آیت الله مکارم شیرازی: تقویت مذهب سبب تقویت کارهای خیر مردمی می می شود

IMG 4727 copy 1 آیت الله مکارم شیرازی: تقویت مذهب سبب تقویت کارهای خیر مردمی می می شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با گفتن آنکه تقویت مذهب سبب تقویت کارهای خیر مردمی می می شود، گفت: تقویت برنامه جذاب و جالب و خوب های دینی و همچنین فرهنگی برکات و همچنین آثار بیشتری در فعالیت های کمیته امداد خواهد داشت.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قم و همچنین جمعی از معاونان با گفتن آن که مهم ترین کار کمیته امداد جلب اعتماد شهروندان و مردم شهر می باشد، از سرویس ها و خدمات و همچنین فعالیت های آن نهاد، ابزار خرسندی کرد.

او افزود: امیدوارم که سرویس ها و خدمات و همچنین فعالیت ها متوقف نشود، مسأله مهم اعتماد شهروندان و مردم شهر می باشد که در صورتی که جلب می شود کمیته امداد بالاترین سرمایه را دارد ولی باید توجه داشت در صورتی که آن اعتماد متزلزل می شود سرمایه خود را از دست می دهد، در آن راستا بایستی و حتما سرویس ها و خدمات و همچنین فعالیت ها به درستی خبررسانی می شود تا شهروندان و مردم شهر بدانند چه کارهای مهمی گرفته شده می باشد.

آیت الله مکارم شیرازی با گفتن آن که بسیاری علاقه مند به انجام کارهای خیر خواهند بود، اظهار داشت: آن اشخاص در صورتی که اطمینان و همچنین اعتماد کافی به مرکزی پیدا کنند، یقینا اقدام می کند؛ بایستی و حتما با اطلاع رسانی اکثرا و بیشتر و همچنین شرح سرویس ها و خدمات جلب اعتماد کرد.

او کمیته امداد را از برکات انقلاب اسلامی دانست و همچنین ادامه داد: متن انقلاب اسلامی، استقرار حکومت دینی و همچنین الهی می باشد و همچنین حواشی بسیاری دارد که کمتر از متن نیست، یکی از آنها کمیته امداد محسوب می می شود، از آن طریق کمک های مردمی بسیاری گرفته شده می باشد.

آن مرجع تقلید با گفتن آن که سرویس ها و خدمات و همچنین برکات کمیته امداد به عنوان یکی از برکات انقلاب بایستی و حتما تبیین می شود، ابراز داشت: آن سرویس ها و خدمات و همچنین فعالیت ها بایستی و حتما اعلام می شود تا شهروندان و مردم شهر نسبت به انقلاب امیدوارتر شوند و همچنین بدانند چه سرویس ها و خدمات مهمی گرفته شده می باشد.

او با تأکید بر توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب های دینی و همچنین فرهنگی در کمیته امداد عنوان کرد: تقویت برنامه جذاب و جالب و خوب های دینی و همچنین فرهنگی برکات و همچنین آثار بیشتری در فعالیت های کمیته امداد خواهد داشت، تقویت مذهب سبب تقویت کارهای خیر مردمی می می شود.

آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان ساخت: مسائل فرهنگی بایستی و حتما در درجه اول کارها باشد، برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی تاثیرات و همچنین اثرات بسیاری دارد و همچنین راه های بسیاری در آن باره وجود دارد که با اندیشه بایستی و حتما اجرا می شود، گاهی برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی می تواند به صورت غیر مستقیم باشد و همچنین اهمیت مسائل دینی و همچنین فرهنگی و اجتماعی جهت شهروندان و مردم شهر تبیین می شود.

او بهره بری و استفاده از اشخاص متخصص در کارها را مهم دانست و همچنین اضافه کرد: بایستی و حتما از اشخاص متخصص مانند روانشناسان بهره بری و استفاده می شود تا کارها اثرگذارتر باشد.

آن مرجع تقلید با گفتن آن که برنامه جذاب و جالب و خوب کمیته امداد بایستی و حتما بر کاهش اشخاص تحت پوشش باشد، گفت: افزایش اشخاص تحت پوشش، سرویس ها و خدمات کمیته امداد را تحت تاثیر قرار می دهد، در حالی که بایستی و حتما به کیفیت اهمیت داد و همچنین کمک ها بایستی و حتما  قابل ملاحظه باشد. منظور از کاهش دادن آن می باشد که اشخاص زیر پوشش را مجهّز کنید و همچنین به داخل اجتماع بفرستید و همچنین مشغول کار شوند.

او با اشاره به اعتماد شهروندان و مردم شهر و همچنین مرجعیت به کمیته امداد، افزود: هنگام و زمانی که از ما سؤال می می شود که آیا می توانیم فطریه را به کمیته امداد دهیم در پاسخ اجازه می دهیم و همچنین آن نشانه از اعتماد مرجعیت به کمیته امداد می باشد.

آیت الله مکارم شیرازی در پایان گفت: امیدوارم در زیر سایه حضرت بقیه الله بتوانید کارها را بیش از آن گسترش دهید.

آیت الله مکارم شیرازی: تقویت مذهب سبب تقویت کارهای خیر مردمی می می شود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۴-۲۱ ۲۲:۱۲:۳۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان