آیت الله نوری همدانی انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس را محکوم کرد

%name آیت الله نوری همدانی انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس را محکوم کرد
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس را محکوم کرد و همچنین آن هم را ناشی از خوی استکباری آمریکا دانست و همچنین گفت: هرگونه اعتماد به آمریکا بعد از آن خیانت می باشد.
به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در آخرین جلسه خود در استان مازندران انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را محکوم کرد و همچنین اظهار داشت: قطعاً آن کار آمریکا عمر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را به پایان خواهد برد.
او آمریکا را کشوری مستکبر و همچنین ظالم و همچنین استعمار گر دانست و همچنین افزود: بهترین تعبیر جهت آمریکا آن هم می باشد که امام و پیشوا راحل فرمودند امریکا شیطان پهناور و بزرگ می باشد. انتقال پایتخت آن کشور به سرزمین غصب شده بیت المقدس از آن هم خوی استکباری و همچنین شیطان صفتی آمریکاست ولی رییس جمهور آمریکا و همچنین صهیونیست بدانند مسلمانان به زودی قدس شریف را آزاد خواهند کرد.
آیت الله نوری همدانی در ادامه هر گونه اعتماد به آمریکا را بعد از آن خیانت دانسته و همچنین افزود: آمریکا می خواهد شهروندان و مردم شهر ایران هم مثل بعضی از کشورهای عربی زیر سیطره او باشند و همچنین آن آرزو را به گور خواهد برد، شهروندان و مردم شهر ایران انقلاب کردند تا عزت خود را حفظ کنند و همچنین قلدرانی مثل آمریکا را بر روی جای خود بشناسند.
او به مسوولان تذکر داد: دیگر دلخوش به اروپا و همچنین آمریکا نباشید با اقتدار و قدرت ایمان و همچنین توکل به خداوند تبارک و تعالی و همچنین اعتماد به قوه داخلی و همچنین داشتن وحدت و همچنین تبعیت از ولایت فقیه همت خود را بکار بگیرید و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات را حل کنید، امروز در صورتی که مسوولان با روحیه جهادی کار کنند مطمئن باشند معظلات و مسائل و مشکلات حل خواهد شد.
www.fa.shafaqna.com/ انتهای پیام

آیت الله نوری همدانی انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس را محکوم کرد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۱۵ ۱۹:۵۷:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان