان همچنین خاطرنشان ساختند: ما به سوی وطنی سرشار از محبت، تسامح، عدالت و همچنین شکوفایی دعوت می نماییم. دعا می نماییم که وطن در امن و همچنین امان بسر برد.

آن پیام از سوی آیات شیخ عبدالحسین الستری، شیخ محمد صالح الربیعی، آیت الله سید عبدالله الغریفی و همچنین شیخ محمد صنقور صادر شده بود.

منبع: ابنا

انتهای پیام

دبیرکل جنبش آزادگان بحرین: حمد بن عیسی بدترین حاکم خاندان آل خلیفه می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان