آیت الله نوری همدانی: صدا و همچنین سیما در باره وقف برنامه جذاب و جالب و خوب سازی کند

%name آیت الله نوری همدانی: صدا و همچنین سیما در باره وقف برنامه جذاب و جالب و خوب سازی کند

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی یکی از راههای فرهنگسازی وقف را ساخت و همچنین پخش آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها از صدا و همچنین سیما عنوان کرد.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید ظهر امروز در دیدار رؤسای ادارات اوقاف و همچنین مسائل خیریه استان مازندران با اشاره به جایگاه وقف بین شهروندان و مردم شهر اظهار کرد: مسلمانان نسبت به یکدیگر عاطفه و همچنین محبت دارند و همچنین هر انسانی درخت و همچنین شجره طیبه‌ای جهت خدمت به اشخاص دیگر می باشد.

او ابراز داشت: صدا و همچنین سیما بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در باره وقف پخش کند تا شهروندان و مردم شهر ثمره وقف را دیدن کنند. آن کار در فرهنگ‌سازی مؤثر می باشد.

آیت الله نوری همدانی عنوان کرد: فرهنگ اهل بیت(ع) از ابتدا در مازندران و همچنین گیلان رواج داشته و همچنین علمای بزرگی از آن اماکن برخاستند که افتخار اسلام خواهند بود.

او با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب در باره اهمیت امامزادگان گفت: اکنون بقاع امامزادگان به قطب فرهنگی تغییر پیدا کردن شده و همچنین علما مباحثی جهت شهروندان و مردم شهر گفتن و همچنین راهنمایی می‌کنند و همچنین به طرح جریان تاریخی و همچنین مبارزاتی در امامزادگان جهت شهروندان و مردم شهر می‌پردازند.

آن مرجع تقلید با اشاره به مسائل روز دنیا و همچنین اوضاع کشورهای اسلامی عنوان کرد: اکنون از یک طرف در جریان مبارزاتی مستکبران، صهیونیست، آلمان، فرانسه، انگلستان، آمریکا و همچنین عربستان سعودی قرار دارند و همچنین از طرفی دیگر مستضعفان جهان مجهز و همچنین متشکل شده‌اند که جریان سوریه و همچنین بحرین نمونه بارز آن جریانات بود. گروه و حزب الله نیز در چنین جریانی در انتخابات جلو افتاد که خرسندی را به همراه داشت.

آیت‌الله نوری همدانی با گفتن آنکه وقف احسان ماندگار و همچنین خدمت بزرگی می باشد یادآور شد: سه کتاب صحیفه نور، دفتر تبیان و همچنین وصیت‌نامه امام و پیشوا خمینی(ره) بایستی و حتما در هر امامزاده باشد تا شهروندان و مردم شهر به کار پهناور و بزرگ بنیانگذار انقلاب پی ببرند.

آیت الله نوری همدانی: صدا و همچنین سیما در باره وقف برنامه جذاب و جالب و خوب سازی کند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۰۷ ۱۴:۳۹:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان